Práve sa nachádzate na webe spoločnosti Philips lighting. K dispozícii máte lokalizovanú verziu.
Návrhy
  Zavrieť filtre Zobraziť filtre
  Zobraziť ďalšie filtre
  Zobraziť menej filtrov
  • Produkt
  • Príkon
  • Dimming controls
  • IK rating
  • IES
  • Technické dáta produktu

  Zoradiť podľa:

    Informácie o rade produktov

    UV-C lineárne svietidlo s mikrovlnným snímačom je určené pre dezinfekciu povrchov a je vhodné na širokú škálu spôsobov použitia. UV-C lineárne svietidlo vytvára UV-C žiarenie s homogénnym vyžarovaním. Jeho schopnosť dezinfekcie závisí od použitého výkonu a doby pôsobenia na konkrétnu vzdialenosť od daného povrchu. Z dôvodu vysokého rizika poškodenia zraku a pokožky nesmú byť počas používania na mieste žiadne osoby ani zvieratá. Svietidlo je vybavené bezpečnostnými prvkami, ktoré využívajúc monitorovanie pomocou snímača, na základe ktorého sa UV-C lineárne svietidlo automaticky vypne, ak sa v dosahu snímača zistí prítomnosť osoby alebo zvieraťa. Výkon zvyšuje vysoko odrazové a odolné hliníkové teleso, ktoré rozširuje účinnosť na väčšiu vzdialenosť a zaisťuje smerovanie UV-C žiarenia na povrchy, ktoré ním treba ošetriť a ktoré sú v dosahu snímača.

    Benefits

    UV-C žiarenie účinne ničí väčšinu vírusov a mikroorganizmov na priamo ožarovaných povrchoch.*1 Produkty na UV-C dezinfekciu povrchov, vybavené našimi svetelnými zdrojmi UV-C žiarenia, môžu na povrchoch eliminovať viac ako 99 % vírusu SARS-CoV-2 a znížiť tak jeho prítomnosť pod detegovateľnú úroveň.*2
    Osvedčená efektívna dezinfekcia s dlhou životnosťou žiarivky a zariadenia
    Ekologické zariadenie – žiadne uvoľňovanie ozónu počas používania ani po použití
    Je vybavené bezpečnostnými prostriedkami, akými sú integrované snímače, ktoré automaticky vypnú UV-C lineárne svietidlo v prípade zistenia prítomnosti osoby alebo zvieraťa.
    Možno ho používať vo viacerých aplikáciách
    Predvolené hodnoty časového spínača 30 min., 1 hod., 2 hod. a 3 hod. umožňujú nastavenie podľa spôsobu použitia.
    *1 Fluence (UV Dose) Required to Achieve Incremental Log Inactivation of Bacteria, Protozoa, Viruses and Algae – revidovali, aktualizovali a rozšírili: A. Haji Malayeri, M. Mohseni, B. Cairns a J. R. Bolton. Skoršie príspevky: Gabriel Chevrefils (2006) a Eric Caron (2006). Revízia kolegov: B. Barbeau, H. Wright (1999) a K. G. Linden.*2 Nadia Storm et al, Rapid and complete inactivation of SARS-CoV-2 by UV-C irradiation, 2020. Správa je dostupná na adrese https://www.nature.com/articles/s41598-020-79600-8. Intenzita ožiarenia UV-C použitá v tejto štúdii bola 0,849 mW/cm2.

    Vlastnosti

    Špeciálne skonštruovaná zrkadlová optika obmedzuje UV-C žiarenie tak, aby bola mimo oblasti pokrytia snímačom na úrovni rizikovej skupiny 0.
    Špeciálne navrhnutá zrkadlová optika zvyšuje účinnosť
    V snímači je k dispozícii prepínač DIP na nastavenie času podľa požadovaného spôsobu použitia.
    Súčasťou dodávky je svietidlo Philips T8 TUV: 36 W
    Najväčšie vyžarovanie UV v krátkovlnnom pásme na 253,7 nm (UV-C)
    Rozmanité možnosti montáže

    Využitie

    Obchod: dezinfekcia nákupných vozíkov, regálov a pultov.
    Kaderníctva a kozmetické salóny: dezinfekcia miestností pre zákazníkov, podláh, zrkadiel, povrchov stoličiek a iných citlivých priestorov.
    Školy: dezinfekcia stien, podláh, lavíc a iných povrchov.
    Kancelárie: dezinfekcia pracovní, konferenčných priestorov a chodieb.
    Bankovníctvo: dezinfekcia pultov, bankomatov a pracovných plôch.
    HoReKa: dezinfekcia izieb, recepcie a ďalších zariadení.
    Predajne potravín: dezinfekcia baktérií na prípravných povrchoch a zariadeniach.
    Sociálne zariadenia: dezinfekcia kozmetických stolíkov, umývadiel a zrkadiel.
    Doprava: dezinfekcia čakární pre cestujúcich.

    Výstraha a bezpečnosť

    NEBEZPEČENSTVO: Produkt generujúci žiarenie UV, riziková skupina 3. Rovnako ako akékoľvek dezinfekčné systémy vyžadujú zdroje svetla a zariadenia so žiarením UV-C správnu inštaláciu a používanie. Priame vystavenie žiareniu UV-C môže byť nebezpečné a môže vyvolať na koži reakciu podobajúcu sa spáleniu alebo spôsobiť závažné poškodenie rohovky. Vzhľadom na to, že žiarenie UV-C nie je voľným okom viditeľné, je pri inštalácii tohto UV-C lineárneho svietidla nevyhnuté súčasne prijať príslušné bezpečnostné opatrenia na zabezpečenie bezpečnej prevádzky. UV-C lineárne svietidlá sú určené len na používanie ako súčasti systémov vybavených zodpovedajúcimi bezpečnostnými prvkami, medzi ktoré okrem iného patria prvky uvedené v pokynoch na inštaláciu a v používateľskej príručke.
    Priame vystavenie žiareniu UV-C je nebezpečné. UV-C zariadenia značky Philips môžu predávať kvalifikovaní partneri a inštalovať ich môžu v súlade s našimi prísnymi bezpečnostnými a právnymi požiadavkami iba kvalifikovaní špecialisti. Naše produkty UV-C nie sú určené na používanie v aplikáciách alebo pri aktivitách, ktoré môžu spôsobiť alebo zapríčiniť usmrtenie, poranenie osôb alebo poškodenie životného prostredia.
    Súbory na prevzatie
    Leaflets
    Vizuálne prvky
    • Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať
      
    • Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať
      
    • Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať
      
    Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať

    Cannot find what you're looking for?
    Perhaps one of these links might help