Práve sa nachádzate na webe spoločnosti Philips lighting. K dispozícii máte lokalizovanú verziu.
Návrhy

   Osvetlenie spálne od spoločnosti Philips

   Prečo práve osvetlenie spálne od spoločnosti Philips?

    

   Spálňa nie je len miestom na spanie. Je to súkromný priestor, kde môžete relaxovať, sledovať televíziu alebo si čítať knihu. Špeciálne miesto, ktoré si vyžaduje dôkladný výber osvetlenia na vytvorenie dokonalej atmosféry pre pocit pohodlia a pohody. Naše nápady na osvetlenie spálne zahŕňajú širokú škálu spálňových svietidiel, nástenných lámp a lámp na nočné stolčeky, ktoré vytvárajú krásne akcenty a hrejivú a útulnú atmosféru, čím vám pomáhajú vytvoriť Vašu vysnívanú spálňu.

   Philips InStyle

   Stropné svietidlo

   Tieto inteligentné stropné svetlá s nádhernou siluetou, ktorá je elegantná a moderná, a s pochrómovanými ozdobnými prvkami vytvárajú štýlový základný prvok každej miestnosti. Inteligentný dizajn so skleneným difúzorom zaistí vyžarovanie svetla nahor aj nadol a vytvára tak príjemnú atmosféru.
   Ikona začiarknutia
   Viacero aplikácií a povrchových úprav podľa vášho vkusu
   Ikona začiarknutia
   Nastaviteľná intenzita osvetlenia pomocou stmievacieho spínača
   Ikona začiarknutia
   Úspora energie
   Stropné svietidlo Philips InStyle

   Nápady na osvetlenie spálne

    

   Jedným zo základných pravidiel, na ktoré netreba zabúdať v prípade osvetlenia vašej spálne, je vyberať jemné a teplé svetlá. Bez ohľadu na to, či musíte vstávať ráno ešte za tmy, vstávať uprostred noci na záchod alebo si večer ešte chcete čítať – pri žiarivom svetle sa nebudete cítiť príjemne. Odporúčame vám vybrať si do spálne stmievateľné stropné svetlo, aby ste si mohli nastaviť úroveň osvetlenia podľa potreby – či už hľadáte stratený pár ponožiek alebo ustielate posteľ.
    

   V závislosti od Vašich preferencií si vyberte nástenné svetlá alebo svietidlá na nočný stolík na každú stranu postele, aby ste si mohli Vy a Váš partner/-ka čítať alebo pracovať a nerušiť jeden druhého. Svetlo niektorých nástenných svietidiel možno nastavením nasmerovať, napríklad na knihu. Tu odporúčame LED svetelné zdroje, pretože vyžarujú teplé biele svetlo a súčasne sú energeticky úsporné. V závislosti od rozmeru vašej spálne a vybavenia nábytkom môžete rôznym osvetlením vytvoriť akcenty a navodiť útulnú atmosféru. Uvažovali ste už niekedy o osvetlení vnútra šatníkovej skrine? Vďaka tomu môžete jednoducho nájsť veci, ktoré hľadáte, dokonca aj skoro ráno. Ak máte v spálni kreslo alebo gauč, môžete ho zvýrazniť inštaláciou podlahových alebo stolových svietidiel. To isté platí o obrazoch, fotografiách alebo zrkadlách, ktoré zdobia vaše steny: nástenné svetlá a prichytávacie svietidlá zdôraznia to, čo je pre vás dôležité. V prípade osvetlenia spálne by ste mali uvažovať o týchto svietidlách:

    

   • Lampy na nočné stolíky
   • Nastaviteľné nástenné svetlá na každej strane postele
   • Podlahové svietidlo pri kresle alebo šatníkovej skrini
   • Vnútorné osvetlenie šatníkovej skrine
   • WarmGlow LED Jednoduché bodové svietidlo Star

    WarmGlow LED

    Jednoduché bodové svietidlo Star

    • Stmievateľné svetlo WarmGlow
    • Dokonalé na vytvorenie atmosféry
    • Jemné LED svetlo, šetrné k vašim očiam
    • Jednoduchá montáž so systémom ClickFix

   Len to najlepšie pre vašu spálňu – prehľad všetkých výhod

   5-ročná záruka
   Okrem štandardnej 2-ročnej záruky na toto svietidlo Spoločnosť Philips ponúka 5-ročnú záruku na LED systém, teda na LED modul a napájač tohto svietidla.
   Teplota chromatickosti svetla
   Svetlo môže mať rôznu teplotu chromatickosti udávanú v Kelvinoch, ktoré sa označujú písmenom K. Svietidlá s nízkou hodnotou uvádzanou v Kelvinoch vyžarujú teplé, príjemnejšie svetlo, zatiaľ čo svietidlá s vyššou hodnotou Kelvinov vyžarujú chladné, energizujúcejšie svetlo. Toto svietidlo Philips prináša teplé biele svetlo na vytvorenie príjemnejšej atmosféry.
   Energeticky úsporné svietidlo Philips
   Toto energeticky úsporné svietidlo Philips šetrí energiu v porovnaní s tradičnými svetelnými zdrojmi, pomáva vám ušetriť peniaze za účty za elektrinu a urobiť čosi pre životné prostredie.
   LED diódy s priemerne 15-ročnou životnosťou
   Svetelný zdroj, ktorému môžete dôverovať. Integrované LED využívané v svietidle LED vydržia až 15 000 hodín (čo zodpovedá 15 rokom pri priemernom používaní 3 hodiny denne a minimálne 13 000 zapnutiam a vypnutiam). Je to príjemný pocit, keď sa nemusíte zaoberať údržbou ani výmenami žiaroviek a máte dokonale osvetlenú domácnosť.

   Tipy pre osvetlenie spálne

   Spálňa podľa spoločnosti Philips – zastavený obraz videa

   Osvetlenie spálne od spoločnosti Philips: vytvorte si vlastný priestor pre vaše sny

   Ikona začiarknutia
   Rovnaké alebo podobné nástenné svetlá alebo nočné lampy vytvárajú symetriu a zvýrazňujú svetlo pri posteli.
   Ikona začiarknutia
   Farebné svetlo možno použiť na úpravu atmosféry. Odporúčame vám systém Philips Hue – s viac než 16 miliónmi farieb, ktoré vám umožnia zmeniť každodenné osvetlenie na výnimočný zážitok.
   Ikona začiarknutia
   Pri obliekaní je veľmi praktické osvetlenie vnútra šatníkovej skrine.
   Ikona začiarknutia
   Stmievateľné svietidlá a svetlá na vytvorenie atmosféry vám pomôžu navodiť dokonalú atmosféru pre každú časť dňa. Vďaka svetelným zdrojom SceneSwitch si môžete vybrať spomedzi 3 rôznych nastavení osvetlenia – nevyžaduje sa žiadny stmievač ani montáž.

   Philips InStyle

   Stropné svietidlo

   Stropné svietidlo Philips InStyle