Práve sa nachádzate na webe spoločnosti Philips lighting. K dispozícii máte lokalizovanú verziu.
Návrhy

    Informácie o rade produktov

    Vaya Linear LP je mimoriadne tenké exteriérové lineárne svietidlo pre nízkoprofilové nasvetlenie so širokým 120° lúčom alebo eliptickou optikou 28° x 84°. Jeho úzky tvar ho predurčuje na použitie v obmedzenom priestore s malým odstupom alebo prípustnou inštalačnou hĺbkou. Robustné riešenie Vaya Linear LP G2 ponúka rôznorodé farebné a biele náhradné teploty chromatickosti buď prostredníctvom statického dvojstavového riadenia, alebo prostredníctvom štandardu DMX-512. Diskrétny dizajn s integrovaným napájacím zdrojom a vodotesné konektory zjednodušujú a zrýchľujú zapojenie a zvyšujú jeho spoľahlivosť.Ďalšie informácie nájdete na stránke www.colorkinetics.com/vaya/linear-lp-g2-white/.

    Benefits

    Vhodné pre priestorovo obmedzené a nízkoprofilové aplikácie (interiérové aj exteriérové)
    Rýchla a jednoduchá montáž
    Umožňuje nízkoprofilové nasvetlenie alebo exteriérové osvetlenie výklenkov

    Vlastnosti

    Vďaka svojej miniatúrnej veľkosti a špeciálne navrhnutej optike je svietidlo Linear LP ideálne do malých priestorov a pri veľmi krátkom odstupe.
    Jednoduché riešenie, ktoré dokáže priamo spracovať vstupné striedavé napätie 100 – 240 V. Tenké teleso typu „všetko v jednom“ eliminuje potrebu masívnych externých zdrojov nízkeho napätia a následné obmedzenia týkajúce sa zapojenia a poskytuje vyššiu flexibilitu pri montáži a priestorovo úspornú montáž.
    Voliteľné ovládanie systémom zapnúť/vypnúť alebo použitím rozhrania DMX-512 umožňuje stmievanie a dynamické ovládanie prostredníctvom štandardných priemyselných protokolov, ako aj jednoduchú konfiguráciu a integráciu do systémov od iných výrobcov.
    Rad svetlometov Vaya Linear je dostupný v dvoch rôznych dĺžkach, so širokým alebo eliptickým uhlom vyžarovania, so štyrmi teplotami chromatickosti od teplej 2 700 K po studenú 5 000 K, v rôznych monochromatických farbách a s nastaviteľnými montážnymi konzolami. Ide tak o univerzálnu schránku pre rôznorodé interiérové a exteriérové lineárne osvetlenie.
    Eloxované hliníkové teleso, tvrdené sklo, vetracie otvory na vyrovnávanie tlaku a stupeň ochrany IP66 pre exteriér chránia tento produkt pred nepriaznivými podmienkami v exteriéri, zatiaľ čo vodotesné konektory zaistia spoľahlivú a rýchlu montáž.

    Využitie

    Exteriérové osvetlenie výklenkov
    Nízkoprofilové nasvetlenie
    Súbory na prevzatie
    Leaflets
    Vizuálne prvky
    Software plugins
    Súvisiace nástroje
    • Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať
      
    • Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať
      
    • Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať
      
    Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať

    Cannot find what you're looking for?
    Perhaps one of these links might help