Ďalšie značky od

  Tornado

  Špirálová úsporná žiarivka

  15 W (70 W), E27, Chladné denné svetlo, Nestmievateľné 8727900925845 Nájsť podobné výrobky
  • Vynikajúci jas a živé farby

   8727900925845
   Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

   Tornado

   Špirálová úsporná žiarivka

   8727900925845 Nájsť podobné výrobky

   Úsporné žiarivky Philips Tornado vytvárajú vynikajúce jasné svetlo, pod ktorým pôsobia všetky farby živšie. Vďaka svojmu kompaktnému dizajnu sa táto špirálová žiarivka s nízkou spotrebou vmestí takmer všade, pričom vám bude až 10 rokov šetriť energiu aj peniaze. Zobraziť všetky výhody

  Videá

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrázky

  Vynikajúci jas a živé farby

  Na vytvorenie aktívnej atmosféry nabitej energiou

  • Vynikajúci jas a účinnosť

   Vynikajúci jas a účinnosť

   Vyšší jas zvyčajne znamená aj vyššiu spotrebu energie. Vďaka úsporným žiarivkám Philips si však môžete vychutnať dokonale jasné, povzbudzujúce svetlo a zároveň šetriť energiu aj peniaze. Vhodné ako pracovné osvetlenie do (domácich) kancelárií a iných priestorov vyžadujúcich vysoký jas.

  • Úspora až 80 % energie

   Úspora až 80 % energie

   Táto žiarivka spotrebúva až o 80 % menej energie než tradičné zdroje svetla, čím vám pomáha znižovať účet za elektrinu a šetriť životné prostredie.

  • Dlhá životnosť – vydrží až 10 rokov

   Dlhá životnosť – vydrží až 10 rokov

   Úsporné žiarivky Philips sú mimoriadne trvácne. Vďaka ich 10-ročnej životnosti môžete pokojne zabudnúť na časté, otravné a nákladné vymieňanie žiaroviek a šetriť tak energiu rok čo rok.

  Zobraziť všetky špecifikácie
  • Je veľmi nepravdepodobné, aby rozbitá žiarivka mohla ohroziť vaše zdravie. Ak sa žiarivka rozbije, miestnosť vetrajte 30 minút a odstráňte úlomky, podľa možností v rukaviciach. Vložte ich do uzavretého plastového vrecka a odovzdajte do miestneho centra na spracovanie odpadu na recykláciu. Nepoužívajte vysávač.
  • * Kompaktné fluorescenčné žiarivky sa musia spracúvať ako špeciálny odpad a musia sa odovzdať do miestneho centra na spracovanie odpadu na recykláciu. Európsky priemysel výroby svetelnej techniky má vytvorenú infraštruktúru, ktorá je schopná recyklovať ortuť, iné kovy, sklo a pod.