Práve sa nachádzate na webe spoločnosti Philips lighting. K dispozícii máte lokalizovanú verziu.
Návrhy

  ReachElite IntelliHue Powercore

  Vysokovýkonné exteriérové LED svietidlo s dlhým dosvitom a technológiou IntelliHue

  ReachElite IntelliHue Powercore
  Color Kinetics

    Informácie o rade produktov

    ReachElite je prémiové exteriérové svietidlo s dlhým dosvitom, ktoré je určené na osvetľovanie rozľahlých exteriérových konštrukcií, od mostov a fasád budov až po pamätníky a mrakodrapy. Má dostatočný výkon na to, aby zasiahlo ciele vzdialené až 90 metrov. Model ReachElite zvyšuje úroveň optickej kvality diódového osvetlenia. Od konkurencie ho odlišuje účinnosť, vysoká intenzita a prispôsobiteľnosť. Model ReachElite prináša biele a farebné svetlo vysokej kvality presne na tie miesta, kde ho potrebujete a neuveriteľnú účinnosť z hľadiska vyžarovania svetla. Neefektívne vyžarovanie je nielenže veľmi nízke, ale vďaka optike a úzkemu uhlu vyžarovania svietidla má svetlo vysokú intenzitu. Vďaka prirodzenému uhlu vyžarovania pod 3° predstavuje model ReachElite novú úroveň presnosti na trhu prémiových exteriérových svietidiel LED. Ďalšie informácie nájdete na stránke www.colorkinetics.com/ls/IntelliHue/ReachElite-IntelliHue-Powercore/.

    Benefits

    Vyniká v širokej škále aplikácií osvetlenia, vrátane nasvetlenia objektov, bodového osvetlenia a plošného osvetlenia.
    Prirodzený uhol vyžarovania 3° umožňuje svetlu osvetliť ciele až do vzdialenosti 150 metrov
    Technológia Chromasync zlepšuje konzistenciu farieb medzi všetkými svietidlami LED v rade

    Vlastnosti

    Bezproblémovo funguje s celým radom ovládačov Color Kinetics od spoločnosti Philips vrátane ovládačov Light System Manager, Video System Manager, Video System Manager Pro, iPlayer 3, klávesnice Antumbra iColor Keypad a ColorDial Pro, ako aj s ovládačmi tretích strán.
    Svietidlo ReachElite Powercore poskytuje roky spoľahlivej prevádzky vďaka lepšej ochrane voči korózii, pretože spĺňa požiadavky normy ASTM B117 pre viac než 1 500 hodín odolnosti voči korózii a normy ANSI C136.31-2010 s úrovňou vibrácií 3G a zabránením hromadeniu vody.
    Vyberte si z celého radu príslušenstva od spoločnosti Philips, ako je napríklad šesť rôznych šošoviek rozptyľujúcich svetlo, mriežka, celé a polovičné clony proti oslneniu, ochranný kryt a násuvná konzola pre všetky produkty radu ReachElite.
    Rad ReachElite je k dispozícii v troch verziách: 100 W, 200 W a 300 W. Každý produkt obsahuje buď jednu, dve, alebo tri 100 W hlavy, ktoré je možné namieriť nezávisle od seba.

    Využitie

    Veľké fasády a konštrukčné prvky s nápismi
    Súbory na prevzatie
    Vizuálne prvky
    Súvisiace nástroje
    • Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať
      
    • Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať
      
    • Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať
      
    Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať

    Cannot find what you're looking for?
    Perhaps one of these links might help