Návrhy

  LED

  Žiarovka

  8 W (60 W), E27, Teplá biela, Nestmievateľné 8718696576830 Nájsť podobné výrobky
  • Osvetlenie, ktoré poskytuje pohodlie pre oči

   8718696576830
   Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

   LED

   Žiarovka

   8718696576830 Nájsť podobné výrobky

   Nekvalitné osvetlenie môže namáhať oči. Je preto oveľa dôležitejšie než kedykoľvek predtým, aby váš domov bol správne osvetlený. LED svietidlá od spoločnosti Philips pri testovaní vyhovujú prísnym kritériám, vďaka ktorým spĺňajú požiadavky koncepcie EyeComfort† Zobraziť všetky výhody

  Videá

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrázky

  Osvetlenie, ktoré poskytuje pohodlie pre oči

  Pohodlné svetlo od popredného svetového výrobcu osvetlení

  • Skutočne teplé biele svetlo podobné žiarovke

   Skutočne teplé biele svetlo podobné žiarovke

   Táto žiarovka s farebnou teplotou 2 700 K navodzuje hrejivú a pokojnú atmosféru, ktorá je vhodná na oddych. Toto svetlo s teplotou 2 700 K je ideálne na osvetlenie domácnosti.

  • Jednoduchá LED pre každodenné použitie

   Jednoduchá LED pre každodenné použitie

   Žiarovka LED na každodenné použitie od spoločnosti Philips je dokonale vhodná na bežné svietenie. Vyžaruje krásne svetlo, je spoľahlivá a cenovo dostupná.

  • Svetlo okamžite po zapnutí

   Svetlo okamžite po zapnutí

   Už nemusíte čakať: Žiarovky LED od spoločnosti Philips svietia s maximálnym jasom hneď po zapnutí. Stačí zapnúť vypínač a miestnosť sa zaplní jasným svetlom. Žiadne pomalé spúšťanie, žiadne čakanie.

  • Žiarovky s dlhou životnosťou – vydržia až 15 rokov

   Žiarovky s dlhou životnosťou – vydržia až 15 rokov

   Vďaka výdrži až do 15 000 hodín už nemusíte tak často vymieňať žiarovky a môžete si užívať toto dokonalé riešenie na osvetlenie aj viac ako 15 rokov.

  • Šetrnejšia voči peňaženke aj voči planéte

   Šetrnejšia voči peňaženke aj voči planéte

   Technológia LED šetrí až 80 % energie v porovnaní so štandardnou žiarovkou. Investícia do jej kúpy sa vám vráti a každý rok vám bude šetriť peniaze. Prispieva tiež k ochrane životného prostredia.

  • Navrhnuté pre pohodlie vašich očí

   Navrhnuté pre pohodlie vašich očí

   Nie je ťažké pochopiť, že nevhodné osvetlenie môže byť pre oči namáhavé. Ak je svetlo príliš jasné, oslňuje. Ak je príliš jemné, vnímate jeho blikanie. Teraz si môžete svoje prostredie jemne osvietiť LED svetelnými zdrojmi navrhnutými tak, aby boli príjemné pre oči. V domácnosti si tak vytvoríte dokonalé prostredie.

  • Žiadne viditeľné blikanie

   Rýchle blikanie svetla môže byť nepríjemné pre oči a môže spôsobovať bolesti hlavy alebo dokonca vyvolať záchvat v prípade osôb trpiacich epilepsiou sprevádzanou citlivosťou na svetlo. Blikanie je nepríjemné a zbytočné. Diódy LED môžu blikať v dôsledku rýchlej odozvy na prúd z predradníka. Svetlá Philips LED sú však navrhnuté tak, aby sa kolísanie výstupného prúdu predradníka minimalizovalo, čím sa odstráni príčina blikania. Preto ho neuvidíte ani v náznaku.

  Zobraziť všetky špecifikácie
  • Navrhnuté pre pohodlie vašich očí. Podrobnosti o výrobkoch a informácie o blikaní, stroboskopickom efekte a ďalších kritériách nájdete na adrese www.philips.com/eyecomfort.
  • Hodnota PstLM je menšia alebo rovná 1,0 – merané podľa noriem IEC 61547-1 a IEC 61000-4-15.