Návrhy

  myGarden

  Nástenné svietidlo

  Samondra IČ, antracitová, LED 1739293P0 Nájsť podobné výrobky
  • Svetlo vás privíta pri každom návrate domov

   17392/93/P0

   myGarden

   Nástenné svietidlo

   17392/93/P0 Nájsť podobné výrobky

   Nástenné svietidlo Philips Samondra PIR je vytvorené z odolného vysoko kvalitného antracitového hliníka. Vyžaduje silné rozptýlené teplé biele svetlo všetkými smermi. Vďaka snímaču pohybu sa zapne automaticky, keď niekto prechádza v jeho blízkosti. Zobraziť všetky výhody

  Videá

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrázky

  Svetlo vás privíta pri každom návrate domov

  • Vysokosvietivé diódy LED

   Vysokosvietivé diódy LED

   Rad vonkajších svietidiel od spoločnosti Philips využíva najmodernejšiu technológiu LED. Ponúka silný svetelný výkon, vysokú kvalitu svetla a dlhú životnosť.

  • Úspora energie

   Úspora energie

   Toto svietidlo Philips v porovnaní s tradičnými zdrojmi osvetlenia šetrí energiu a pomáha vám ušetriť peniaze na účtoch za elektrinu. Navyše prispieva svojou troškou k ochrane životného prostredia.

  • Odolné voči poveternostným vplyvom

   Odolné voči poveternostným vplyvom

   Toto vonkajšie svietidlo od spoločnosti Philips je navrhnuté špeciálne do vlhkého vonkajšieho prostredia a bolo podrobené náročným testom, aby sa zaistila jeho vodeodolnosť. Úroveň ochrany je vyjadrená dvomi číslami: prvé označuje úroveň ochrany proti prachu a druhé ochranu proti vode. Toto svietidlo nesie označenie IP44: je odolné voči striekajúcej vode, čo je najvhodnejšia ochrana pri všeobecnom použití vonku.

  • Vrátane snímača pohybu pre viac pohodlia a pocit istoty

   Vrátane snímača pohybu pre viac pohodlia a pocit istoty

   Obsahuje snímač pohybu, ktorý vás privíta pri návrate domov alebo vás upozorní, keď niekto príde. Len čo snímač zaznamená pohyb, svietidlo sa automaticky rozsvieti.

  • Spoločnosť Philips ponúka záruku 5 rokov na modul LED a ovládač

   Spoločnosť Philips ponúka záruku 5 rokov na modul LED a ovládač

   K štandardnej 2-ročnej záruke na toto svietidlo ponúka spoločnosť Philips 5-ročnú záruku na systém LED, teda na modul LED a ovládač tejto lampy.

  • Dlhá prevádzková doba až 25 rokov

   Dlhá prevádzková doba až 25 rokov

   Svetelný zdroj, ktorému môžete dôverovať. LED žiarovka použitá v tomto LED svietidle značky Philips vydrží svietiť až 25,000 hodín (čo je pri priemernom využití 3 hodiny/deň až 25 rokov pri min. 13 000 cykloch zapnutia/vypnutia). Je naozaj skvelé vedieť, že sa o údržbu a výmenu žiarovky nemusíte starať a môžete si vychutnávať dokonalú atmosféru domova.

  • Vysoko kvalitný hliník a špičkové syntetické materiály

   Toto svietidlo od spoločnosti Philips je vytvorené špeciálne pre vonkajšie priestory. Je odolné a trvácne, takže bude vašu záhradu osvetľovať mnoho nocí. Je vyrobené z vysoko kvalitného lisovaného hliníka a špičkových syntetických materiálov.

  Zobraziť všetky špecifikácie