Ďalšie značky od

Dosiahnite halogénový efekt

Vytvorte tú správnu atmosféru s halogénovým svetlom

 

Halogénové svetlo pôsobí prirodzene a vyznačuje sa vysokým jasom. Zvýrazňuje kontrasty a vytvára v priestore dojem čistoty a priezračnosti, pričom je plne stmievateľné. Halogénové žiarovky Philips sú dostupné v mnohých tvaroch a veľkostiach a hodia sa do najrôznejších typov svietidiel a na rôzne spôsoby použitia.

Výhody halogénového osvetlenia

čisté iskrivé svetlo

Čisté iskrivé svetlo

Nechajte predmety vyniknúť v ich skutočne prirodzených farbách
Prirodzená hrejivá atmosféra

Prirodzená hrejivá atmosféra

Získajte hrejivý pocit útulnosti prostredníctvom známeho svetelného efektu ako v prípade klasických žiaroviek
Úplne stmievateľné

Úplne stmievateľné

Nastaviteľný jas osvetlenia od maximálnej úrovne až po úplné vypnutie svetla

Vyraďovanie halogénových žiaroviek a sviečok od septembra 2018

Ako ste už možno počuli, v Európskej únii sa začal proces postupného vyraďovania neúčinného osvetlenia s vysokou spotrebou energie. Prečo? Pretože v porovnaní so svetelnými zdrojmi LED spotrebovávajú halogénové žiarovky päťkrát viac energie a vyžarujú podstatne viac tepla. To všetko má negatívny vplyv na životné prostredie.

 

Z tohto dôvodu sa už nemôžu halogénové žiarovky a sviečky vyrábať ani dovážať do EÚ za účelom predaja. (Akékoľvek zostávajúce halogénové žiarovky a sviečky v skladoch obchodov bude po tomto dátume stále možné predávať.) Existuje však veľmi dobrá alternatíva: LED – s množstvom skvelých výhod a širokým portfóliom produktov, ktoré nahradia vaše halogénové žiarovky.

 

Prezrite si brožúru, v ktorej nájdete svetelné zdroje LED, ktorými odporúčame nahradiť

halogénové žiarovky a sviečky.

halogénové žiarovky a sviečky.

Čo to znamená

 

Spoločnosť Philips ponúka atraktívny rad alternatívnych svetelných zdrojov LED, ktorými možno nahradiť zakázané halogénové žiarovky a sviečky pre napätie 230 – 240 V. Niektoré typy halogénových žiaroviek: ako sú kapsuly, lineárne zdroje a nízkonapäťové reflektory, budú stále k dispozícii a môžu sa v EÚ predávať.

Alternatívne svetelné zdroje LED od spoločnosti Philips, ktorými možno nahradiť zakázané halogénové žiarovky a sviečky
 Halogénový produkt so zakázaným prístupom na trh EÚ
prejdite na led

Prejdite teraz na žiarovky LED

 

Prechodom z halogénových žiaroviek a sviečok na žiarovky a sviečky LED môžete ušetriť energiu a peniaze, bez toho aby ste museli robiť kompromisy na úkor kvality osvetlenia vo vašej domácnosti. Svetelné zdroje LED od spoločnosti Philips prinášajú svetlo, ktoré úplne pripomína svetlo halogénových žiaroviek, sú však o 80 % energeticky úspornejšie. Nastal teda čas prejsť na žiarovky LED!

Prečo si vybrať svetelné zdroje LED

teplé biele svetlo

Teplé biele svetlo

Vytvorte hrejivú a útulnú atmosféru pomocou osvetlenia LED
energeticky úsporné svetelné zdroje LED

Energeticky úsporné

Dlhšia životnosť a menšia spotreba energie až o 80 % oproti tradičným svetelným zdrojom
kvalita svetla

Kvalita svetla

Dokonalá kvalita svetla, okamžité rozsvietenie bez zahrievania
stmievateľné svetelné zdroje LED

Možnosť stmievania

Vytvorte si tú pravú atmosféru podľa svojich predstáv vďaka stmievateľnému osvetleniu LED. Jednoducho ho rozpoznáte vďaka logu na obale

Spoznajte svetlo LED


Spoločnosť Philips ponúka energeticky úsporné a cenovo výhodné svetelné zdroje LED, ktorými možno nahradiť prakticky všetky halogénové žiarovky a sviečky (okrem malého množstva špecifických typov). Navyše väčšina LED žiaroviek a sviečok sa vyrába v stmievateľnej aj nestmievateľnej verzii.

 

Nájdite vhodnú náhradu v podobe žiarovky LED

Spoznajte svetlo LED

Prejdite na svetlo, ktoré je
príjemné pre vaše oči

 

Svetelné zdroje LED od spoločnosti Philips sú k dispozícii v mnohých tvaroch a veľkostiach. Prejsť na svetelné zdroje LED je preto jednoduché. Ušetríte elektrinu, čo je však ešte lepšie, môžete si zvoliť pohodlné osvetlenie, ktoré nebude zaťažovať vaše oči.

Navrhnuté pre pohodlie vašich očí. Podrobnosti o výrobkoch a informácie o blikaní, stroboskopickom efekte a ďalších parametroch týkajúcich sa pohodlia vašich očí nájdete na adrese www.philips.com/eyecomfor.