Návrhy

  Stropné svietidlá

  Stropné svietidlo Shan, 12 W

  2700 K, Biela, Snímač 8718699680534 Nájsť podobné výrobky
  • Svietidlo vybavené snímačom pohybu pre viac pohodlia a extra úsporu energie

   8718699680534

   Stropné svietidlá

   Stropné svietidlo Shan, 12 W

   8718699680534 Nájsť podobné výrobky

   Zvýšte svoj komfort a zároveň ušetrite energiu. Stropné LED svietidlo Philips so snímačom pohybu sa zapína a vypína pomocou senzora, čo znamená, že môžete do miestnosti vstúpiť alebo z nej odísť bez nutnosti hľadať vypínač. Vďaka širokému rozsahu detekcie a technológii LED s okamžitým zapnutím bude vaša domácnosť osvetlená práve vtedy, keď to budete potrebovať. Zobraziť všetky výhody

  Videá

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrázky

  Svietidlo vybavené snímačom pohybu pre viac pohodlia a extra úsporu energie

  S funkciou EyeComfort, ktorá poskytuje pohodlie pre vaše oči.

  • EyeComfort – svetlo príjemné na oči

   Nekvalitné osvetlenie môže spôsobiť namáhanie očí. Mnohí z nás trávia veľa času v interiéri, a preto je dôležitejšie než kedykoľvek predtým, aby bola vaša domácnosť správne osvetlená. Naše produkty pri testovaní vyhovujú prísnym kritériám týkajúcim sa napríklad blikania, stroboskopického efektu, oslnenia, podania farieb a stmievacích efektov, vďaka ktorým spĺňajú požiadavky koncepcie EyeComfort. LED svetelné zdroje od spoločnosti Philips poskytujú príjemné svetlo, a to počas celej svojej životnosti, vďaka čomu už viac ako desaťročie poskytujú trvalý svetelný výkon, ako aj kvalitu a farbu svetla. Prejdite na osvetlenie, ktoré poskytuje pohodlie pre oči. Vaše oči vám poďakujú.

  • Úspora energie

   Šetrí energiu – to je dobré pre vašu peňaženku aj životné prostredie.

  • Dlhá životnosť až 15 000 hodín

   LED technológia Philips predĺži životnosť vášho výrobku až na 15 000 hodín.

  • Jednoduchá inštalácia

   Žiadne ďalšie problémy s inštaláciou. Stačí bezpečne zavesiť na stenu alebo strop a pripojiť. Toto svietidlo je pripravené na osvetľovanie.

  Zobraziť všetky špecifikácie
  • Navrhnuté pre pohodlie vašich očí. Podrobnosti o výrobkoch a informácie o blikaní, stroboskopickom efekte a ďalších kritériách nájdete na adrese www.philips.com/eyecomfort.