Návrhy

  Stropné svietidlo

  MAUVE 40K LED STROPNÉ SVIETIDLO SQ 17W, biela, LED 3111031P3 Nájsť podobné výrobky
  • Vyzdobte svoj domov svetlom

   31110/31/P3

   Stropné svietidlo

   31110/31/P3 Nájsť podobné výrobky

   Jemný a jednoduchý tvar tohto nástenného a stropného svetla LED Philips myLiving MAUVE je drobný a nerušivý, hodí sa do každej miestnosti a vytvára záplavu teplého bieleho svetla. Zobraziť všetky výhody

  Videá

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrázky

  Vyzdobte svoj domov svetlom

  • Vysoko kvalitné osvetlenie LED

   Vysoko kvalitné osvetlenie LED

   Technológia LED integrovaná v tomto svietidle Philips je jedinečne vyvinutým riešením spoločnosti Philips. Svietidlo má funkciu okamžitého rozsvietenia a zaručuje optimálny svetelný výkon a zvýraznenie živých farieb vášho domova.

  • Spoločnosť Philips ponúka záruku 5 rokov na modul LED a ovládač

   Spoločnosť Philips ponúka záruku 5 rokov na modul LED a ovládač

   K štandardnej 2-ročnej záruke na toto svietidlo ponúka spoločnosť Philips 5-ročnú záruku na systém LED, teda na modul LED a ovládač tejto lampy.

  • Úspora energie

   Úspora energie

   Táto energeticky úsporná žiarivka Philips v porovnaní s tradičnými zdrojmi osvetlenia šetrí energiu a pomáha vám ušetriť peniaze na účtoch za elektrinu. Navyše prispieva svojou troškou k ochrane životného prostredia.

  • Vhodné na inštaláciu na stenu aj strop

   Vhodné na inštaláciu na stenu aj strop

   Nainštalujte toto svietidlo na stenu alebo na strop – presne podľa svojich predstáv.

  • Vytvorte štýlovú a útulnú atmosféru

   Toto svetlo je navrhnuté podľa najnovšej módy, trendov a životného štýlu, aby dokonale zapadlo do vášho interiéru a pomohlo definovať atmosféru, po ktorej ste vždy túžili.

  • Dokonalé na oddych aj spoločenský život

   Obývacia izba je srdcom každej domácnosti – miestom na stretnutie rodiny, oddych aj privítanie hostí. Osvetlenie obývacej izby a spálne musí byť flexibilné a ľahko nastaviteľné, aby sa dalo prispôsobiť rôznemu využitiu počas dňa. Vhodne rozmiestnite rôzne svetelné zdroje, hrajte sa s vrstvením svetla a vytvorte tak dojem priestrannosti, vďaka čomu sa celá miestnosť presvetlí a ešte viac zútulní.

  Zobraziť všetky špecifikácie