Návrhy

  Odtieň

  Snímač pohybu

  Bezdrôtová inštalácia, Napájanie pomocou batérie, Automatizácia osvetlenia, Montáž na ľubovoľné miesto 8718696743171 Nájsť podobné výrobky
  • Automatické prepínanie svetiel

   8718696743171

   Odtieň

   Snímač pohybu

   8718696743171 Nájsť podobné výrobky

   Zapnite inteligentné svetlá pohybom pomocou snímača pohybu Hue. Snímač napájaný pomocou batérie môže byť umiestnený kdekoľvek vo vašej domácnosti bez problémov pri inštalácii. Zobraziť všetky výhody

  Videá

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrázky

  Automatické prepínanie svetiel

  na zaistenie ešte väčšieho pohodlia

  • Namontujte snímač pohybu na ľubovoľné miesto

   Namontujte snímač pohybu na ľubovoľné miesto

   Snímač pohybu pre inteligentné svetlá Philips Hue je napájaný pomocou batérie a je úplne bezdrôtový, čo vám umožní nainštalovať ho kdekoľvek vo vašom dome. Položte ho na policu, pripevnite ho k stene alebo na strop pomocou jedinej skrutky alebo ho umiestnite na magnetický povrch pomocou priloženého magnetu.

  • Snímač denného svetla deteguje svetlo

   Snímač denného svetla deteguje svetlo

   Snímač denného svetla integrovaný v snímači pohybu Hue zisťuje, či je ešte dostatok denného svetla, aby sa svetlá nezapli, kým ich nepotrebujete. Ak je stále príliš tma, v aplikácii Philips Hue upravte citlivosť snímača na svetlo, aby sa snímač pohybu aktivoval vtedy, keď to chcete.

  • Prispôsobenie svetiel pomocou snímača pohybu

   Prispôsobenie svetiel pomocou snímača pohybu

   Pomocou inteligentného snímača pohybu Hue môžete prispôsobiť rozsvecovanie a intenzitu svetiel v závislosti od denného času. Nastavte snímač pohybu tak, aby večer zapínal jemné nočné svetlá, ktoré vás v tme povedú. Počas dňa zapne jasné biele svetlo, ktoré zaplaví vaše haly.

  • Zapnutie inteligentného osvetlenia snímačmi pohybu

   Zapnutie inteligentného osvetlenia snímačmi pohybu

   Pridajte snímač pohybu Philips Hue do systému inteligentného osvetlenia, ktorý automaticky zapne svetlá pri detekcii pohybu, čo vám pomôže bezpečne sa pohybovať v domácnosti.

  • Vyžaduje premostenie Philips Hue

   Vyžaduje premostenie Philips Hue

   Tento produkt si vyžaduje pripojenie k premosteniu Philips Hue

  Zobraziť všetky špecifikácie