Ďalšie značky od

Suggestions
  • spoľahlivé stolové osvetlenie

   72007/92/16

   Stolová lampa

   72007/92/16 Nájsť podobné výrobky

   Zlatá stolová lampa Philips Lever LED je navrhnutá s dôrazom na estetiku, umožňuje 4-krokové stmievanie a má praktické hliníkové rameno s otočným tienidlom, ktoré vám umožní nasmerovať svetlo tam, kde ho najviac potrebujete. Zobraziť všetky výhody

  Videá

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrázky

  spoľahlivé stolové osvetlenie

  • 80 %-ná úspora energie v porovnaní s tradičnými zdrojmi svetla

   80 %-ná úspora energie v porovnaní s tradičnými zdrojmi svetla

   Ušetrite v porovnaní so štandardnou žiarovkou až 80 % energie. Investícia do jej kúpy sa vám vráti a každý rok vám bude šetriť peniaze. Tak znížte účet za elektrinu a začnite šetriť už teraz.

  • Vstavané svietidlo LED ako súčasť systému

   Vstavané svietidlo LED ako súčasť systému

   Svetelný zdroj, ktorému môžete dôverovať. V prípade integrovaného svetelného zdroja LED sa nemusíte obávať údržby či výmeny svietidla a môžete sa doma tešiť z dokonalého osvetlenia.

  • Žiarivé chladné biele svetlo

   Žiarivé chladné biele svetlo

   Vysokovýkonný zdroj LED

  • Nastaviteľná intenzita svetla pomocou vypínača so stmievačom

   Nastaviteľná intenzita svetla pomocou vypínača so stmievačom

   Nastavujte intenzitu svetla na svietidlách LED od spoločnosti Philips pomocou vypínača so stmievačom (nie je súčasťou dodávky). Vďaka nemu je toto svietidlo ideálne na vytváranie atmosféry pre každú príležitosť, či už útulného posedenia pri jedle vo dvojici, alebo odpočinku s rodinou a priateľmi v obývačke. Spoločnosť Philips otestovala množstvo nástenných stmievačov, pričom sa preukázala ich kompatibilita s našimi svietidlami LED. Zoznam kompatibilných stmievačov je k dispozícii v časti so súbormi na prevzatie a informáciami o podpore.

  Zobraziť všetky špecifikácie