Práve sa nachádzate na webe spoločnosti Philips lighting. K dispozícii máte lokalizovanú verziu.
Návrhy

  Vyberte si žiarovku
  Vyberte si tú správnu žiarovku
  pre svoje potreby

  Tá správna voľba

   

  Vitajte v širokom sortimente žiaroviek Philips Lighting. Zahŕňa LED diódy, halogénové žiarovky a žiarivky pre váš domov, kanceláriu, auto a ďalšie priestory. Môžete si vybrať z naozaj rôznych tvarov, štýlov a pätíc. Chcete vytvoriť skvelú atmosféru vo svojej obývačke, nabiť svoje pracovné miesto energiou, preskúmať, ako farby zlepšujú atmosféru, doplniť dekoráciu interiéru alebo len ušetriť energiu a znížiť si tak účty za bývanie? Z našej ponuky si vždy vyberiete. Výber tej najvhodnejšej žiarovky pritom nemusí byť zložitý, pretože máte k dispozícii poradcu pre žiarovky. Tento nástroj sa jednoducho používa a vždy vám pomôže vybrať tú správnu žiarovku, ktorá spĺňa vaše potreby.

  Preskúmajte náš sortiment Philips Lighting

  stlmene-svetlo

  Vyskúšajte diódové osvetlenie Philips

   

  Cíťte sa ako doma s najnovšou technológiou LED od spoločnosti Philips. Svetelný zdroj LED od spoločnosti Philips zaistí, že hneď po zapnutí svetiel sa budete cítiť ako doma. Žiarovky LED kombinujú krásne teplé biele svetlo s výnimočne dlhou životnosťou. Žiarovky LED umožňujú okamžitú výraznú úsporu energie a zároveň zlepšujú domácu atmosféru.

  obyvacia-izba

  Nabite svoj domov energiou s kompaktným žiarivkovým osvetlením

   

  Kompaktné žiarivky Philips ponúkajú príjemné mäkké svetlo na vytvorenie príťažlivej atmosféry. Kompaktné žiarivky poskytujú vysoký výkon, úsporu energie a svetlo s dlhou životnosťou. Tieto žiarivky sú najpredávanejšími energeticky úspornými svetelnými zdrojmi. Kompaktné žiarivky kombinujú energiu žiarivkového osvetlenia s komfortom a popularitou žiarovkových svietidiel.

  vstupná hala

  Vytvorte tú správnu atmosféru s halogénovým svetlom 

   

  Halogénové žiarovky predstavujú najrýchlejší a najjednoduchší spôsob náhrady klasických žiaroviek. Presvedčte sa o tom, že halogénové žiarovky vám ponúkajú široké možnosti osvetlenia rovnako kvalitným teplým, žiarivým svetlom ako z klasických žiaroviek.

  Vyhľadajte ďalšie produkty osvetlenia

  retro-styl

  Ten správny štýl osvetlenia na doplnenie vzhľadu priestoru 

   

  Užívajte si ikonický dizajn, ktorý je pripravený pre moderné LED technológie. Vyberte si retro lampu, ktorá zodpovedá vášmu štýlu.

  hue-predstavivost

  Nekonečné možnosti systému Hue

   

  Spravte zo svojho každodenného osvetlenia niečo špeciálne Upravte si farby alebo synchronizujte inteligentné svetlá podľa hudby a filmov.