Práve sa nachádzate na webe spoločnosti Philips lighting. K dispozícii máte lokalizovanú verziu.
Návrhy
  Zavrieť filtre Zobraziť filtre
  Zobraziť ďalšie filtre
  Zobraziť menej filtrov
  • Produkt
  • Príkon
  • Dimming controls
  • IK rating
  • IES
  • Technické dáta produktu

  Zoradiť podľa:

    Informácie o rade produktov

    Jednotka Philips na dezinfekciu vzduchu UV-C žiarením predstavuje účinný spôsob dezinfekcie cirkulujúceho vzduchu. Nasáva vzduch do jednotky, kde UV-C žiarenie už do 1 hodiny zlikviduje až 95 % mikroorganizmov pri objeme vzduchu na úrovni 80 m3 (pri pokrytí kruhovej plochy 28 m2) (1). Túto voľne stojacu jednotku, ktorá nevyžaduje žiadnu montáž, možno presunúť na kolieskach na požadované miesto a je vhodná na najrôznejšie profesionálne použitie – od kancelárií cez maloobchod až po gastro zariadenia. Vyznačuje sa estetickým dizajnom, poskytuje výborne regulované UV-C žiarenie (RG0) a možno ju používať aj v prítomnosti osôb.

    Benefits

    Dosahuje 95 % mieru dezinfekcie vzduchu s objemom 80 m3 v priebehu 1 hodiny (1).
    Pokrytie kruhovej plochy 28 m2.
    Produkt nevyžaduje pevnú inštaláciu ani montáž a možno ho v miestnostiach vymieňať.
    Spoľahlivá a výkonná vnútorná komora s UV-C žiarením.
    Jednoducho použiteľné rozhranie so zreteľným zobrazením údajov a širokou škálou flexibilných možností.
    Jednoducho použiteľné rozhranie so zreteľným zobrazením údajov a jednoduchými tlačidlami, celý rad flexibilných možností.
    Estetický dizajn.
    Mechanická bezpečnosť a germicídny účinok boli overené prostredníctvom nezávislých vedeckých správ:• Germicídny účinok overený prostredníctvom správy z testovania (1).• Jednoduchá údržba so zobrazením náhradných dielov na displeji.
    (1) Záver testovania spoločnosti Henan Zhongke Lianchuang Test Service Co., Ltd: jednotka Philips na dezinfekciu vzduchu UV-C žiarením (UVCA200) bola spustená počas 60 min. a 120 min. v testovacej komore s objemom 80 m³. Miera likvidácie prirodzených baktérií bola ≥95 % pri každom teste, čo spĺňa normu WS/T648-2019 《Všeobecné hygienické požiadavky na prístroje na dezinfekciu vzduchu》

    Vlastnosti

    Materiál telesa: plast odolný voči UV žiareniu.
    Svetelný zdroj Philips UV-C: verzia 4 * 18 W PL-L.
    Predradník Philips: HFP 236.
    Dotykový panel: tlačidlo časového spínača s možnosťami 30/60/120 min. a zapnutia, tlačidlo otáčok ventilátora s možnosťami nízke, stredné a vysoké, tlačidlo uzamknutia na zamedzenie nechcenému uvedeniu pre prevádzky, tlačidlo zapnutia/vypnutia.
    Displej v rámci používateľského rozhrania, na ktorom sa začne odpočítavať vopred nastavený čas trvania dezinfekcie.
    Bezpečnostná poistka spustenia – svetelný zdroj UV-C žiarenia možno zapnúť, len ak je zadný kryt vnútornej komory UV-C žiarenia správne nasadený.
    Štyri kolieska umožňujúce jednoduché presunutie a flexibilný pohyb.

    Využitie

    Kaderníctva a kozmetické salóny
    Hotelové izby
    Reštaurácie
    Malé zasadacie miestnosti v kancelárskych priestoroch a bankách
    Triedy v školách a predškolských zariadeniach
    Čakárne na klinikách

    Výstraha a bezpečnosť

    Upozornenia a bezpečnosť: Rovnako ako akékoľvek dezinfekčné systémy vyžadujú zdroje svetla a zariadenia so žiarením UV-C správnu inštaláciu a používanie. Priame vystavenie žiareniu UV-C môže byť nebezpečné a môže vyvolať na koži reakciu podobajúcu sa spáleniu alebo spôsobiť závažné poškodenie rohovky.
    VYHLÁSENIE O ZRIEKNUTÍ SA ZODPOVEDNOSTI: Účinnosť jednotky na úpravu vzduchu žiarením UV-C pri likvidácii určitých vírusov, baktérií, prvokov, plesní alebo iných škodlivých mikroorganizmov je popísaná vyššie v časti „Výhody“. Spoločnosť Signify ani žiadna iná spoločnosť v jej skupine nesľubuje ani nezaručuje, že používanie dezinfekcie vzduchu žiarením UV-C ochráni akéhokoľvek používateľa pred infekciou a/alebo kontamináciou akýmikoľvek škodlivými vírusmi, baktériami, prvokmi, plesňami, ochoreniami alebo chorobami. Jednotka na dezinfekciu vzduchu žiarením UV-C nie je určená na používanie pri dezinfekcii lekárskych prístrojov. Okrem akýchkoľvek výnimiek či obmedzení zodpovednosti spoločnosti Signify a spoločností z jej skupiny, tak ako sa uvádzajú v každej zmluve o predaji, distribúcii alebo inom spôsobe sprístupnenia jednotky na úpravu vzduchu žiarením UV-C, nenesie spoločnosť Signify a spoločnosti z jej skupiny žiadnu zodpovednosť ani nemá záväzky v súvislosti s uplatňovaním nárokov alebo poškodeniami, ktoré môžu prípadne vzniknúť v dôsledku akéhokoľvek používania jednotky na úpravu vzduchu žiarením UV-C na účely, na ktoré nie je určená, alebo v rozpore s pokynmi na inštaláciu a prevádzku, ktoré sa uvádzajú v tomto dokumente v časti „Použitie“, v používateľských príručkách a/alebo v návode na inštaláciu.
    Súbory na prevzatie
    Leaflets
    Vizuálne prvky
    • Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať
      
    • Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať
      
    • Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať
      
    Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať

    Cannot find what you're looking for?
    Perhaps one of these links might help