Návrhy

  myGarden

  Podstavec/stĺp

  Curassow, hnedá 1738843PN Nájsť podobné výrobky
  • Vychutnajte si nádherne osvetlenú záhradu

   17388/43/PN

   myGarden

   Podstavec/stĺp

   17388/43/PN Nájsť podobné výrobky

   Vytvorte očarujúci ústredný bod osvetľujúci cestičku vďaka tomuto šesťstennému stĺpovému svietidlu Philips Curassow. Svietidlo je vyrobené z vysoko kvalitného hliníka a je odolné voči poveternostným vplyvom. Už vám nič nebráni užívať si svoju záhradu aj po zotmení. Zobraziť všetky výhody

  Videá

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrázky

  Vychutnajte si nádherne osvetlenú záhradu

  • Odolné voči poveternostným vplyvom

   Odolné voči poveternostným vplyvom

   Toto vonkajšie svietidlo od spoločnosti Philips je navrhnuté špeciálne do vlhkého vonkajšieho prostredia a bolo podrobené náročným testom, aby sa zaistila jeho vodeodolnosť. Úroveň ochrany je vyjadrená dvomi číslami: prvé označuje úroveň ochrany proti prachu a druhé ochranu proti vode. Toto svietidlo nesie označenie IP44: je odolné voči striekajúcej vode, čo je najvhodnejšia ochrana pri všeobecnom použití vonku.

  • Vysoko kvalitný hliník a špičkové syntetické materiály

   Toto svietidlo od spoločnosti Philips je vytvorené špeciálne pre vonkajšie priestory. Je odolné a trvácne, takže bude vašu záhradu osvetľovať mnoho nocí. Je vyrobené z vysoko kvalitného lisovaného hliníka a špičkových syntetických materiálov.

  • Vytvorte štýlovú a útulnú atmosféru

   Toto exteriérové nástenné svietidlo je navrhnuté v súlade s najnovšími trendmi a súčasným životným štýlom, aby dokonale zapadlo do vášho exteriéru a vytváralo atmosféru, po ktorej ste vždy túžili.

  Zobraziť všetky špecifikácie