Ďalšie značky od

Vyberte si žiarovku
Vyberte si tú správnu žiarovku
pre svoje potreby

Tá správna voľba

 

Vitajte v širokom sortimente žiaroviek Philips Lighting. Zahŕňa LED diódy, halogénové žiarovky a žiarivky pre váš domov, kanceláriu, auto a ďalšie priestory. Môžete si vybrať z naozaj rôznych tvarov, štýlov a pätíc. Chcete vytvoriť skvelú atmosféru vo svojej obývačke, nabiť svoje pracovné miesto energiou, preskúmať, ako farby zlepšujú atmosféru, doplniť dekoráciu interiéru alebo len ušetriť energiu a znížiť si tak účty za bývanie? Z našej ponuky si vždy vyberiete. Výber tej najvhodnejšej žiarovky pritom nemusí byť zložitý, pretože máte k dispozícii poradcu pre žiarovky. Tento nástroj sa jednoducho používa a vždy vám pomôže vybrať tú správnu žiarovku, ktorá spĺňa vaše potreby.

Preskúmajte náš sortiment Philips Lighting

stlmene-svetlo

Vyskúšajte diódové osvetlenie Philips

 

Cíťte sa ako doma s najnovšou technológiou LED od spoločnosti Philips. Svetelný zdroj LED od spoločnosti Philips zaistí, že hneď po zapnutí svetiel sa budete cítiť ako doma. Žiarovky LED kombinujú krásne teplé biele svetlo s výnimočne dlhou životnosťou. Žiarovky LED umožňujú okamžitú výraznú úsporu energie a zároveň zlepšujú domácu atmosféru.

obyvacia-izba

Nabite svoj domov energiou s kompaktným žiarivkovým osvetlením

 

Kompaktné žiarivky Philips ponúkajú príjemné mäkké svetlo na vytvorenie príťažlivej atmosféry. Kompaktné žiarivky poskytujú vysoký výkon, úsporu energie a svetlo s dlhou životnosťou. Tieto žiarivky sú najpredávanejšími energeticky úspornými svetelnými zdrojmi. Kompaktné žiarivky kombinujú energiu žiarivkového osvetlenia s komfortom a popularitou žiarovkových svietidiel.

vstupná hala

Vytvorte tú správnu atmosféru s halogénovým svetlom 

 

Halogénové žiarovky predstavujú najrýchlejší a najjednoduchší spôsob náhrady klasických žiaroviek. Presvedčte sa o tom, že halogénové žiarovky vám ponúkajú široké možnosti osvetlenia rovnako kvalitným teplým, žiarivým svetlom ako z klasických žiaroviek.

Poradca pre žiarovky

Vyhľadajte ďalšie produkty osvetlenia

retro-styl

Ten správny štýl osvetlenia na doplnenie vzhľadu priestoru 

 

Užívajte si ikonický dizajn, ktorý je pripravený pre moderné LED technológie. Vyberte si retro lampu, ktorá zodpovedá vášmu štýlu.

hue-predstavivost

Nekonečné možnosti systému Hue

 

Spravte zo svojho každodenného osvetlenia niečo špeciálne Upravte si farby alebo synchronizujte inteligentné svetlá podľa hudby a filmov.