Návrhy

  Žiarovka (stmievateľná)

  13 W – 100 W, E27, Teplá biela, Stmievanie 8718699659844 Nájsť podobné výrobky
  • Čím viac svetlo stlmíte, tým je osvetlenie teplejšie.

   8718699659844
   Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

   Žiarovka (stmievateľná)

   8718699659844 Nájsť podobné výrobky

   LED žiarovky Philips WarmGlow umožňujú stlmiť každodenné svetlo na útulné tóny tradičných lámp. Čím viac svetlo stlmíte, tým teplejšie pôsobí. Tým sa odlišujú od štandardných stmievateľných LED žiaroviek, ktoré sú po stlmení iba menej jasné. Žiarovky WarmGlow majú vylepšený index podania farieb 90, ktorý je porovnateľný s prirodzeným svetlom a pomáha vnímať skutočné farby domova. Či už chcete večer pohodlne ležať na pohovke, alebo chcete sviežo začať deň, LED žiarovky Philips WarmGlow majú správne svetlo pre vaše potreby. Zobraziť všetky výhody

  Videá

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrázky

  Čím viac svetlo stlmíte, tým je osvetlenie teplejšie.

  S funkciou EyeComfort, ktorá poskytuje pohodlie pre vaše oči.

  • Navrhnuté pre pohodlie vašich očí

   Navrhnuté pre pohodlie vašich očí

   Nie je ťažké pochopiť, že nevhodné osvetlenie môže byť pre oči namáhavé. Ak je svetlo príliš jasné, oslňuje. Ak je príliš jemné, vnímate jeho blikanie. Teraz si môžete svoje prostredie jemne osvietiť LED svetelnými zdrojmi navrhnutými tak, aby boli príjemné pre oči. V domácnosti si tak vytvoríte dokonalé prostredie.

  • Trubice s dlhou životnosťou – vydržia až 15 rokov

   Trubice s dlhou životnosťou – vydržia až 15 rokov

   Vďaka výdrži až 15 000 hodín už nemusíte tak často vymieňať trubice a môžete si užívať toto dokonalé riešenie osvetlenia aj viac ako 15 rokov.

  • Úspora až 80 % energie

   Úspora až 80 % energie

   Užívajte si úsporu energie vďaka svietidlám LED bez kompromisov v kvalite svetla. Začnite ihneď šetriť viac ako 80 % energie výmenou existujúcich volfrámových alebo halogénových žiaroviek.

  • Stlmí sa na hrejivý jas

   Svetlo tejto stmievateľnej žiarovky môžete stlmiť z teplého svetla 2 200 K na 2 700 K. Čím viac svetlo stlmíte, tým bude teplejšie.

  Zobraziť všetky špecifikácie