Návrhy

  SceneSwitch LED

  Dvojité bodové svietidlo Bukko

  Tri nastavenia osvetlenia, Kompatibilné s vaším vypínačom, Dokonalé na vytvorenie atmosféry, Jemné LED svetlo, šetrné k vašim očiam 5060230P0 Nájsť podobné výrobky
  • Jedno svietidlo. Váš vypínač. Tri nastavenia osvetlenia.

   50602/30/P0

   SceneSwitch LED

   Dvojité bodové svietidlo Bukko

   50602/30/P0 Nájsť podobné výrobky

   Každý má niekedy chuť zmeniť atmosféru, aby ladila s tým, čo práve robí. Vďaka LED bodovému svietidlu SceneSwitch od spoločnosti Philips môžete jednoducho zmeniť nastavenie osvetlenia existujúcim nástenným vypínačom. Nevyžaduje sa stmievač ani žiadna dodatočná montáž. Zobraziť všetky výhody

  Videá

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrázky

  Jedno svietidlo. Váš vypínač. Tri nastavenia osvetlenia.

  Funguje s vaším pôvodným nástenným vypínačom

  • Navrhnuté pre pohodlie vašich očí

   Navrhnuté pre pohodlie vašich očí

   Nie je ťažké pochopiť, že nevhodné osvetlenie môže byť pre oči namáhavé. Ak je svetlo príliš jasné, oslňuje. Ak je príliš jemné, vnímate jeho blikanie. Teraz si môžete svoje prostredie jemne osvietiť LED svetelnými zdrojmi navrhnutými tak, aby boli príjemné pre oči. V domácnosti si tak vytvoríte dokonalé prostredie.

  • ClickFix – jednoduchá montáž

   ClickFix – jednoduchá montáž

   Bodové svetlo si jednoducho nainštalujte sami. Vďaka systému ClickFix nebudete potrebovať pomoc druhej osoby. Jednoducho upevnite držiak na strop, pripojte vodiče, zacvaknite a súčasne zaistite svietidlo.

  • Zmeňte atmosféru stlačením svojho existujúceho vypínača

   Zmeňte atmosféru svojej miestnosti, aby sa hodila k tomu, čo práve robíte. Vďaka LED bodovým svietidlám SceneSwitch od spoločnosti Philips môžete jednoducho zmeniť nastavenie z jasného svetla na prirodzené svetlo a príjemné teplé vyžarovanie. Nevyžaduje sa stmievač ani žiadna dodatočná montáž. Potrebujete iba spínač, ktorý už máte namontovaný.

  • Obnovenie predvolených výrobných nastavení bodového svietidla

   Ak používate viac svietidiel SceneSwitch, ktoré sa rozsynchronizovali, stačí prepnúť vypínač (t. j. rýchlo ho vypnúť a zapnúť v priebehu jednej sekundy) a tým obnoviť ich predvolené výrobné nastavenia.

  • Vyvolať vaše posledné nastavenie osvetlenia automaticky

   Toto bodové svietidlo SceneSwitch má integrovaný pamäťový čip, ktorý si zapamätá posledné svetelné nastavenie, ak vypnete vypínač na viac než 6 sekúnd. Ak aktivity často nestriedate, svetlo bude pri ďalšom zažatí nastavené na váš obľúbený režim.

  • Vysoký svetelný výkon – 860 lúmenov

   Rozžiarte svoju domácnosť kvalitným svetlom

  • Integrované LED svietidlo

   Toto bodové svietidlo sa vyznačuje vysoko kvalitným svetlom z integrovaných LED svetelných zdrojov s optimálnym svetelným výkonom.

  • 5-ročná záruka pre pocit istoty

   Všetky naše bodové svetlá sú vytvorené s dôrazom na trvácnosť. Poskytujeme plnú 5-ročnú záruku na kompletný výrobok, čím máte zaistené, že si užijete kvalitné osvetlenie každý deň po dlhú dobu.

  • Žiarivé svetlo okamžite po zapnutí

   V prípade bodových svietidiel Philips LED nemusíte čakať. Ihneď po zapnutí svietia naplno. Ich teplé biele svetlo verne napodobňuje žiarovku a okamžite vytvorí príjemnú atmosféru.

  • Získajte kvalitný LED svetelný zdroj a zároveň šetrite energiu

   LED svetelné zdroje ušetria až 80 % energie oproti tradičnému osvetleniu pri rovnakom svetelnom výkone. Ak si kúpite svietidlo Philips LED, začnete šetriť peniaze ihneď. Každý svetelný zdroj, ktorý nahradíte LED svetelným zdrojom, znamená okamžité zníženie účtu za elektrinu.

  • Dokonalý lúč svetla pre zvýrazňujúce osvetlenie

   Vďaka tradičnému širokému (40°) uhlu svetelného výstupu je toto bodové svietidlo LED vhodné na zvýrazňujúce aj všeobecné osvetlenie. Je ideálne na použitie v kuchyniach, obývačkách a jedálňach.

  • Nastaviteľná bodová hlavica na zaistenie maximálnej flexibility

   Nastaviteľná bodová hlavica je určená na nasmerovanie svetla tam, kde ho najviac potrebujete.

  • Životnosť svietidla až 25 rokov používania

   LED svietidlá vydržia dlhšie, vďaka čomu sa vyhnete problémom s častými výmenami svetelných zdrojov. To výrazne znižuje množstvo odpadu a súčasne v dlhodobom horizonte šetrí peniaze.

  Zobraziť všetky špecifikácie
  • Navrhnuté pre pohodlie vašich očí. Podrobnosti o výrobkoch a informácie o blikaní, stroboskopickom efekte a ďalších kritériách nájdete na adrese www.philips.com/eyecomfort.