Ďalšie značky od

  myGarden

  Nástenné svietidlo

  Meander, antracitová 164049316 Nájsť podobné výrobky
  • Štýlová úspora

   16404/93/16
   Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

   myGarden

   Nástenné svietidlo

   16404/93/16 Nájsť podobné výrobky

   Vytvorte tú správnu náladu pre útulné posedenie vonku s týmto antracitovým nástenným svietidlom Philips. Dodá vašej záhrade dôvernú atmosféru vďaka teplému bielemu úspornému svetlu. Vychutnajte si príjemné stretnutia s priateľmi a rodinou. Zobraziť všetky výhody

  Videá

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrázky

  Štýlová úspora

  • Výnimočne dlhá životnosť žiarovky

   Výnimočne dlhá životnosť žiarovky

   Pribalená žiarovka Philips s výnimočne dlhou životnosťou, až 20 000 hodín.

  • Úspora energie

   Úspora energie

   Toto svietidlo Philips v porovnaní s tradičnými zdrojmi osvetlenia šetrí energiu a pomáha vám ušetriť peniaze na účtoch za elektrinu. Navyše prispieva svojou troškou k ochrane životného prostredia.

  • Odolné voči poveternostným vplyvom

   Odolné voči poveternostným vplyvom

   Toto vonkajšie svietidlo od spoločnosti Philips je navrhnuté špeciálne do vlhkého vonkajšieho prostredia a bolo podrobené náročným testom, aby sa zaistila jeho vodeodolnosť. Úroveň ochrany je vyjadrená dvomi číslami: prvé označuje úroveň ochrany proti prachu a druhé ochranu proti vode. Toto svietidlo nesie označenie IP44: je odolné voči striekajúcej vode, čo je najvhodnejšia ochrana pri všeobecnom použití vonku.

  • Prívetivá žiara teplého bieleho svetla

   Prívetivá žiara teplého bieleho svetla

   Philips Outdoor je rad svietidiel určených na použitie vonku, ktoré vytvárajú nádherne teplé a prívetivé svetlo. Farebná teplota svetla je 2700 Kelvinov. Zabezpečí tiež dostatok svetla pre dobrú viditeľnosť, takže môžete priestor vonku používať podľa chuti aj po zotmení, a môžete oddychovať s vedomím, že bude v noci bezpečný a chránený.

  • Výber pre moderný štýl

   Toto svietidlo bolo navrhnuté v Európe a vyznačuje sa jedinečným dizajnom, pomocou ktorého vytvoríte vonku moderný štýl.

  • Výber vonkajších nástenných svietidiel

   Využite svoj vonkajší priestor naplno vďaka tomuto nástennému svietidlu, ktoré je ideálne na inštaláciu pri vchodových dverách alebo na steny terasy.

  • Vysoko kvalitný hliník a špičkové syntetické materiály

   Toto svietidlo od spoločnosti Philips je vytvorené špeciálne pre vonkajšie priestory. Je odolné a trvácne, takže bude vašu záhradu osvetľovať mnoho nocí. Je vyrobené z vysoko kvalitného lisovaného hliníka a špičkových syntetických materiálov.

  • Jednoduché nastavenie pre akýkoľvek druh použitia

   Toto svietidlo a všetky konzoly sú navrhnuté pre jednoduchú inštaláciu. Všetko potrebné nájdete v balení – vrátane praktického kľúča a skrutky typu torx a jasných pokynov, ktoré vám poskytnú informácie o tom, kde je vhodné produkt umiestniť a aká hodnota IP mu je pridelená.

  Zobraziť všetky špecifikácie