Práve sa nachádzate na webe spoločnosti Philips lighting. K dispozícii máte lokalizovanú verziu.

Indukčne napájané ukazovatele

Naše inteligentné LED pozičné svetlá využívajú prelomové indukčné napájanie (IPT – Inductive Power Transfer ) a bezdrôtovo odoberajú energiu zo vstavaného kábla. Kábel dlhý 2,5 km môžete napájať jedným zdrojom napájania. V porovnaní s káblovým systémom ide o viac než trojnásobnú dĺžku, vďaka čomu sa znižujú celkové náklady na vlastníctvo.
Nižšie celkové náklady na vlastníctvo vďaka indukčne napájaným LED pozičným svetlám

Aktívne navádzanie na ceste

Inteligentné ovládacie prvky vám umožňujú bezdrôtovo komunikovať s mikroprocesormi v každom svietidle. LED pozičné svetlá možno nastaviť tak, aby zostali neviditeľné, stlmené, aby blikali, zapínali sa v určitom poradí alebo menili farbu a tak upozorňovali motoristov na zmenu podmienok.
Samostatne ovládajte indukčne napájané LED pozičné svetlá a zvýšte tak bezpečnosť

Výkonné bezpečnostné osvetlenie

Rozsvietené ukazovatele sú viditeľné z väčšej vzdialenosti než pasívne reflexné značky, čím sa zvyšuje bezpečnosť. Sú umiestnené v zornom poli vodiča, aby bolo navádzanie intuitívne vďaka sústredeným lúčom, ktoré cesty jasne označujú v daždi, hmle, dennom svetle aj v tme.
Zvýšte viditeľnosť za akýchkoľvek podmienok na ceste alebo v tuneli pomocou LED pozičných svetiel

Jednoduché nastavenie a údržba

Indukčne napájané ukazovatele môžu bezpečne inštalovať, meniť a udržiavať aj osoby bez elektrotechnických znalostí, čo zaistí úsporu nákladov a urýchlenie opráv. Sú vodovzdorné, robustné, majú dlhú životnosť a ponúkajú vysoký výkon v extrémnych podmienkach.
LED pozičné svetlá sa vyznačujú jednoduchou inštaláciou a údržbou, pričom sú veľmi robustné

Inteligentné ovládanie a diagnostika

Po pripojení môžete každé LED pozičné svetlo ovládať a monitorovať nezávisle od ostatných a prijímať upozornenia a hlásenia pomocou relé alebo rozhrania SCADA, čo vám pomôže rýchlejšie predvídať poruchy a riešiť problémy.
Inteligentné ovládanie a diagnostika urýchľujú riešenie porúch LED pozičných svetiel