Práve sa nachádzate na webe spoločnosti Philips lighting. K dispozícii máte lokalizovanú verziu.
Návrhy

  Vaya Free Form

  Kompaktné a flexibilné lineárne LED svietidlo, ktoré zabezpečí rovnomerné biele svetlo s vysokou kvalitou

  Vaya Free Form
  Color Kinetics

    Informácie o rade produktov

    Svietidlo Vaya Free Form je kompaktné a flexibilné lineárne svietidlo so skrytou montážou určené na osvetľovanie rovných alebo zaoblených zákutí, na vstavané použitie a do výklenkov. Poskytuje pravidelné a rovnomerné osvetlenie bielym svetlom v celistvej dĺžke až do 10 m. Pri použití v interiéri je možné svietidlo nastrihať a bez potreby spájkovania alebo náradia jednoducho prepojiť, vďaka čomu ho možno nainštalovať aj do priestorov s nezvyčajnými tvarmi, ktoré sa ťažko osvetľujú. Aby si pri použití v exteriéri svietidlo zachovalo krytie IP66, po nastrihaní sa musí opätovne zataviť.Ďalšie informácie nájdete na stránke www.colorkinetics.com/vaya/.

    Benefits

    Krytie IP40 a IP66 umožňuje použitie svietidla Vaya Free Form v interiéri aj v exteriéri
    Dodáva sa so štandardnými teplotami chromatickosti 3000 K a 4000 K. Na dopyt sú dostupné aj konfigurácie 2200 K, 2700 K, 5000 K a 6500 K

    Vlastnosti

    Je umiestnené v odolnom puzdre z lisovaného silikónu. Krytie IP40 a IP66 umožňuje použitie svietidla Vaya Free Form v interiéri aj v exteriéri.
    Silikónové puzdro má nepriehľadné strany a matnú šošovku, ktorá zabezpečuje uhol vyžarovania 120° po celej dĺžke LED pásu a vyžarovanie svetla len na tie miesta, kam ho nasmerujete. Jeho kompaktná veľkosť a krátka vzdialenosť na miešanie svetla zabezpečia rovnomerné osvetlenie a minimalizujú tiene spôsobené puzdrom.
    Vďaka tolerancii binningu (triedenia diód) na úrovni 3 SDCM nedochádza medzi rôznymi svietidlami Vaya Free Form prakticky k žiadnym farebným rozdielom. Aj keď teda budete potrebovať vymeniť poškodenú jednotku, váš zrak si nevšimne žiadny rozdiel.
    Dodáva sa so štandardnými teplotami chromatickosti 3000 K a 4000 K. K dispozícii sú aj vlastné konfigurácie s teplotami chromatickosti 2200 K, 2700 K, 5000 K a 6500 K.
    Možnosti montáže zaisťujú konzistentné a presne umiestnenie prakticky na akýkoľvek povrch. Vaše LED svietidlá tak bezpečne zostanú na požadovanom mieste. Hliníková koľajnica zabezpečí priame a presné vedenie a montážne svorky z polykarbonátu sú ideálne na umiestnenie podľa požiadaviek popri oblinách a oblúkoch.

    Využitie

    Flexibilné osvetlenie na skrytú montáž určené do zákutí, pre vstavené použitie a výklenky.
    Súbory na prevzatie
    Leaflets
    Vizuálne prvky
    Software plugins
    Súvisiace nástroje
    • Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať
      
    • Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať
      
    • Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať
      
    Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať

    Cannot find what you're looking for?
    Perhaps one of these links might help