Práve sa nachádzate na webe spoločnosti Philips lighting. K dispozícii máte lokalizovanú verziu.
Návrhy

  Konfiguračný nástroj MultiOne

  Jeden intuitívny nástroj na vytvorenie dokonalého osvetlenia na dané použitie

  Zobraziť všetky produkty (2) PHILIPS
  MultiOne configurator
  • Produkt
  • IES
  • Leaflet

  Sort by:

    Informácie o rade produktov

    Dnešní výrobcovia ponúkajú dokonale prispôsobené riešenia osvetlenia, ktoré súinteligentné, takže ich možno upraviť podľa potrieb v budúcnosti. Nové konfigurovateľné jednotky predradníka s integrovanými funkciami ovládania od spoločnosti Philipsumožňujú naprogramovať správanie svietidla s cieľommaximalizovať úsporu energie a minimalizovať nepriaznivý vplyv na životné prostredie. Konfigurátor osvetlenia od spoločnosti Philipsje osobitný intuitívny systém, ktorý používateľom umožňuje konfigurovať všetky funkcie v každomprogramovateľnom napájači od spoločnosti Philips. Vytvorenie dokonalého osvetlenia na dané použitie nikdynebolo jednoduchšie.

    Benefits

    Jeden nástroj pre všetky konfigurovateľné predradníky Philips, pre tradičné systémy aj LED systémyFlexibilita pre výrobcov OEM s možnosťou prístupu k integrovaným funkciám napájačaOptimalizované na použitie vo výrobnom proceseJedinečný nástroj kombinujúci konfiguráciu s diagnostikou

    Vlastnosti

    Pre použitie so všetkými programovateľnými napájačmi Philips pre LED, žiarivkové a HID zdroje.Vhodné pre bežné počítače so systémom Windows a pripojením USBRôzne rozhrania v závislosti od inštalácieUmožňuje optimalizáciu inštalácie, zmeny na poslednú chvíľu, ľahkú diagnostiku a údržbu.

    Využitie

    ObchodKanceláriePriemyselExteriér
    Súbory na prevzatie
    Vizuálne prvky
    • Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať
      
    • Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať
      
    • Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať
      
    Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať

    Cannot find what you're looking for?
    Perhaps one of these links might help