Návrhy

  LED

  Žiarovka

  7, 3 W – 100 W, E27 8719514435711 Nájsť podobné výrobky
  • Jasné vysokokvalitné osvetlenie LED

   8719514435711
   Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

   LED

   Žiarovka

   8719514435711 Nájsť podobné výrobky

   Žiarovky Philips LED poskytujú krásne teplé biele svetlo, výnimočne dlhú životnosť a výraznú úsporu energie od prvej minúty používania. Vďaka čistému a elegantnému dizajnu je táto žiarovka skvelou náhradou za tradičné číre žiarovky. Zobraziť všetky výhody

  Videá

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrázky

  Jasné vysokokvalitné osvetlenie LED

  Vytvorte si príjemnú a útulnú atmosféru

  • Navrhnuté pre pohodlie vašich očí

   Navrhnuté pre pohodlie vašich očí

   Nie je ťažké pochopiť, že nevhodné osvetlenie môže byť pre oči namáhavé. Ak je svetlo príliš jasné, oslňuje. Ak je príliš jemné, vnímate jeho blikanie. Teraz si môžete svoje prostredie jemne osvietiť LED svetelnými zdrojmi navrhnutými tak, aby boli príjemné pre oči. V domácnosti si tak vytvoríte dokonalé prostredie.

  • Klasické sklenené LED žiarovky

   Dizajn, ktorý milujete. Výkon, ktorý očakávate. Klasické číre sklenené dizajny replikujúce nádherné žiarivé svetlo tradičných žiaroviek sa dokonale hodia do každej časti vašej domácnosti.

  • Šetrnejšia voči peňaženke aj voči planéte

   Technológia LED šetrí až 90 % energie v porovnaní so štandardnou žiarovkou. Investícia do jej kúpy sa vám vráti a každý rok vám bude šetriť peniaze. Prispieva tiež k ochrane životného prostredia.

  • Žiarovka s dlhou životnosťou – vydrží až 50 rokov

   Vďaka výdrži až do 50 000 hodín už nemusíte tak často vymieňať žiarovky a môžete si užívať toto dokonalé riešenie na osvetlenie aj viac ako 50 rokov.

  Zobraziť všetky špecifikácie
  • Navrhnuté pre pohodlie vašich očí. Podrobnosti o výrobkoch a informácie o blikaní, stroboskopickom efekte a ďalších kritériách nájdete na adrese www.philips.com/eyecomfort.