Práve sa nachádzate na webe spoločnosti Philips lighting. K dispozícii máte lokalizovanú verziu.
Návrhy

  Skvelá recepcia
  pre televíznu stanicu

  200 Gray’s Inn Road,

  Londýn, Spojené kráľovstvo

   

  Pozrite sa, ako budova 200 Gray's Inn Road víta a udivuje návštevníkov svetlom.

  Vonkajšia oblasť budovy 200 Grays Inn s pohľadom na panely Luminous Textile

  Výsledok vzbudil
  nadšenie

  a recepcii, ktorá sa tešila prakticky všeobecnej chvále, čo nie je v budove plnej novinárov a vysielacích spoločností žiadnou samozrejmosťou, dodal nádych sofistikovanosti.“

  – Ian McArdle, IMA
  Pohľad na panely Luminous Textile
  Pohľad zblízka na panel Luminous Textile

  Požiadavky zákazníka

   

  200 Gray’s Inn Road je Mekkou vysielacích spoločností. V tejto ikonickej budove, ktorá sa nachádza v srdci Londýna, sídli niekoľko televíznych gigantov, ako sú napríklad spoločnosti ITN, ITV a Channel 4. S cieľom zvýraznenia priestoru a vyjadrenia tvorivého poslania budovy bolo na recepcii budovy potrebné nainštalovať štýlové osvetlenie.

  Panel Luminous Textile

  To pravé osvetlenie

   

  V televíznom priemysle je prvý dojem veľmi dôležitý. S touto myšlienkou sa stavebné architektonické štúdio IMA rozhodlo prebudovať oblasť recepcie pomocou výrazného osvetlenia. „Pokiaľ ide o prevádzku budovy, bolo by veľmi ťažké zmeniť súčasný systém,“ spomína Ian McArdle zo štúdia IMA. „Rozhodli sme sa preto doplniť ho novými a vzrušujúcimi riešeniami, ktoré sú dnes na trhu dostupné.“
   

  Panely Luminous Textile sú ideálne na vytvorenie vstupu vo veľkom štýle. Na ich veľkej ploche sa premietajú žiarivé farby, ktoré sa menia a pohybujú, vďaka čomu vytvárajú jedinečnú a inšpiratívnu atmosféru. Zároveň zmäkčujú zvuk a pohlcujú ozvenu, čoho výsledkom je, že celý priestor pôsobí príjemnejšie. Päť týchto panelov bolo nainštalovaných do hliníkového rámu za recepciou, ktorý bol vyrobený na mieru.

  Nová inštalácia vytvára na recepcii „umeleckú stenu“, ktorá okamžite zapôsobí na každého návštevníka vstupujúceho do budovy. Vďaka natočeniu panelov sa ich vzhľad pre približujúceho sa návštevníka mení, čo vytvára skutočne podmanivý prvý dojem.

  „Panely Luminous Textile predstavujú veľmi pôsobivý doplnok recepcie,“ hovorí Ian McArdle. Medzitým sa objavili plány na ďalšie rozšírenie oblasti recepcie a panely Luminous Textile budú aj naďalej hrať kľúčovú úlohu pri zachovaní pôsobivého a vzrušujúceho prostredia.

  Luminous Textile

  Steny, ktoré jasne žiaria farbami a svetlom

  Zobraziť produkt

  Súvisiace prípadové štúdie