Návrhy

  Stropné svietidlá

  Stropné svietidlo Super Slim, 15 W

  2700 K, Čierna, Stmievateľné;Odolné voči vode 8719514327207 Nájsť podobné výrobky
  • Jedno svietidlo. Váš vypínač. Tri nastavenia svetla

   8719514327207

   Stropné svietidlá

   Stropné svietidlo Super Slim, 15 W

   8719514327207 Nájsť podobné výrobky

   Vytvorte správnu atmosféru zmenou jasu osvetlenia. Vďaka stropným LED svietidlám SceneSwitch od spoločnosti Philips si môžete vychutnať tri nastavenia jasu, ktoré sa dokonale hodia pre každý okamih. Nevyžaduje sa stmievač ani žiadna dodatočná inštalácia. Potrebujete len existujúci vypínač. Zobraziť všetky výhody

  Videá

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrázky

  Jedno svietidlo. Váš vypínač. Tri nastavenia svetla

  • Dokonalé na oddych aj spoločenský život

   Obývacia izba je srdcom každej domácnosti – miestom na stretnutie rodiny, oddych aj privítanie hostí. Osvetlenie obývacej izby a spálne musí byť flexibilné a ľahko nastaviteľné, aby sa dalo prispôsobiť rôznemu využitiu počas dňa. Vhodne rozmiestnite rôzne svetelné zdroje, hrajte sa s vrstvením svetla a vytvorte tak dojem priestrannosti, vďaka čomu sa celá miestnosť presvetlí a ešte viac zútulní.

  • EyeComfort – svetlo príjemné na oči

   Nekvalitné osvetlenie môže spôsobiť namáhanie očí. Mnohí z nás trávia veľa času v interiéri, a preto je dôležitejšie než kedykoľvek predtým, aby bola vaša domácnosť správne osvetlená. Naše produkty pri testovaní vyhovujú prísnym kritériám týkajúcim sa napríklad blikania, stroboskopického efektu, oslnenia, podania farieb a stmievacích efektov, vďaka ktorým spĺňajú požiadavky koncepcie EyeComfort. LED svetelné zdroje od spoločnosti Philips poskytujú príjemné svetlo, a to počas celej svojej životnosti, vďaka čomu už viac ako desaťročie poskytujú trvalý svetelný výkon, ako aj kvalitu a farbu svetla. Prejdite na osvetlenie, ktoré poskytuje pohodlie pre oči. Vaše oči vám poďakujú.

  • Jednoduchá inštalácia

   Žiadne ďalšie problémy s inštaláciou. Stačí bezpečne zavesiť na stenu alebo strop a pripojiť. Toto svietidlo je pripravené na osvetľovanie.

  • Extra štíhly dizajn

   Tenký dizajn je ideálny do miestností so zníženým stropom, kde možno svietidlo zarovnať s povrchom.

  • Rovnomerné vyžarovanie svetla

   Rozptýľte svetlo rovnomerne do celej miestnosti.

  Zobraziť všetky špecifikácie
  • Navrhnuté pre pohodlie vašich očí. Podrobnosti o výrobkoch a informácie o blikaní, stroboskopickom efekte a ďalších kritériách nájdete na adrese www.philips.com/eyecomfort.