Návrhy

  Stropné svietidlá

  Stropné svietidlo Canaval, 12 W

  2700 K, Biela, Stmievateľné;SceneSwitch;Odolné voči vode 8719514326866 Nájsť podobné výrobky
  • Jedno svietidlo. Váš vypínač. Tri nastavenia svetla

   8719514326866

   Stropné svietidlá

   Stropné svietidlo Canaval, 12 W

   8719514326866 Nájsť podobné výrobky

   Vytvorte tú správnu atmosféru vďaka zmene jasu. Stropné svietidlo SceneSwitch od spoločnosti Philips vám umožní užívať si nastavenia jasu dokonale prispôsobené každému okamihu. Nevyžaduje sa stmievač ani žiadna dodatočná inštalácia. Stačí vám existujúci vypínač. Zobraziť všetky výhody

  Videá

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrázky

  Jedno svietidlo. Váš vypínač. Tri nastavenia svetla

  • EyeComfort – svetlo príjemné na oči

   Nekvalitné osvetlenie môže spôsobiť namáhanie očí. Mnohí z nás trávia veľa času v interiéri, a preto je dôležitejšie než kedykoľvek predtým, aby bola vaša domácnosť správne osvetlená. Naše produkty pri testovaní vyhovujú prísnym kritériám týkajúcim sa napríklad blikania, stroboskopického efektu, oslnenia, podania farieb a stmievacích efektov, vďaka ktorým spĺňajú požiadavky koncepcie EyeComfort. LED svetelné zdroje od spoločnosti Philips poskytujú príjemné svetlo, a to počas celej svojej životnosti, vďaka čomu už viac ako desaťročie poskytujú trvalý svetelný výkon, ako aj kvalitu a farbu svetla. Prejdite na osvetlenie, ktoré poskytuje pohodlie pre oči. Vaše oči vám poďakujú.

  • Jednoduchá inštalácia

   Žiadne ďalšie problémy s inštaláciou. Stačí bezpečne zavesiť na stenu alebo strop a pripojiť. Toto svietidlo je pripravené na osvetľovanie.

  • Odolnosť voči vlhkosti

   Vďaka odolnosti voči vlhkosti môžete tento produkt bez obáv používať v kúpeľni, kuchyni, na balkóne aj na iných miestach, kde sa vlhkosť dá očakávať.

  • Rovnomerné vyžarovanie svetla

   Rozptýľte svetlo rovnomerne do celej miestnosti.

  Zobraziť všetky špecifikácie
  • Navrhnuté pre pohodlie vašich očí. Podrobnosti o výrobkoch a informácie o blikaní, stroboskopickom efekte a ďalších kritériách nájdete na adrese www.philips.com/eyecomfort.