Práve sa nachádzate na webovej stránke osvetlenia Philips. K dispozícii máte lokalizovanú verziu stránky.
Návrhy

  Osvetlenie exteriéru,

  keď ho potrebujete

  To správne osvetlenie vám pomôže zorientovať sa, keď je vonku tma.

  Možnosti pohybu od spoločnosti Philips

  Zistite viac o technológii snímačov pohybu Philips

   

  Ako po tme nájdete kľúče? Ako zistíte, kto čaká pri hlavných dverách? Alebo ako zaistíte, aby ste o niečo nezakopli pri každodenných domácich prácach? Zistite, čo dokážete s technológiou snímačov pohybu.

  Ako môže osvetlenie šetriť energiu?
  icon_energysaving_outdoor
  Jednoducho. Snímače pohybu znižujú náklady na osvetlenie záhrady na minimum a vaši susedia sa nebudú sťažovať na záhradné svietidlá, pre ktoré nemôžu v noci spávať. Lepšie však urobíte, ak sa rozhodnete pre solárne LED osvetlenie krajiny a nezaplatíte ani cent za osvetlenie svojich vonkajších priestorov.
  Zvyšuje osvetlenie bezpečnosť?
  icon_lock
  Áno. Po zotmení môže exteriérové osvetlenie znížiť riziko, že váš domov vykradnú, preto môžete pokojne spávať. Preto sa majitelia domov, ktorí majú správne namontované exteriérové svietidlá, osvetlenie verandy alebo exteriérové nástenné svietidlá, vo všeobecnosti cítia oveľa bezpečnejšie.
  Kam najlepšie umiestniť exteriérové bezpečnostné svetlá?
  icon_lock

  Je dôležité, aby ste exteriérové osvetlenie rozmiestnili správne a zaistili jeho správnu funkciu z hľadiska zabezpečenia a aj pohodlia. Nasledujúce plochy treba v noci určite osvetliť:

   

  – Vstupné dvere
  – Garážové priestory

  – Rohy domu

  Ako fungujú snímače pohybu?
  snímač pohybu
  Naše exteriérové svietidlá sú vybavené infračerveným snímačom pohybu (PIR), ktorý rozpozná pohyb. To z nich robí energeticky veľmi účinný svetelný zdroj, pretože sa rozsvietia len v prípade, že sa niekto nachádza v blízkosti snímača. 
  Na akú vzdialenosť dokážu snímače rozpoznať pohyb?
  icon_motion-sensor_outdoor
  Naše bezpečnostné osvetlenie je navrhnuté tak, aby zisťovalo pohyb do vzdialenosti 10 metrov. Je to praktický spôsob, ako si v noci osvetliť cestu, ktorý vám súčasne pomáha šetriť energiu, pretože sa zapína len vo chvíli a na mieste, kde je to potrebné.
  Ťažko sa nastavujú?
  jednoduchá montáž
  Vôbec nie. Vďaka jednoduchému nastaveniu si môžete ľahko vybrať, kedy a na aký dlhý čas bude automatický snímač svietidlá zapínať. A ak potrebujete, aby svetlá svietili dlhší čas, snímače možno veľmi jednoducho vypnúť.

  Slnečná energia od spoločnosti Philips

  Vyskúšajte solárnu LED technológiu Philips

  Solárne záhradné osvetlenie Philips prináša solárne panely vysokej kvality a LED svetelné zdroje na maximalizovanie zachytávania slnečného svetla a zaistenie dlhšieho svietenia. Dĺžka času svietenia závisí od množstva slnečného žiarenia, ktoré panel zachytí. Za priaznivého počasia môžete získať energiu až na šesť hodín svietenia zdarma. Funkcie na úsporu energie, ako napríklad zapínanie a vypínanie, a snímač pohybu zaistia, že bez ohľadu na počasie alebo ročné obdobie budú vaše vonkajšie plochy vždy žiarivo osvetlené.
  Abelia
  Je ich montáž náročná?
  Icon_no-wires_outdoor
  Vôbec nie. Vďaka solárnym záhradným svietidlám Philips môžete zabudnúť na náročnú prácu a problémy s montážou osvetlenia krajiny. Stačí niekoľko minút na ich rozmiestnenie po záhrade – dokonca aj v prípade, že ste nikdy predtým montáž exteriérového osvetlenia nevykonávali. Netreba ich pripájať na žiadne napájacie káble, preto nemusíte byť blízko sieťových zásuviek a ich rozmiestnenie je rýchle a jednoduché.
  Ušetria solárne svetelné zdroje najviac energie?
  icon_energysaving_outdoor
  Áno, ušetria. Záhradné solárne svietidlá Philips premieňajú energiu zo slnka na úžasné svetlo, ktoré nijako nezvyšuje vaše účty za elektrickú energiu. Energeticky účinné záhradné a exteriérové svietidlá s krásnym dizajnom sú vyrobené z odolných materiálov a majú životnosť 25 rokov, preto budete môcť využívať slnečnú energiu zdarma ešte mnoho rokov.  
  Poskytujú solárne svetelné zdroje dostatok svetla?
  Icon_LEDincluded_outdoor
  Solárne záhradné svietidlá Philips majú svetelný tok 100 lúmenov, čo postačuje na osvetlenie vymedzenej oblasti na prácu alebo na zvýraznenie záhradných a architektonických prvkov.

  Chcete lepšie exteriérové osvetlenie, aby mohla vaša záhrada zažiariť?