Návrhy

  LED

  Žiarovka (stmievateľná)

  7 W – 60 W, E27, Teplé svetlo, Stmievanie 8718699770488 Nájsť podobné výrobky
  • Žiarovka ako žiadna iná

   8718699770488
   Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

   LED

   Žiarovka (stmievateľná)

   8718699770488 Nájsť podobné výrobky

   Žiarovky Philips LED poskytujú krásne teplé biele svetlo, výnimočne dlhú životnosť a výraznú úsporu energie od prvej minúty používania. Vďaka čistému a elegantnému dizajnu je táto žiarovka skvelou náhradou za tradičné matné žiarovky. Zobraziť všetky výhody

  Videá

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrázky

  Žiarovka ako žiadna iná

  Vytvorte si náladu podľa svojej chuti so stmievateľným LED svetlom

  • Navrhnuté pre pohodlie vašich očí

   Navrhnuté pre pohodlie vašich očí

   Nie je ťažké pochopiť, že nevhodné osvetlenie môže byť pre oči namáhavé. Ak je svetlo príliš jasné, oslňuje. Ak je príliš jemné, vnímate jeho blikanie. Teraz si môžete svoje prostredie jemne osvietiť LED svetelnými zdrojmi navrhnutými tak, aby boli príjemné pre oči. V domácnosti si tak vytvoríte dokonalé prostredie.

  • Klasické sklenené LED žiarovky

   Dizajn, ktorý milujete. Výkon, ktorý očakávate. Klasické číre sklenené dizajny replikujúce nádherné žiarivé svetlo tradičných žiaroviek sa dokonale hodia do každej časti vašej domácnosti.

  • Stlmí sa na hrejivý jas

   Svetlo tejto stmievateľnej žiarovky môžete stlmiť z teplého svetla 2 200 K na 2 700 K. Čím viac svetlo stlmíte, tým bude teplejšie.

  Zobraziť všetky špecifikácie
  • Navrhnuté pre pohodlie vašich očí. Podrobnosti o výrobkoch a informácie o blikaní, stroboskopickom efekte a ďalších kritériách nájdete na adrese www.philips.com/eyecomfort.