Návrhy

  Stropné LED svietidlo s ventilátorom

  Stropné svietidlo

  Bliss, Zlatá 8719514334489 Nájsť podobné výrobky
  • Jedno svietidlo. Váš vypínač. Tri nastavenia svetla.

   8719514334489

   Stropné LED svietidlo s ventilátorom

   Stropné svietidlo

   8719514334489 Nájsť podobné výrobky

   Skombinujte prispôsobiteľné svetlo s príjemným vánkom v podobe stropného LED svietidla s výsuvným ventilátorom Philips, ktorého súčasťou je aj diaľkové ovládanie. Priehľadné listy vrtule sú ukryté, keď sa nepoužívajú, a tri nastavenia svetla SceneSwitch umožnia vytvoriť dokonalú atmosféru v každom priestore. Zobraziť všetky výhody

  Videá

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrázky

  Jedno svietidlo. Váš vypínač. Tri nastavenia svetla.

  • Stropné LED svietidlo s výsuvným ventilátorom Philips ponúka veľmi jasné – no zároveň príjemné – osvetlenie vašej domácnosti, ktoré môžete ovládať pomocou dodaného diaľkového ovládača alebo nástenného vypínača.

   Stropné LED svietidlo s výsuvným ventilátorom Philips ponúka veľmi jasné – no zároveň príjemné – osvetlenie vašej domácnosti, ktoré môžete ovládať pomocou dodaného diaľkového ovládača alebo nástenného vypínača.

  • Stropné LED svietidlo s výsuvným ventilátorom Philips vyhovuje prísnym bezpečnostným skúškam a okrem iných dôležitých bezpečnostných prvkov je vybavené samoistiacimi skrutkami a pevnou konštrukciou.

   Stropné LED svietidlo s výsuvným ventilátorom Philips vyhovuje prísnym bezpečnostným skúškam a okrem iných dôležitých bezpečnostných prvkov je vybavené samoistiacimi skrutkami a pevnou konštrukciou.

  • Stropné LED svietidlo s výsuvným ventilátorom Philips má tichý motor, takže vzduch v miestnosti bude prúdiť nehlučne.

   Stropné LED svietidlo s výsuvným ventilátorom Philips má tichý motor, takže vzduch v miestnosti bude prúdiť nehlučne.

  • Rozlúčte sa s pohyblivými tieňmi na strope: tento ventilátor má priehľadné čepele, ktoré možno ukryť do svietidla, keď sa nepoužívajú.

   Rozlúčte sa s pohyblivými tieňmi na strope: tento ventilátor má priehľadné čepele, ktoré možno ukryť do svietidla, keď sa nepoužívajú.

  • Pohodlné časovače

   Vyberte si z piatich rôznych časovačov, ktoré vypnú svetlo po uplynutí určitého času – a nastavte ich pomocou diaľkového ovládania.

  • Stropné LED svietidlo s výsuvným ventilátorom Philips je navrhnuté na poskytovanie dostatočnej cirkulácie vzduchu a dlhodobú spoľahlivosť. Používajte ho samostatne alebo v kombinácii s klimatizáciu na rýchlejšie vychladenie miestnosti.

   Stropné LED svietidlo s výsuvným ventilátorom Philips je navrhnuté na poskytovanie dostatočnej cirkulácie vzduchu a dlhodobú spoľahlivosť. Používajte ho samostatne alebo v kombinácii s klimatizáciu na rýchlejšie vychladenie miestnosti.

  • Diaľkové ovládanie umožňuje jednoduché ovládanie všetkých funkcií stropného ventilátora a svietidla. Umožňuje zapnúť alebo vypnúť svietidlo alebo ventilátor, vybrať z troch rýchlostí ventilátora, prepínať medzi nastaveniami osvetlenia SceneSwitch, používať funkciu Flashlight alebo nastaviť jeden z piatich časovačov.

   Diaľkové ovládanie umožňuje jednoduché ovládanie všetkých funkcií stropného ventilátora a svietidla. Umožňuje zapnúť alebo vypnúť svietidlo alebo ventilátor, vybrať z troch rýchlostí ventilátora, prepínať medzi nastaveniami osvetlenia SceneSwitch, používať funkciu Flashlight alebo nastaviť jeden z piatich časovačov.

  Zobraziť všetky špecifikácie
  • Navrhnuté pre pohodlie vašich očí. Podrobnosti o výrobkoch a informácie o blikaní, stroboskopickom efekte a ďalších kritériách nájdete na adrese www.philips.com/eyecomfort.