Ďalšie značky od

  LED

  Žiarovka tvar sviečka (stmiev.)

  5 W (40 W), E14, Teplá biela, Možnosť stmievania 8718696710005 Nájsť podobné výrobky
  • Navrhnuté tak, aby boli vidieť

   8718696710005
   Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

   LED

   Žiarovka tvar sviečka (stmiev.)

   8718696710005 Nájsť podobné výrobky

   Známe tvary, ktoré poznáte a obľubujete. Vďaka najnovšej energeticky úspornej technológii LED používajú o približne 80 % menej energie než tradičné žiarovky, pričom vydržia 10-krát dlhšie. Zobraziť všetky výhody

  Videá

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrázky

  Navrhnuté tak, aby boli vidieť

  Skvelý výzor, či svieti, alebo nie

  • Skutočne teplé biele svetlo podobné žiarovke

   Skutočne teplé biele svetlo podobné žiarovke

   Táto žiarovka s farebnou teplotou 2 700 K navodzuje hrejivú a pokojnú atmosféru, ktorá je vhodná na oddych. Toto svetlo s teplotou 2 700 K je ideálne na osvetlenie domácnosti.

  • Tvarom aj veľkosťou podobné tradičnej sviečkovej žiarovke

   Tvarom aj veľkosťou podobné tradičnej sviečkovej žiarovke

   Moderná, výkonná, energeticky úsporná štandardná sviečková žiarovka LED s nádherne tvarovaným dizajnom a štandardnými rozmermi. Dokonalá ekologická náhrada za tradičné sviečkové žiarovky.

  • Žiarovky s dlhou životnosťou – vydržia až 15 rokov

   Žiarovky s dlhou životnosťou – vydržia až 15 rokov

   Vďaka výdrži až do 15 000 hodín už nemusíte tak často vymieňať žiarovky a môžete si užívať toto dokonalé riešenie na osvetlenie aj viac ako 15 rokov.

  • Šetrnejšia voči peňaženke aj voči planéte

   Šetrnejšia voči peňaženke aj voči planéte

   Technológia LED šetrí až 80 % energie v porovnaní so štandardnou žiarovkou. Investícia do jej kúpy sa vám vráti a každý rok vám bude šetriť peniaze. Prispieva tiež k ochrane životného prostredia.

  • Dokonalé riešenie pre dekoratívne svietidlá

   Dokonalé riešenie pre dekoratívne svietidlá

   Moderné osvetlenie vo forme sviečkových žiaroviek LED od spoločnosti Philips určené na používanie v dekoratívnych svietidlách, ako sú napríklad lustre, stropné ventilátory, svetelné pásy pre toaletné stolíky a stĺpové svietidlá.

  • Bez UV a IR žiarenia

   Bez UV a IR žiarenia

   Nevyžaruje žiadne infračervené svetlo, takže nevzniká žiadne teplo. Takisto nevyžaruje ani žiadne ultrafialové svetlo. To všetko znamená, že toto svetlo nespôsobuje blednutie textílií ani žiadnych iných materiálov.

  • Naučte sa niečo o svetle

   Naučte sa niečo o svetle

   Farebná teplota: Svetlo môže mať rôznu farebnú teplotu, ktorá je vyjadrená v kelvinoch (K). Žiarovky s nižšou hodnotou kelvinov vyžarujú teplé a jemnejšie svetlo, zatiaľ čo tie s vyššou hodnotou vyžarujú studenšie a povzbudzujúcejšie svetlo. Index podania farieb (CRI) sa používa na opis efektu, ktorý má svetelný zdroj na vzhľad farieb. Prirodzené slnečné svetlo má hodnotu CRI 100. Hodnota CRI žiaroviek LED od spoločnosti Philips je vždy vyššia ako 80, vďaka čomu sú farby verné a prirodzené.

  • Navrhnuté pre pohodlie vašich očí

   Navrhnuté pre pohodlie vašich očí

   Nie je ťažké pochopiť, že nevhodné osvetlenie môže byť pre oči namáhavé. Ak je svetlo príliš jasné, oslňuje. Ak je príliš jemné, vnímate jeho blikanie. Teraz si môžete svoje prostredie jemne osvietiť LED svetelnými zdrojmi navrhnutými tak, aby boli príjemné pre oči. V domácnosti si tak vytvoríte dokonalé prostredie.

  • Možnosť stmievania

   Túto žiarovku možno použiť s väčšinou stmievačov a vytvoriť tak požadovanú atmosféru s plynulým stmievaním až na úroveň 10 % plného osvetlenia. Uistite sa pomocou tabuľky kompatibility stlmiteľnosti, či sa váš stmievač môže používať s touto žiarovkou.

  • Klasický štýl, moderná technológia LED

   Žiarovky LED Classic vychádzajú zo štandardnej energeticky úspornej technológie LED. Môžete si tak dopriať žiarovku v štýle retro využívajúcu najmodernejšiu technológiu v kombinácii s dizajnom v štýle vintage.

  Zobraziť všetky špecifikácie
  • Navrhnuté pre pohodlie vašich očí. Podrobnosti o výrobkoch a informácie o blikaní, stroboskopickom efekte a ďalších kritériách nájdete na adrese www.philips.com/eyecomfort.