Práve sa nachádzate na webovej stránke osvetlenia Philips. K dispozícii máte lokalizovanú verziu stránky.
Návrhy

   Osvetlenie kúpeľne

   Prečo práve osvetlenie kúpeľne od spoločnosti Philips?


   Vaša kúpeľňa sa neustále mení. Ráno je to miesto, kde sa snažíte čo najskôr pripraviť do školy alebo do práce. Večer sa mení na oázu príjemných pocitov, kde môžete relaxovať v bublinkovom kúpeli a čítať pri tom dobrú knihu. Prinášame tie najlepšie nápady na osvetlenie kúpeľní, aby sme vám pomohli rozžiariť každučký okamih. Od žiarivých stropných svetiel a bodových reflektorov až po osvetlenie zrkadiel a osvetlenie meniace farby na vytvorenie určitej nálady. Dokonalá škála nápadov na osvetlenie kúpeľní vám pomôže osviežiť vaše miestnosti.

   Philips myBathroom Hotstone

   Nástenné osvetlenie

    

   LED nástenné svetlo Philips myBathroom Hotstone prináša dokonalú úroveň osvetlenia do vašej kúpeľne. Toto štýlové svietidlo so syntetickým difúzorom a pochrómovaným podstavcom osvetlí pokožku v správnej farbe, možno ho využiť pri líčení, holení a iných činnostiach a jasne osvetlí miestnosť.   

   Logo LED
   Ikona začiarknutia
   Vysokokvalitné LED osvetlenie
   Ikona začiarknutia
   Teplé biele svetlo
   Ikona začiarknutia
   Úspora energie

   Naše najobľúbenejšie osvetlenie kúpeľní

    

   Osvetlenie vašej kúpeľne by sa malo prispôsobovať meniacim sa podmienkam v priebehu dňa. Vďaka inštalácii stmievateľného osvetlenia môžete individuálne rozhodnúť, koľko svetla si vyžadujú určité činnosti. Stropné svetlá alebo zapustené bodové reflektory jednoducho zaistia všeobecné osvetlenie, ktoré je potrebné, keď sa chcete ráno pripraviť na deň alebo umývate kúpeľňu. Pomocou nástenných svetiel môžete vytvárať špeciálne akcenty, a tak otvoriť priestor miestnosti. Na vytvorenie útulnej atmosféry, ktorá sa má podobať vaším obľúbeným kúpeľom, potrebujete svetlá na vytvorenie nálady, ktoré dokážu meniť farby. Tieto svetlá možno jednoducho prispôsobiť projektu vašej kúpeľne a vašej nálade. Zásadnou súčasťou každej kúpeľne je zrkadlo. Preto potrebujete tú správnu zostavu osvetlenia na kúpeľňové zrkadlo, ktorá sa rozsvieti zhora a z obidvoch strán. Osvetlenie zrkadla by malo svietiť na tvár, aby sa odstránili všetky tiene.  

   Len to najlepšie pre vašu kúpeľňu – prehľad výhod

   5-ročná záruka
   Okrem štandardnej 2-ročnej záruky na toto svietidlo Spoločnosť Philips ponúka 5-ročnú záruku na LED systém, teda na LED modul a napájač tohto svietidla.
   Teplota chromatickosti svetla
   Svetlo môže mať rôznu teplotu chromatickosti udávanú v Kelvinoch, ktoré sa označujú písmenom K. Svietidlá s nízkou hodnotou uvádzanou v Kelvinoch vyžarujú teplé, príjemnejšie svetlo, zatiaľ čo svietidlá s vyššou hodnotou Kelvinov vyžarujú chladné, energizujúcejšie svetlo. Toto svietidlo Philips prináša teplé biele svetlo na vytvorenie príjemnejšej atmosféry.
   Energeticky úsporné svietidlo Philips
   Toto energeticky úsporné svietidlo Philips šetrí energiu v porovnaní s tradičnými svetelnými zdrojmi, pomáva vám ušetriť peniaze za účty za elektrinu a urobiť čosi pre životné prostredie.
   LED diódy s priemerne 15-ročnou životnosťou
   Svetelný zdroj, ktorému môžete dôverovať. Integrované LED využívané v svietidle LED vydržia až 15 000 hodín (čo zodpovedá 15 rokom pri priemernom používaní 3 hodiny denne a minimálne 13 000 zapnutiam a vypnutiam). Je to príjemný pocit, keď sa nemusíte zaoberať údržbou ani výmenami žiaroviek a máte dokonale osvetlenú domácnosť.

   Bezpečné svetelné zdroje do kúpeľne – ideálne do vlhkých prostredí


   V kúpeľni sa nemožno vyhnúť kombinácii elektrickej energie s vodou. Táto kombinácia môže pôsobiť problematicky. Kúpeľňové svietidlá Philips sú navrhnuté do vlhkých prostredí, preto je ich používanie úplne bezpečné. Kúpeľne sa z hľadiska vlhkosti delia na tri zóny, preto majú všetky naše kúpeľňové svetelné zdroje krytie IP23, IP44 alebo IP65. Čím je svetlo bližšie k zdroju vody, tým väčšie je riziko, že sa zamočí, a preto sa vyžaduje vyššie krytie (IP). Jeho hodnota určuje, do akej miery dokáže svetelný zdroj odolávať vode. Platí nasledujúce pravidlo: čím vyššie číslo, tým lepšia ochrana. Vaša bezpečnosť a zdravie sú pre nás dôležité.

   Projekt osvetlenia kúpeľne – tipy

   Kúpeľňa – zastavený obraz videa

   Osvetlenie kúpeľne od spoločnosti Philips: vytvorte si priestor, v ktorom sa budete dobre cítiť.

   Ikona začiarknutia
   Najlepší spôsob osvetlenia zrkadla je zhora a z obidvoch strán. Osvetlenie zrkadla by malo svietiť na tvár, aby sa odstránili všetky tiene.
   Ikona začiarknutia
   V prípade holenia a líčenia je najlepšie doplniť všeobecné osvetlenie pracovným osvetlením.
   Ikona začiarknutia
   Ak chcete vytvoriť atmosféru, nástenné svetelné zdroje dokážu dodať pekné akcenty a otvoriť priestor miestnosti. Odporúčame vám systém Philips Hue – s viac než 16 miliónmi farieb, ktoré vám umožnia zmeniť každodenné osvetlenie na výnimočný zážitok.
   Ikona začiarknutia
   Sprcha je sekundárnym priestorom pracovného osvetlenia. Nad sprchu a vedľa vane umiestnite jedno alebo dve vstavané bodové reflektory s krytím IP65.
   Ikona začiarknutia
   Namontovaním stmievačov v kúpeľni získate plnú kontrolu nad množstvom svetla, ktoré v danej chvíli potrebujete. Vďaka našim produktom SceneSwitch môžete nastaviť niektorú z 3 rozličných scén od žiarivého svetla po útulné žiarenie a úplne bez stmievača.
   Ikona začiarknutia
   Vo svojej kúpeľni si vytvorte dokonalú atmosféru kúpeľov prostredníctvom žiaroviek WarmGlow. Nezáleží na tom, akú intenzitu svetla potrebujete pomocou stmievateľných žiaroviek dosiahnuť: vždy dokonale príjemne žiaria – čím viac ich stlmíte, tým je svetlo teplejšie.

   Philips myBathroom Hotstone

   Nástenné osvetlenie