Práve sa nachádzate na webe spoločnosti Philips lighting. K dispozícii máte lokalizovanú verziu.
Návrhy

    Informácie o rade produktov

    FlexElite je najnovší, najjasnejší a najflexibilnejší člen radu Flex. Svietidlo ponúka inovatívny modulárny dizajn, ktorý vám umožní stanoviť presný počet a konfiguráciu uzlov, ktorý potrebujete pre svoj projekt. Časti a prepojovacie káble FlexElite sa rýchlo a ľahko spájajú a poskytujú neuveriteľné možnosti prispôsobenia, ktoré vám menej modulárne riešenia neponúknu. V prípade svietidiel FlexElite si vyberiete početuzlov, ako aj dĺžku a rozstupy medzi nimi tak, aby vyhovovali presným potrebám jednotlivých projektov. Dlhšie vzdialenosti a väčšie rozstupy medzi uzlami vám umožnia zvládnuť náročnejšie výzvy než ste zvládali doteraz. Systém FlexEliteIntelliHue vytvára milióny sýtych farieb, pastelových farieb a veľmi kvalitné biele svetlo v rámci jedného ovládateľného svietidla.

    Benefits

    Flexibilné pásy sú vhodné pre takmer každé architektonické riešenie
    Neprekonateľná flexibilita umožňuje prispôsobiť počet a rozstup uzlov
    Štvornásobný jas v porovnaní s predchádzajúcou generáciou

    Vlastnosti

    Veľkoplošné montáže – S modulárnym dizajnom FlexElite už nebudete obmedzení stálym počtom uzlov na flexibilných kábloch – umožní vám predĺžiť vzdialenosti a rozostupy medzi uzlami.
    Vyšší svetelny tok – FlexElite je najjasnejšie svietidlo Flex, ktoré je k dispozícii, vydáva viac ako 120 lúmenov na uzol.
    Možnosti štyroch farieb – Svietidlá FlexElite sú pôvodne konštruované ako štvorkanálové svietidlá. Vyberte si technológiu IntelliHue pre najvyššiu kvalitu bieleho svetla a dynamickú farbu v rámci toho istého svietidla. Technológia IntelliHue tiež zahŕňa našu patentovanú technológiu Chromasync zaručujúcu maximálnu konzistenciu farieb.
    Maximálny výkon – Všetky uzly svietidiel FlexElite sú vyladené na maximálny výkon, čo zabezpečuje vynikajúce výsledky predstihujúce všetky porovnateľné svietidlá.

    Využitie

    Priame efektové osvetlenie IntelliHue
    Video projekcia s nízkym rozlíšením
    Nízkoprofilové exteriérové osvetlenie výklenkov/akcentačné osvetlenie IntelliHue
    Súbory na prevzatie
    Leaflets
    Vizuálne prvky
    Software plugins
    Súvisiace nástroje
    • Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať
      
    • Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať
      
    • Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať
      
    Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať

    Cannot find what you're looking for?
    Perhaps one of these links might help