Práve sa nachádzate na webe spoločnosti Philips lighting. K dispozícii máte lokalizovanú verziu.
Návrhy

  Výbojka s vysokou svietivosťou

   

  Výbojky s vysokou svietivosťou (HID) sú tradičným riešením pre prostredia s vysokými stropmi. Technológia HID je energeticky účinnejšia než žiarivkové alebo žiarovkové osvetlenie, no chýba jej vlastnosť „okamžitého zapnutia“, ktorú ponúka technológia LED. Aj keď výbojky s vysokou svietivosťou spotrebúvajú menej energie, keď sú zahriate, v porovnaní so zdrojmi LED sú veľmi neúčinné.

  LED

   

  Nástup technológie svetlo emitujúcej diódy (LED) spôsobil revolúciu vo svete osvetlenia a táto technológia sa stala zavedeným štandardom. Osvetlenie LED, čo je vlastne pevný materiál vyžarujúci svetlo, keď ním prechádza elektrický prúd, kombinuje dlhú životnosť a nízku spotrebu energie s minimálnou údržbou – čo je mimoriadne užitočné v prostrediach s vysokými stropmi. 

  LED + ovládacie prvky

   

  Vďaka svojej regulovateľnosti sú zdroje LED ideálne na použitie s riadiacimi systémami osvetlenia. Na miestach s nižšou aktivitou možno na dosiahnutie vyššej efektivity používať senzory pohybu. Stlmenie svetla na bezpečnú hodnotu prináša ďalšie úspory energie vďaka zdrojom LED s okamžitým zapnutím, ktoré sa rozsvietia na 100 % okamžite po zaznamenaní pohybu.

  LED + ovládacie prvky + správa údajov

   

  Systémy GreenWarehouse spoločnosti Philips posúvajú osvetlenie priestorov s vysokými stropmi na ďalšiu úroveň. Digitálna technológia LED teraz umožňuje zhromažďovať údaje správy prostredníctvom systému osvetlenia. Analýza týchto informácií môže pomôcť optimalizovať nastavenie vášho skladu, čím sa zvýši výkonnosť vašej firmy – napríklad zmenou zón.