Práve sa nachádzate na webe spoločnosti Philips lighting. K dispozícii máte lokalizovanú verziu.
Návrhy
  Zavrieť filtre Zobraziť filtre
  Zobraziť ďalšie filtre
  Zobraziť menej filtrov
  • Produkt
  • Efficacy
  • Svetelný tok zdroja
  • Color temperature
  • IES
  • Technické dáta produktu

  Zoradiť podľa:

    Informácie o rade produktov

    Pacific LED gen5 je inovatívne vodotesné LED svietidlo, najlepšie vo svojej triede, oceňované vďaka optimálnemu výkonu. Spĺňa náročné požiadavky moderných a drsných priemyselných odvetví. Je to veľmi robustné, kompaktné a spoľahlivé svietidlo s vynikajúcou kvalitou svetla. Vďaka vysokému stupňu mechanickej ochrany (IK08), ochrany pred vodou a prachom (IP66) a overenej odolnosti voči chemikáliám je svietidlo Pacific LED gen5 schopné perfektne odolať drsným podmienkam v automobilovom, potravinárskom a ťažkom priemysle. Dobré výsledky však dosahuje aj v parkovacích garážach a skladoch.Svietidlá Pacific LED gen5 poskytujú špičkovú kvalitu a homogénnosť svetla bez artefaktov a sú v ponuke s rôznymi druhmi optiky a širokým rozsahom svetelného výkonu (až do 15 000 lm). To zaručuje vyššiu flexibilitu pri plánovaní optimalizovanej svetelnej schémy. Tieto svietidlá s možnosťou kompletnej údržby sú navrhnuté s kruhovým prístupom, čo znamená, že ich možno inovovať s cieľom predĺžiť celkovú životnosť.Svietidlá sú výnimočné vďaka svojej rýchlej a jednoduchej inštalácii, ktorá využíva priebežné prekáblovanie a rôzne možnosti pripojenia a upevnenia. A tiež vďaka atraktívnym celkovým nákladom vlastníctvo, energetickej účinnosti a jednoduchej údržbe s minimálnym narušením prevádzky aj v náročných aplikáciách.Aby bolo svietidlo Pacific LED gen5 ešte ucelenejšie, integrácia do systému Interact Industry otvára ďalšie možnosti na optimalizáciu efektívnosti, úsporu energie, lepšiu správu osvetlenia, vyššiu produktivitu a bezpečnosť. Svietidlo je vďaka tomu z každej stránky pripravené na budúcnosť. Zoznámte sa so svietidlami Pacific LED gen5, ktoré ponúkajú optimálny výkon do prostredia s vyššími nárokmi.

    Benefits

    Dlhá životnosť ponúka bezproblémovú prevádzku vašej inštalácie osvetlenia.
    Vhodné na vaše priemyselné použitie vďaka širokému rozsahu aplikácií od potravinárskej výroby cez ťažký priemysel, chemický priemysel, automobilový priemysel až po parkovacie garáže a sklady.
    Minimalizuje náklady na údržbu vďaka jednoduchému servisu a náhradným dielom využívajúcim modulárny systém.
    Možnosť integrácie do prepojeného osvetľovacieho systému Interact na optimalizáciu prevádzky, dosiahnutie maximálnej úspory energie a získanie prehľadu.

    Vlastnosti

    Vysoká energetická účinnosť a dlhá životnosť: až 160 lm/W a životnosť 100 000 h L80.
    Široké pokrytie aplikácií so širokým výberom svetelného toku (až do 15 000 lúmenov) a optiky v kombinácii s kvalitnými materiálmi odolnými voči chemikáliám.
    Robustná a kompaktná architektúra s vysokou ochranou proti vode a prachu (IP66) v kombinácii s vysokým stupňom mechanickej ochrany (IK08).
    Vysoká rovnomernosť vyžarovania svetla bez oslnenia a rušivých svetelných odchýlok.
    Bezproblémová montáž a údržba.

    Využitie

    Spracovanie potravín
    Parkovacie garáže
    Výroba
    Sklady/distribučné centrá

    Výstraha a bezpečnosť

    UV žiarenie postupom času poškodzuje materiál a v dôsledku toho svietidlo už nie je vodotesné a nespĺňa stupeň krytia IP66.
    Neinštalujte svietidlo na miesta, kde bude vystavené priamemu slnečnému svetlu.
    Súbory na prevzatie
    Leaflets
    Vizuálne prvky
    Software plugins
    • Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať
      
    • Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať
      
    • Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať
      
    Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať

    Cannot find what you're looking for?
    Perhaps one of these links might help