Návrhy

  Stmievateľné LED

  Dvojité bodové svietidlo Particon

  Stmievateľné svetlo, Dokonalé na vytvorenie atmosféry, Jemné LED svetlo, šetrné k vašim očiam, Materiály vysokej kvality 531524816 Nájsť podobné výrobky
  • Plynulé stmievanie, od jasného k jemnému svetlu

   53152/48/16

   Stmievateľné LED

   Dvojité bodové svietidlo Particon

   53152/48/16 Nájsť podobné výrobky

   Niekedy zatúžite po zmene atmosféry, chcete, aby lepšie zodpovedala tomu, čo práve robíte. Stmievateľné bodové svietidlá Philips LED môžete plynule stmievať na vhodnú úroveň – od jasného funkčného svetla vhodného na každodennú prácu po jemné svetlo na voľný čas. Zobraziť všetky výhody

  Videá

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrázky

  Plynulé stmievanie, od jasného k jemnému svetlu

  Funguje s väčšinou LED stmievacích spínačov

  • Navrhnuté pre pohodlie vašich očí

   Navrhnuté pre pohodlie vašich očí

   Nie je ťažké pochopiť, že nevhodné osvetlenie môže byť pre oči namáhavé. Ak je svetlo príliš jasné, oslňuje. Ak je príliš jemné, vnímate jeho blikanie. Teraz si môžete svoje prostredie jemne osvietiť LED svetelnými zdrojmi navrhnutými tak, aby boli príjemné pre oči. V domácnosti si tak vytvoríte dokonalé prostredie.

  • Plynule stmieva zo 100 % jasu po 10 % jemné svetlo

   Zmeňte atmosféru v miestnosti tak, aby vyhovovala tomu, čo práve robíte. Philips LED bodové stmievateľné svietidlá vám jednoduchým otočením umožnia nastaviť jas svetla. Stmievajú sa plynule zo 100 % jasného svetla, určeného pre funkčné činnosti, až po 10 % jemné svetlo na relaxačný voľný čas.

  • Vysoký svetelný výkon – 1000 lúmenov

   Rozžiarte svoju domácnosť kvalitným svetlom

  • Integrované LED svietidlo

   Toto bodové svietidlo sa vyznačuje vysoko kvalitným svetlom z integrovaných LED svetelných zdrojov s optimálnym svetelným výkonom.

  • 5-ročná záruka pre pocit istoty

   Všetky naše bodové svetlá sú vytvorené s dôrazom na trvácnosť. Poskytujeme plnú 5-ročnú záruku na kompletný výrobok, čím máte zaistené, že si užijete kvalitné osvetlenie každý deň po dlhú dobu.

  • Životnosť svietidla až 30 rokov používania

   LED svietidlá vydržia dlhšie, vďaka čomu sa vyhnete problémom s častými výmenami svetelných zdrojov. To výrazne znižuje množstvo odpadu a súčasne v dlhodobom horizonte šetrí peniaze.

  • Získajte kvalitný LED svetelný zdroj a zároveň šetrite energiu

   LED svetelné zdroje ušetria až 80 % energie oproti tradičnému osvetleniu pri rovnakom svetelnom výkone. Ak si kúpite svietidlo Philips LED, začnete šetriť peniaze ihneď. Každý svetelný zdroj, ktorý nahradíte LED svetelným zdrojom, znamená okamžité zníženie účtu za elektrinu.

  • Žiarivé svetlo okamžite po zapnutí

   V prípade bodových svietidiel Philips LED nemusíte čakať. Ihneď po zapnutí svietia naplno. Ich teplé biele svetlo verne napodobňuje žiarovku a okamžite vytvorí príjemnú atmosféru.

  • Teplé biele svetlo pomáha vytvoriť príjemnú atmosféru

   Svetlo môže mať rôznu farebnú teplotu, ktorá sa označuje v Kelvinoch (K). Žiarovky s nižšou hodnotou Kelvinov vyžarujú teplé a príjemné svetlo, zatiaľ čo tie s vysokou hodnotou vytvárajú chladnejšie a povzbudzujúcejšie svetlo.

  • Dokonalý lúč svetla pre zvýrazňujúce osvetlenie

   Vďaka tradičnému širokému (40°) uhlu svetelného výstupu je toto bodové svietidlo LED vhodné na zvýrazňujúce aj všeobecné osvetlenie. Je ideálne na použitie v kuchyniach, obývačkách a jedálňach.

  • Nastaviteľná bodová hlavica na zaistenie maximálnej flexibility

   Nastaviteľná bodová hlavica je určená na nasmerovanie svetla tam, kde ho najviac potrebujete.

  • Kvalitný materiál s dlhou životnosťou

   Toto bodové svietidlo je zhotovené z kvalitných materiálov s dlhou životnosťou a vynikajúcou povrchovou úpravou. To je zárukou kvalitného a odolného produktu, ktorý skrášli a rozžiari vašu domácnosť skrášľovať počas mnohých rokov.

  Zobraziť všetky špecifikácie
  • Navrhnuté pre pohodlie vašich očí. Podrobnosti o výrobkoch a informácie o blikaní, stroboskopickom efekte a ďalších kritériách nájdete na adrese www.philips.com/eyecomfort.