Návrhy

  Stropné svietidlá

  Stropné svietidlo Panel Ceiling, 36 W, štvorcové

  2700 K, Biela, Možnosť stmievania 8719514326682 Nájsť podobné výrobky
  • LED panel, ktorý umožňuje stmievanie bez stmievača

   8719514326682

   Stropné svietidlá

   Stropné svietidlo Panel Ceiling, 36 W, štvorcové

   8719514326682 Nájsť podobné výrobky

   Všetci máme niekedy chuť zmeniť atmosféru, aby ladila s tým, čo práve robíme. Vďaka LED panelu SceneSwitch od spoločnosti Philips môžete jednoducho zmeniť nastavenie svetla existujúcim vypínačom. Nevyžaduje sa žiadna ďalšia inštalácia. Zobraziť všetky výhody

  Videá

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrázky

  LED panel, ktorý umožňuje stmievanie bez stmievača

  Kompatibilita s existujúcim vypínačom

  • Dokonalé na oddych aj spoločenský život

   Obývacia izba je srdcom každej domácnosti – miestom na stretnutie rodiny, oddych aj privítanie hostí. Osvetlenie obývacej izby a spálne musí byť flexibilné a ľahko nastaviteľné, aby sa dalo prispôsobiť rôznemu využitiu počas dňa. Vhodne rozmiestnite rôzne svetelné zdroje, hrajte sa s vrstvením svetla a vytvorte tak dojem priestrannosti, vďaka čomu sa celá miestnosť presvetlí a ešte viac zútulní.

  • EyeComfort – svetlo príjemné na oči

   Nekvalitné osvetlenie môže spôsobiť namáhanie očí. Mnohí z nás trávia veľa času v interiéri, a preto je dôležitejšie než kedykoľvek predtým, aby bola vaša domácnosť správne osvetlená. Naše produkty pri testovaní vyhovujú prísnym kritériám týkajúcim sa napríklad blikania, stroboskopického efektu, oslnenia, podania farieb a stmievacích efektov, vďaka ktorým spĺňajú požiadavky koncepcie EyeComfort. LED svetelné zdroje od spoločnosti Philips poskytujú príjemné svetlo, a to počas celej svojej životnosti, vďaka čomu už viac ako desaťročie poskytujú trvalý svetelný výkon, ako aj kvalitu a farbu svetla. Prejdite na osvetlenie, ktoré poskytuje pohodlie pre oči. Vaše oči vám poďakujú.

  • Jednoduché čistenie

   Vďaka hladkým, ľahkočistiacim materiálom bude váš domov vždy vyzerať atraktívne od podlahy až k stropu.

  • Extra štíhly dizajn

   Tenký dizajn je ideálny do miestností so zníženým stropom, kde možno svietidlo zarovnať s povrchom.

  • Rovnomerné vyžarovanie svetla

   Rozptýľte svetlo rovnomerne do celej miestnosti.

  Zobraziť všetky špecifikácie
  • Navrhnuté pre pohodlie vašich očí. Podrobnosti o výrobkoch a informácie o blikaní, stroboskopickom efekte a ďalších kritériách nájdete na adrese www.philips.com/eyecomfort.