Práve sa nachádzate na webe spoločnosti Philips lighting. K dispozícii máte lokalizovanú verziu.
Návrhy

    Informácie o rade produktov

    Graze je exteriérové lineárne svietidlo s vysokým výkonom, ktoré je navrhnuté na zvýraznenie architektonických prvkov – od povrchových textúr cez detaily ozdôb až po arkády a okná. Graze IntelliHue využíva technológiu Philips Color Kinetics IntelliHue na vytvorenie miliónov odtieňov sýtych a pastelových farieb, ako aj bieleho svetla vysokej kvality v rámci jediného svietidla s presnou reguláciou. Vďaka rôznym dĺžkam svietidiel a podpore rôznych uhlov vyžarovania je možné dosiahnuť rozmanité osvetlenie fasád alebo povrchov. Nízkoprofilové teleso, zapojenie prostredníctvom konektorov, univerzálny rozsah vstupného napätia a napájanie priamo zo siete umožňujú jednoduchú inštaláciu a prevádzku svietidiel Graze. Ďalšie informácie nájdete na stránke www.colorkinetics.com/ls/IntelliHue/ColorGraze-Powercore/.

    Benefits

    K dispozícii v štyroch štandardných dĺžkach (30 cm, 60 cm, 90 cm a 120 cm) a v piatich štandardných uhloch vyžarovania 9° x 9°, 10° x 60°, 15° x 30°, 30° x 60° a 60° x 30°
    Viacero kanálov diódových svetelných zdrojov sa skombinuje s cieľom vyprodukovať celé spektrum presne regulovateľného svetla
    Zlepšuje konzistenciu farieb medzi všetkými svietidlami LED v rade s technológiou Chromasync

    Vlastnosti

    Integrovaná patentovaná technológia Powercore rýchlo, účinne a presne riadi výstupný výkon svietidiel priamo zo sieťového napätia. Dátová jednotka Philips Color Kinetics Data Enabler Pro zlučuje sieťové napätie a riadiace údaje a prostredníctvom jedného štandardného kábla ich dodáva do svietidla, čím výrazne zjednodušuje montáž a znižuje celkové náklady na systém.
    Svietidlo Graze poskytuje roky spoľahlivej prevádzky v náročných podmienkach. Tento model posúva spoľahlivosť na ešte vyššiu úroveň vďaka lepšej ochrane voči korózii, pretože spĺňa požiadavky normy ASTM B117 pre viac než 1500 hodín odolnosti voči korózii a normy ANSI C136.31-2010 s úrovňou vibrácií 3G a zabránením hromadeniu vody.
    Bezproblémovo funguje s celým radom ovládačov Color Kinetics od spoločnosti Philips vrátane ovládačov Light System Manager, Video System Manager, Video System Manager Pro, iPlayer 3, klávesnice Antumbra iColor Keypad a ColorDial Pro, ako aj s ovládačmi tretích strán.

    Využitie

    Interiér: nočné kluby, bary, hotely, kasína, kostoly, obchodyExteriér: fasády budov, povrchy, konštrukcie
    Súbory na prevzatie
    Leaflets
    Vizuálne prvky
    Software plugins
    Súvisiace nástroje
    • Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať
      
    • Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať
      
    • Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať
      
    Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať

    Cannot find what you're looking for?
    Perhaps one of these links might help