Návrhy

  Stropné svietidlo

  HARAZ SQ, biela, LED 6108631P5 Nájsť podobné výrobky
  • Správne svetlo pre tie pravé chvíle

   61086/31/P5

   Stropné svietidlo

   61086/31/P5 Nájsť podobné výrobky

   Vytvorte požadované prostredie vďaka svetlu, ktoré pozná vaše potreby. Stropné svietidlo Haraz LED dodávané s prednastavenými svetelnými scénami a diaľkovým ovládaním vám dáva slobodu nastavenia jasu a teploty farieb ľubovoľným spôsobom. Zobraziť všetky výhody

  Videá

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrázky

  Správne svetlo pre tie pravé chvíle

  • Vstavané svietidlo LED ako súčasť systému

   Vstavané svietidlo LED ako súčasť systému

   Svetelný zdroj, ktorému môžete dôverovať. V prípade integrovaného svetelného zdroja LED sa nemusíte obávať údržby či výmeny svietidla a môžete sa doma tešiť z dokonalého osvetlenia.

  • 80 %-ná úspora energie

   80 %-ná úspora energie

   Až 80 % úspora energie v porovnaní s bežnými žiarovkovými svetelnými zdrojmi.

  • Nastaviteľné 2 700 – 6 500 K

   Nastaviteľné 2 700 – 6 500 K

   Toto svietidlo je nastaviteľné. Môžete ho naladiť na preferovanú farbu svetla od teplej bielej (2 700 K) po chladné denné svetlo (6 500 K).

  • Dlhá prevádzková doba až 15 rokov

   Dlhá prevádzková doba až 15 rokov

   Svetelný zdroj, ktorému môžete dôverovať. Integrované diódy LED použité v tomto svietidle LED značky Philips vydržia svietiť až 15 000 hodín (čo je pri priemernom využití 3 hodiny/deň až 15 rokov pri min. 13 000 cykloch zapnutia/vypnutia). Je naozaj skvelé vedieť, že sa o údržbu a výmenu žiarovky nemusíte starať a môžete si vychutnávať dokonalú atmosféru domova.

  • Rovnomerné rozptýlenie svetla

   Rovnomerné rozptýlenie svetla
  • Pomocou dodávaného diaľkového ovládača jednoducho nastavte úroveň osvetlenia

   Nastavujte intenzitu svetla pomocou diaľkového ovládača (je súčasťou dodávky). Je to ideálne na vytvorenie atmosféry pre každú príležitosť, či už na príjemné posedenie pri jedle vo dvojici, alebo na odpočinok s rodinou a priateľmi v obývačke.

  Zobraziť všetky špecifikácie
  • Navrhnuté pre pohodlie vašich očí. Podrobnosti o výrobkoch a informácie o blikaní, stroboskopickom efekte a ďalších kritériách nájdete na adrese www.philips.com/eyecomfort.