Ďalšie značky od

myGarden

Nástenné svietidlo

Alpenglow, čierna 1649430PN Nájsť podobné výrobky
 • Vychutnajte si nádherne osvetlenú záhradu

  16494/30/PN

  myGarden

  Nástenné svietidlo

  16494/30/PN Nájsť podobné výrobky

  Vytvorte očarujúci ústredný bod osvetľujúci vstup vďaka tomuto čiernemu nástennému svietidlu Philips Alpenglow. Svietidlo je vyrobené z vysoko kvalitného hliníka a je odolné voči poveternostným vplyvom. Už vám nič nebráni užívať si svoju záhradu aj po zotmení. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vychutnajte si nádherne osvetlenú záhradu

 • Odolné voči poveternostným vplyvom

  Odolné voči poveternostným vplyvom

  Toto vonkajšie svietidlo od spoločnosti Philips je navrhnuté špeciálne do vlhkého vonkajšieho prostredia a bolo podrobené náročným testom, aby sa zaistila jeho vodeodolnosť. Úroveň ochrany je vyjadrená dvomi číslami: prvé označuje úroveň ochrany proti prachu a druhé ochranu proti vode. Toto svietidlo nesie označenie IP44: je odolné voči striekajúcej vode, čo je najvhodnejšia ochrana pri všeobecnom použití vonku.

 • Jednoduchá inštalácia

  Jednoduchá inštalácia

  Inštalácia svietidla môže byť niekedy náročná, ale pri tejto vonkajšej lampe od spoločnosti Philips máte istotu, že sme venovali mimoriadnu pozornosť jej uľahčeniu a zjednodušeniu. Tento produkt sa dodáva s kľúčom typu torx, ktorý sa používa pri montáži.

 • Vysoko kvalitný hliník a špičkové syntetické materiály

  Toto svietidlo od spoločnosti Philips je vytvorené špeciálne pre vonkajšie priestory. Je odolné a trvácne, takže bude vašu záhradu osvetľovať mnoho nocí. Je vyrobené z vysoko kvalitného lisovaného hliníka a špičkových syntetických materiálov.

 • Vytvorte štýlovú a útulnú atmosféru

  Toto exteriérové nástenné svietidlo je navrhnuté v súlade s najnovšími trendmi a súčasným životným štýlom, aby dokonale zapadlo do vášho exteriéru a vytváralo atmosféru, po ktorej ste vždy túžili.

Zobraziť všetky špecifikácie