Práve sa nachádzate na webe spoločnosti Philips lighting. K dispozícii máte lokalizovanú verziu.
Návrhy

    Informácie o rade produktov

    Klávesnica AntumbraButton iColor Keypad kompaktný samostatný ovládač osvetlenia pre inteligetné RGB a inteligentné (biele svetlo) LED systémy osvetlenia od Philips Color Kinetics. Tento ovládač montovaný na stenu dokáže spustiť až šesť svetelných šou stlačením tlačidla. Technológia napájania cez sieť Ethernet (PoE – Power over Ethernet) ponúka väčšiu slobodu pri umiestňovaní, vyššiu spoľahlivosť a ľahšiu inštaláciu, pretože osobitné napájanie už viac nie je potrebné.

    Benefits

    Spustite až šesť svetelných šou
    Moderný lesklý prispôsobiteľný dizajn
    PoE-kompatibilný znamená, že jeden ethernetový kábel poskytuje prenos dát aj napájanie

    Vlastnosti

    • Šesť pripravených efektov a až šesť prispôsobiteľných šou—klávesnica Antumbra iColor Keypad používa pripravené svetelné efekty, takže externý zdroj dát nie je potrebný. Použitím softvéru Antumbra iColor Keypad Effect Manager si môžete vybrať jeden zo šiestich efektov a upraviť jeho nastavenia ako farbu, rýchlosť a jas podľa potreby. Uložte si až šesť kombinácií efektov a nastavení ako šou. Spustite šou stlačením tlačidla.
    • Technológia plošných efektov—Užívateľské rozhranie detekuje blížiaceho sa užívateľa a "prebudí sa", iniciuje svetelný efekt obmývania stien pre lepšiu interakciu. Interný snímač svetla meria svetlo okolia a podľa toho upravuje svetelný efekt obmývania.
    • Dodávané ako dve časti—Aplikačný modul obsahuje prístrojovú dosku, rám, základnú a montážnu platňu, ktorú si môžete prispôsobiť vlastnému štýlu. Komunikačný modul iColor obsahuje všetky logické a sieťové funkcie a je predprogramovaný tak, aby mohol byť uvedený do prevádzky ešte pred dokončením nastavenia.
    • Stmievanie špičkou prsta a ovládanie zapnutia/vypnutia—Jednoducho upravte jas pripojených svetiel v romedzí od 0% do 100%, alebo ich zapnite a vypnite.
    • Viac jazykov a možnosť označovania ikon—Prístrojová doska ponúka jazykové možnosti angličtiny, čínštiny a arabčiny. Knižnica bežných ikon prekonáva jazykové bariéry, čo je užitočné hlavne pri použití v odvetví HoReKa.
    Súbory na prevzatie
    Leaflets
    Vizuálne prvky
    • Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať
      
    • Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať
      
    • Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať
      
    Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať

    Cannot find what you're looking for?
    Perhaps one of these links might help