Ďalšie značky od

    myGarden

    Nástenné svietidlo

    Meander, antracitová 164049316 Nájsť podobné výrobky
    • Štýlová úspora

      16404/93/16
      Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

      myGarden

      Nástenné svietidlo

      16404/93/16 Nájsť podobné výrobky

      Vytvorte tú správnu náladu pre útulné posedenie vonku s týmto antracitovým nástenným svietidlom Philips. Dodá vašej záhrade dôvernú atmosféru vďaka teplému bielemu úspornému svetlu. Vychutnajte si príjemné stretnutia s priateľmi a rodinou. Zobraziť všetky výhody

    Videá

    [trigger to render Video Gallery]

    Obrázky

    Štýlová úspora

    • Výnimočne dlhá životnosť žiarovky

      Výnimočne dlhá životnosť žiarovky

      Pribalená žiarovka Philips s výnimočne dlhou životnosťou, až 20 000 hodín.

    • Úspora energie

      Úspora energie

      Toto svietidlo Philips v porovnaní s tradičnými zdrojmi osvetlenia šetrí energiu a pomáha vám ušetriť peniaze na účtoch za elektrinu. Navyše prispieva svojou troškou k ochrane životného prostredia.

    • Odolné voči poveternostným vplyvom

      Odolné voči poveternostným vplyvom

      Toto vonkajšie svietidlo od spoločnosti Philips je navrhnuté špeciálne do vlhkého vonkajšieho prostredia a bolo podrobené náročným testom, aby sa zaistila jeho vodeodolnosť. Úroveň ochrany je vyjadrená dvomi číslami: prvé označuje úroveň ochrany proti prachu a druhé ochranu proti vode. Toto svietidlo nesie označenie IP44: je odolné voči striekajúcej vode, čo je najvhodnejšia ochrana pri všeobecnom použití vonku.

    • Prívetivá žiara teplého bieleho svetla

      Prívetivá žiara teplého bieleho svetla

      Philips Outdoor je rad svietidiel určených na použitie vonku, ktoré vytvárajú nádherne teplé a prívetivé svetlo. Farebná teplota svetla je 2700 Kelvinov. Zabezpečí tiež dostatok svetla pre dobrú viditeľnosť, takže môžete priestor vonku používať podľa chuti aj po zotmení, a môžete oddychovať s vedomím, že bude v noci bezpečný a chránený.

    • Výber pre moderný štýl

      Toto svietidlo bolo navrhnuté v Európe a vyznačuje sa jedinečným dizajnom, pomocou ktorého vytvoríte vonku moderný štýl.

    • Výber vonkajších nástenných svietidiel

      Využite svoj vonkajší priestor naplno vďaka tomuto nástennému svietidlu, ktoré je ideálne na inštaláciu pri vchodových dverách alebo na steny terasy.

    • Vysoko kvalitný hliník a špičkové syntetické materiály

      Toto svietidlo od spoločnosti Philips je vytvorené špeciálne pre vonkajšie priestory. Je odolné a trvácne, takže bude vašu záhradu osvetľovať mnoho nocí. Je vyrobené z vysoko kvalitného lisovaného hliníka a špičkových syntetických materiálov.

    • Jednoduché nastavenie pre akýkoľvek druh použitia

      Toto svietidlo a všetky konzoly sú navrhnuté pre jednoduchú inštaláciu. Všetko potrebné nájdete v balení – vrátane praktického kľúča a skrutky typu torx a jasných pokynov, ktoré vám poskytnú informácie o tom, kde je vhodné produkt umiestniť a aká hodnota IP mu je pridelená.

    Zobraziť všetky špecifikácie