Návrhy

  Stropné svietidlá

  Stropné svietidlo Magneos, 20 W, štvorcové

  2700 K, Čierna 8719514328822 Nájsť podobné výrobky
  • Príjemné LED svetlo, ktoré je šetrné k vašim očiam

   8719514328822

   Stropné svietidlá

   Stropné svietidlo Magneos, 20 W, štvorcové

   8719514328822 Nájsť podobné výrobky

   Svietidlo Philips LED Slim Downlight vám ponúka efekt prirodzeného svetla a hodí sa na celkové osvetlenie. Je to elegantne štíhly dizajnový kúsok na nízke stropy, ktorý vám kdekoľvek doma vytvorí elegantné prostredie s prirodzeným svetlom šetrným k vašim očiam. Zobraziť všetky výhody

  Videá

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrázky

  Príjemné LED svetlo, ktoré je šetrné k vašim očiam

  S funkciou EyeComfort, ktorá poskytuje pohodlie pre vaše oči.

  • Kovový materiál vysokej kvality

   Trvanlivý a atraktívny kovový materiál s výraznou povrchovou úpravou.

  • Dlhá životnosť až 25 000 hodín

   LED technológia Philips predĺži životnosť vášho výrobku až na 25 000 hodín

  • EyeComfort – svetlo príjemné na oči

   Nekvalitné osvetlenie môže spôsobiť namáhanie očí. Mnohí z nás trávia veľa času v interiéri, a preto je dôležitejšie než kedykoľvek predtým, aby bola vaša domácnosť správne osvetlená. Naše produkty pri testovaní vyhovujú prísnym kritériám týkajúcim sa napríklad blikania, stroboskopického efektu, oslnenia, podania farieb a stmievacích efektov, vďaka ktorým spĺňajú požiadavky koncepcie EyeComfort. LED svetelné zdroje od spoločnosti Philips poskytujú príjemné svetlo, a to počas celej svojej životnosti, vďaka čomu už viac ako desaťročie poskytujú trvalý svetelný výkon, ako aj kvalitu a farbu svetla. Prejdite na osvetlenie, ktoré poskytuje pohodlie pre oči. Vaše oči vám poďakujú.

  • Jednoduchá inštalácia

   Žiadne ďalšie problémy s inštaláciou. Stačí bezpečne zavesiť na stenu alebo strop a pripojiť. Toto svietidlo je pripravené na osvetľovanie.

  Zobraziť všetky špecifikácie
  • Navrhnuté pre pohodlie vašich očí. Podrobnosti o výrobkoch a informácie o blikaní, stroboskopickom efekte a ďalších kritériách nájdete na adrese www.philips.com/eyecomfort.