Návrhy

  WarmGlow LED

  Jednoduché bodové svietidlo Star

  Stmievateľné svetlo WarmGlow, Dokonalé na vytvorenie atmosféry, Jemné LED svetlo, šetrné k vašim očiam, Jednoduchá montáž so systémom ClickFix 5624031P0 Nájsť podobné výrobky
  • Čím viac stlmíte intenzitu, tým je svetlo teplejšie

   56240/31/P0

   WarmGlow LED

   Jednoduché bodové svietidlo Star

   56240/31/P0 Nájsť podobné výrobky

   Zmeňte atmosféru v miestnosti, aby lepšie vyhovovala tomu, čo práve robíte. Bodové svietidlá LED Philips WarmGlow môžete plynule stlmiť na požadovanú úroveň – od funkčného jasného svetla po príjemné hrejivé svetlo. Čím viac svetlo stlmíte, tým je hrejivejšie. Zobraziť všetky výhody

  Videá

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrázky

  Čím viac stlmíte intenzitu, tým je svetlo teplejšie

  Funguje s väčšinou LED stmievacích spínačov

  • Navrhnuté pre pohodlie vašich očí

   Navrhnuté pre pohodlie vašich očí

   Nie je ťažké pochopiť, že nevhodné osvetlenie môže byť pre oči namáhavé. Ak je svetlo príliš jasné, oslňuje. Ak je príliš jemné, vnímate jeho blikanie. Teraz si môžete svoje prostredie jemne osvietiť LED svetelnými zdrojmi navrhnutými tak, aby boli príjemné pre oči. V domácnosti si tak vytvoríte dokonalé prostredie.

  • ClickFix – jednoduchá montáž

   ClickFix – jednoduchá montáž

   Bodové svetlo si jednoducho nainštalujte sami. Vďaka systému ClickFix nebudete potrebovať pomoc druhej osoby. Jednoducho upevnite držiak na strop, pripojte vodiče, zacvaknite a súčasne zaistite svietidlo.

  • Zmeňte atmosféru otočením stmievacieho spínača

   Zmeňte atmosféru vo svojej izbe tak, aby zodpovedala tomu, čo práve robíte. Pomocou bodových svetiel LED Philips WarmGlow vám na vytvorenie dokonalej atmosféry stačí otočiť stmievacím spínačom. Stmievanie je plynulé od funkčného jasného svetla s teplotou 2700 K po príjemné teplé svetlo s teplotou 2200 K. Čím viac svetlo stlmíte, tým bude teplejšie.

  • Vysoký svetelný výkon – 500 lúmenov

   Rozžiarte svoju domácnosť kvalitným svetlom

  • Integrované LED svietidlo

   Toto bodové svietidlo sa vyznačuje vysoko kvalitným svetlom z integrovaných LED svetelných zdrojov s optimálnym svetelným výkonom.

  • 5-ročná záruka pre pocit istoty

   Všetky naše bodové svetlá sú vytvorené s dôrazom na trvácnosť. Poskytujeme plnú 5-ročnú záruku na kompletný výrobok, čím máte zaistené, že si užijete kvalitné osvetlenie každý deň po dlhú dobu.

  • Životnosť svietidla až 30 rokov používania

   LED svietidlá vydržia dlhšie, vďaka čomu sa vyhnete problémom s častými výmenami svetelných zdrojov. To výrazne znižuje množstvo odpadu a súčasne v dlhodobom horizonte šetrí peniaze.

  • Získajte kvalitný LED svetelný zdroj a zároveň šetrite energiu

   LED svetelné zdroje ušetria až 80 % energie oproti tradičnému osvetleniu pri rovnakom svetelnom výkone. Ak si kúpite svietidlo Philips LED, začnete šetriť peniaze ihneď. Každý svetelný zdroj, ktorý nahradíte LED svetelným zdrojom, znamená okamžité zníženie účtu za elektrinu.

  • Žiarivé svetlo okamžite po zapnutí

   V prípade bodových svietidiel Philips LED nemusíte čakať. Ihneď po zapnutí svietia naplno. Ich teplé biele svetlo verne napodobňuje žiarovku a okamžite vytvorí príjemnú atmosféru.

  • Dokonalý lúč svetla pre zvýrazňujúce osvetlenie

   Vďaka tradičnému širokému (40°) uhlu svetelného výstupu je toto bodové svietidlo LED vhodné na zvýrazňujúce aj všeobecné osvetlenie. Je ideálne na použitie v kuchyniach, obývačkách a jedálňach.

  • Nastaviteľná bodová hlavica na zaistenie maximálnej flexibility

   Nastaviteľná bodová hlavica je určená na nasmerovanie svetla tam, kde ho najviac potrebujete.

  • Kvalitný materiál s dlhou životnosťou

   Toto bodové svietidlo je zhotovené z kvalitných materiálov s dlhou životnosťou a vynikajúcou povrchovou úpravou. To je zárukou kvalitného a odolného produktu, ktorý skrášli a rozžiari vašu domácnosť skrášľovať počas mnohých rokov.

  Zobraziť všetky špecifikácie
  • Navrhnuté pre pohodlie vašich očí. Podrobnosti o výrobkoch a informácie o blikaní, stroboskopickom efekte a ďalších kritériách nájdete na adrese www.philips.com/eyecomfort.