Práve sa nachádzate na webe spoločnosti Philips lighting. K dispozícii máte lokalizovanú verziu.
Návrhy

  PerfectPlay

   

  Skvelé osvetlenie športovísk pre každého hráča a každý šport

  Vytvorte energické rekreačné športové zariadenia

  Keď je čas sa uvoľniť, ľudia sa vydávajú do rekreačných športových zariadení a halových športových centier. Systém PerfectPlay vám umožní splniť požiadavky na dlhšiu hraciu dobu vďaka efektívnemu športovému osvetleniu pre akúkoľvek činnosť.

   

  Systém PerfectPlay prináša špičkové LED svetlomety, ktoré spĺňajú normy medzinárodných športových federácií. Inteligentné ovládanie vám umožní riadiť osvetlenie na diaľku a okamžite upraviť nastavenia pre rôzne športy. Cloudové vytváranie správ prináša spôsoby zníženia nákladov na energie a zníženie svetelného znečistenia, zatiaľ čo automatické upozornenie na poruchy a aktualizácie vám umožní sústrediť sa na riadenie zariadenia, nie na osvetlenie.

  PerfectPlay – video

  Prehľad výhod systému PerfectPlay

  Štandardné funkcie systému PerfectPlay poskytujú okamžite vynikajúce športové osvetlenie
  Šetrite energiu

  Vychutnajte si každú hru

  Osvetlenie športovísk PerfectPlay prináša skvelú viditeľnosť a minimálne oslnenie.

  Šetrite energiu

  Zvýšte tržby

  Vytvorte pohodlné, atraktívne a bezpečné rekreačné športové priestory, ktoré podporujú rôznorodé použitie a prilákajú nových členov.

  Šetrite energiu

  Znížte prevádzkové náklady 

  LED svetlomety s nenáročnou údržbou šetria energiu a vyžadujú minimálny servis.

  Šetrite energiu

  Jednoduché ovládanie 

  Nastavenie svetla vám umožní vyhovieť požiadavkám akéhokoľvek športu a výkonnostnej úrovne a takisto zaistiť obmedzenie svetelného znečistenia.

  Šetrite energiu

  Zvýšte udržateľnosť

  Informácie o spotrebe energie z cloudového ovládacieho panela použite na zlepšenie účinnosti a ďalšie zníženie nákladov.

  Šetrite energiu

  Pripravte svoje zariadenie na budúcnosť

  Cloudové aktualizácie a nové softvérové funkcie zaistia aktuálnosť vášho systému osvetlenia športovísk pri minimálnych nákladoch

  Čo umožňuje systém PerfectPlay

   

  PerfectPlay je flexibilný systém LED osvetlenia, ktorý možno ovládať pomocou inteligentného zariadenia prostredníctvom intuitívneho používateľského rozhrania. Systém sa ľahko inštaluje pomocou existujúcich káblov a je udržateľnou voľbou, ktorá vyhovuje potrebám vášho konkrétneho športového zariadenia.

  Ako to funguje?

   

  Pretože každé športové zariadenia je odlišné, systém PerfectPlay ponúka mnoho rozhraní, ktoré budú vyhovovať vašim špecifickým potrebám.

  Spôsob ovládania systému PerfectPlay bude skutočne závisieť od vášho športového zariadenia. Spoločnosť Philips Lighting ponúka tri rôzne verzie riadiacich zariadení: panel, tablet a smartfón. Každé spolupracuje s LED svetlometmi Philips ovládanými technológiou DALI.

  Prípadové štúdie

  Obráťte sa na nás

  S otázkami sa obráťte na naše
  miestne kontaktné stredisko

  Súbory na prevzatie

  Oboznámte sa s ďalšími systémami osvetlenia pre vaše športovisko