Návrhy

  Prenosné svietidlá

  Prenosné svietidlo Mirror Light

  5 000/4 000/3 000 K, Biela, Možnosť stmievania 8719514420472 Nájsť podobné výrobky
  • Príjemné LED svetlo, ktoré je šetrné k vašim očiam

   8719514420472

   Prenosné svietidlá

   Prenosné svietidlo Mirror Light

   8719514420472 Nájsť podobné výrobky

   Vďaka robustnému dizajnu a optimálnemu výkonu je stolové svietidlo Philips LED Performance ideálnym svietidlom, ktoré prinesie kvalitu a jas do každého domáceho priestoru. Komfortné svetlo, ktoré je šetrné k vašim očiam. Zobraziť všetky výhody

  Videá

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrázky

  Príjemné LED svetlo, ktoré je šetrné k vašim očiam

  S funkciou EyeComfort, ktorá poskytuje pohodlie pre vaše oči.

  • Postupné stmievanie

   Vyberte si z rôznych úrovní stlmenia svetla a vytvorte tak tú správnu atmosféru.

  • EyeComfort – svetlo príjemné na oči

   Nekvalitné osvetlenie môže spôsobiť namáhanie očí. Mnohí z nás trávia veľa času v interiéri, a preto je dôležitejšie než kedykoľvek predtým, aby bola vaša domácnosť správne osvetlená. Naše produkty pri testovaní vyhovujú prísnym kritériám týkajúcim sa napríklad blikania, stroboskopického efektu, oslnenia, podania farieb a stmievacích efektov, vďaka ktorým spĺňajú požiadavky koncepcie EyeComfort. LED svetelné zdroje od spoločnosti Philips poskytujú príjemné svetlo, a to počas celej svojej životnosti, vďaka čomu už viac ako desaťročie poskytujú trvalý svetelný výkon, ako aj kvalitu a farbu svetla. Prejdite na osvetlenie, ktoré poskytuje pohodlie pre oči. Vaše oči vám poďakujú.

  • SceneSwitch – zmena farby

   Zmeny farby SceneSwitch vám umožňujú zmeniť celkovú náladu priestoru vo vašej domácnosti. Studené denné svetlo pomôže vášmu sústredeniu, chladné biele svetlo zvýši vašu produktivitu a teplé biele svetlo je ideálne na relax. V skratke, zákazníci môžu prispôsobiť svetlo vo svojej domácnosti svojim každodenným aktivitám.

  Zobraziť všetky špecifikácie
  • Navrhnuté pre pohodlie vašich očí. Podrobnosti o výrobkoch a informácie o blikaní, stroboskopickom efekte a ďalších kritériách nájdete na adrese www.philips.com/eyecomfort.