Práve sa nachádzate na webe spoločnosti Philips lighting. K dispozícii máte lokalizovanú verziu.
Návrhy

   Osvetlenie haly

   Prečo práve osvetlenie haly od spoločnosti Philips?

    

   Vstupná hala je prvou miestnosťou, do ktorej vo vašej domácnosti ľudia prichádzajú. Prvý dojem je veľmi dôležitý, preto by z nej mala vždy vyžarovať hrejivá a prívetivá atmosféra. Pomôžeme vám pri výbere toho najlepšieho osvetlenia haly pre každý typ dekorácie interiéru, od úžasných stropných svietidiel po jemné stolové a nástenné svietidlá. Krásne estetické dizajny na osvetlenie haly, ktoré pomáhajú aj pri nasmerovaní vás a hostí k vám domov.

   Philips Hue White Ambiance

   Základná súprava

    

   Začnite so systémom Philips Hue pomocou základnej súpravy bieleho osvetlenia White Ambience a cíťte sa lepšie vďaka prirodzenému bielemu svetlu počas celého dňa, od úsvitu až do západu slnka.

   Logo LED
   Ikona začiarknutia
   Načerpajte energiu, sústreďte sa, čítajte a relaxujte pomocou osvetlenia
   Ikona začiarknutia
   Príjemne sa prebúdzajte pri svojom súkromnom východe slnka
   Ikona začiarknutia
   Svetlá ovládajte svojím vlastným spôsobom
   Philips Hue White Ambiance 871869654869

   Funkčné osvetlenie haly – na vytvorenie dokonalého prvého dojmu

    

   Výber osvetlenia haly ovplyvňujú rôzne faktory. V závislosti od veľkosti vášho domu sa bude odvíjať aj veľkosť vstupnej haly, preto budete riešiť rôzne požiadavky.

   Vo všeobecnosti si každá vstupná hala vyžaduje základné nasvietenie, aby bola rovnomerne osvetlená. Na tento účel sú mimoriadne vhodné stropné svetlá. Nemusia však byť dostatočné na osvetlenie celej miestnosti v závislosti od veľkosti vstupnej haly. Nepriame osvetlenie na stenách pomáha vytvoriť útulnejšiu a prívetivejšiu atmosféru, rovnako ako podporiť prvý dojem z vašej domácnosti. Väčšie miestnosti možno zvýrazniť bodovými reflektormi, ktoré zaisťujú rovnomerné osvetlenie a posvietia vám na cestu.

   Len to najlepšie pre vašu vstupnú halu – prehľad všetkých výhod

   5-ročná záruka
   Okrem štandardnej 2-ročnej záruky na toto svietidlo Spoločnosť Philips ponúka 5-ročnú záruku na LED systém, teda na LED modul a napájač tohto svietidla.
   Teplota chromatickosti svetla
   Svetlo môže mať rôznu teplotu chromatickosti udávanú v Kelvinoch, ktoré sa označujú písmenom K. Svietidlá s nízkou hodnotou uvádzanou v Kelvinoch vyžarujú teplé, príjemnejšie svetlo, zatiaľ čo svietidlá s vyššou hodnotou Kelvinov vyžarujú chladné, energizujúcejšie svetlo. Toto svietidlo Philips prináša teplé biele svetlo na vytvorenie príjemnejšej atmosféry.
   Energeticky úsporné svietidlo Philips
   Toto energeticky úsporné svietidlo Philips šetrí energiu v porovnaní s tradičnými svetelnými zdrojmi, pomáva vám ušetriť peniaze za účty za elektrinu a urobiť čosi pre životné prostredie.
   LED diódy s priemerne 15-ročnou životnosťou
   Svetelný zdroj, ktorému môžete dôverovať. Integrované LED využívané v svietidle LED vydržia až 15 000 hodín (čo zodpovedá 15 rokom pri priemernom používaní 3 hodiny denne a minimálne 13 000 zapnutiam a vypnutiam). Je to príjemný pocit, keď sa nemusíte zaoberať údržbou ani výmenami žiaroviek a máte dokonale osvetlenú domácnosť.

   Zvýraznite vstup do svojho domu osvetlením haly

    

   Po zaistení základného osvetlenia haly ide hlavne o vytvorenie dobrej atmosféry. Zostavy svetiel môžu zvýrazniť dekoratívne prvky, ktoré sa nachádzaj vo väčších vstupných halách. Stolové lampy na komodách alebo príborníkoch vytvárajú hrejivé ostrovčeky svetla. Nástenné svietidlá sa využívajú na zvýraznenie obrazov a sôch. Šatníky možno zvýrazniť stropnými alebo bodovými reflektormi na systéme vodičov, tyčí alebo líšt. Pri zvažovaní osvetlenia vstupnej haly so zrkadlami je najlepšie vybrať si nástenné svietidlo s jemný svetlom bez oslnenia. Farebné LED svetelné zdroje a svetlá dokážu vytvoriť trochu viac okázalosti.

   Osvetlenie haly – tipy

   Obývacia izba podľa spoločnosti Philips – zastavený obraz videa

   Osvetlenie haly od spoločnosti Philips: Nájdite to správne osvetlenie pre svoju halu

   Ikona začiarknutia
   LED diódy alebo energeticky úsporné svetelné zdroje budú svietiť dlhé hodiny.
   Ikona začiarknutia
   Farebné osvetlenie môže vo vašej hale vytvoriť jedinečné akcenty. Použite systém Philips Hue a vyberte si spomedzi 16 miliónov farieb.
   Ikona začiarknutia
   Na hrejivé privítanie použite stmievateľné svetlo. Žiarovky WarmGlow vyžarujú príjemné svetlo – čím väčšie stlmenie, tým teplejšie svetlo.
   Ikona začiarknutia
   Na osvetlenie haly použite prirodzené svetlo. Svietidlá v hale majú mať vysokokvalitné podanie farieb.
   Ikona začiarknutia
   Jasné svetlo na ranné začiatky, príjemné vyžarovanie, keď sa večer vraciate domov: svetelné zdroje SceneSwitch poskytujú to správne svetlo v rámci každej časti dňa a nevyžadujú použitie stmievača.

   Philips Hue White Ambience

   základná súprava

   Philips Hue White Ambiance 871869654869