Práve sa nachádzate na webe spoločnosti Philips lighting. K dispozícii máte lokalizovanú verziu.
Návrhy
  Zavrieť filtre Zobraziť filtre
  Zobraziť ďalšie filtre
  Zobraziť menej filtrov
  • Produkt
  • Efficacy
  • Svetelný tok zdroja
  • Color Temperature
  • IES
  • Technické dáta produktu

  Zoradiť podľa:

    Informácie o rade produktov

    Pacific LED gen5 Value je inovatívne vodotesné LED svietidlo, najlepšie vo svojej triede, oceňované vďaka optimálnemu výkonu. Spĺňa náročné požiadavky moderných a drsných priemyselných odvetví. Je to veľmi robustné, kompaktné a spoľahlivé svietidlo s vynikajúcou kvalitou svetla. Vďaka vysokému stupňu mechanickej ochrany (IK08), ochrany pred vodou a prachom (IP66) a overenej odolnosti voči chemikáliám je Pacific LED gen5 Value schopné perfektne odolať drsným podmienkam automobilového, potravinárskeho a ťažkého priemyslu. Rovnako dobrý výkon podá v parkovacích garážach a skladoch.Svietidlá Pacific LED gen5 Value poskytujú špičkovú kvalitu a homogénnosť svetla bez artefaktov a sú v ponuke s rôznymi druhmi optiky a širokým rozsahom svetelného výkonu. To zaručuje vyššiu flexibilitu pri plánovaní optimalizovanej svetelnej schémy. Tieto svietidlá s možnosťou kompletnej údržby sú navrhnuté s kruhovým prístupom, čo znamená, že ich možno inovovať s cieľom predĺžiť celkovú životnosť.Svietidlá sú výnimočné vďaka svojej rýchlej a jednoduchej inštalácii, ktorá využíva priebežné prekáblovanie a rôzne možnosti pripojenia a upevnenia. A tiež vďaka energetickej účinnosti a jednoduchej údržbe s minimálnym narušením prevádzky aj v náročných aplikáciách.Preskúmajte Pacific LED gen5 Value. Robustné svietidlá s optimálnym výkonom.

    Benefits

    Kompaktné, robustné a spoľahlivé riešenie s dlhou životnosťou.
    Vhodné na vaše priemyselné použitie vďaka širokému rozsahu aplikácií od potravinárskej výroby cez ťažký priemysel, chemický priemysel, automobilový priemysel až po parkovacie garáže a sklady.
    Možnosť výberu z rôznych dĺžok, intenzít svetelného toku, tvarov lúča. Rovnomerné vyžarovanie svetla bez rušivých svetelných odchýlok.
    Minimalizuje náklady na údržbu vďaka jednoduchému servisu a náhradným dielom využívajúcim modulárny systém.

    Vlastnosti

    Energetická účinnosť a dlhá životnosť: až 140 lm/W a životnosť 50 000 h L80.
    Robustná a kompaktná architektúra s vysokou ochranou proti vode a prachu (IP66) v kombinácii s vysokým stupňom mechanickej ochrany (IK08).
    Široké pokrytie aplikácií s výberom svetelného toku a optiky v kombinácii s kvalitnými materiálmi odolnými voči chemikáliám.
    Vysoká rovnomernosť vyžarovania svetla bez oslnenia a rušivých svetelných odchýlok.
    Bezproblémová montáž a údržba.

    Využitie

    Spracovanie potravín
    Parkovacie garáže
    Výroba
    Sklady/distribučné centrá
    Súbory na prevzatie
    Leaflets
    Vizuálne prvky
    Software Plugins
    • Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať
      
    • Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať
      
    • Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať
      
    Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať

    Cannot find what you're looking for?
    Perhaps one of these links might help