Ďalšie značky od

  LED

  Žiarovka (stmievateľná)

  8 W (60 W), E27, Teplá biela, Možnosť stmievania 8718696709061 Nájsť podobné výrobky
  • Navrhnuté tak, aby boli vidieť

   8718696709061
   Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

   LED

   Žiarovka (stmievateľná)

   8718696709061 Nájsť podobné výrobky

   Známe tvary, ktoré poznáte a obľubujete. Vďaka najnovšej energeticky úspornej technológii LED používajú o približne 80 % menej energie než tradičné žiarovky, pričom vydržia 10-krát dlhšie. Zobraziť všetky výhody

  Videá

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrázky

  Navrhnuté tak, aby boli vidieť

  Skvelý výzor, či svieti, alebo nie

  • Skutočne teplé biele svetlo podobné žiarovke

   Skutočne teplé biele svetlo podobné žiarovke

   Táto žiarovka s farebnou teplotou 2 700 K navodzuje hrejivú a pokojnú atmosféru, ktorá je vhodná na oddych. Toto svetlo s teplotou 2 700 K je ideálne na osvetlenie domácnosti.

  • Žiarovky s dlhou životnosťou – vydržia až 15 rokov

   Žiarovky s dlhou životnosťou – vydržia až 15 rokov

   Vďaka výdrži až do 15 000 hodín už nemusíte tak často vymieňať žiarovky a môžete si užívať toto dokonalé riešenie na osvetlenie aj viac ako 15 rokov.

  • Šetrnejšia voči peňaženke aj voči planéte

   Šetrnejšia voči peňaženke aj voči planéte

   Technológia LED šetrí až 80 % energie v porovnaní so štandardnou žiarovkou. Investícia do jej kúpy sa vám vráti a každý rok vám bude šetriť peniaze. Prispieva tiež k ochrane životného prostredia.

  • Dokonalé riešenie na celkové osvetlenie miestnosti

   Dokonalé riešenie na celkové osvetlenie miestnosti

   Moderné osvetlenie so štandardnými žiarovkami LED od spoločnosti Philips určené na používanie v stolových, podlahových a závesných svietidlách. Ideálne na použitie v kuchyniach, na osvetlenie kuchynských ostrovčekov, ale aj obývačiek a jedální.

  • Bez UV a IR žiarenia

   Bez UV a IR žiarenia

   Nevyžaruje žiadne infračervené svetlo, takže nevzniká žiadne teplo. Takisto nevyžaruje ani žiadne ultrafialové svetlo. To všetko znamená, že toto svetlo nespôsobuje blednutie textílií ani žiadnych iných materiálov.

  • Naučte sa niečo o svetle

   Naučte sa niečo o svetle

   Farebná teplota: Svetlo môže mať rôznu farebnú teplotu, ktorá je vyjadrená v kelvinoch (K). Žiarovky s nižšou hodnotou kelvinov vyžarujú teplé a jemnejšie svetlo, zatiaľ čo tie s vyššou hodnotou vyžarujú studenšie a povzbudzujúcejšie svetlo. Index podania farieb (CRI) sa používa na opis efektu, ktorý má svetelný zdroj na vzhľad farieb. Prirodzené slnečné svetlo má hodnotu CRI 100. Hodnota CRI žiaroviek LED od spoločnosti Philips je vždy vyššia ako 80, vďaka čomu sú farby verné a prirodzené.

  • Možnosť stmievania

   Túto žiarovku možno použiť s väčšinou stmievačov a vytvoriť tak požadovanú atmosféru s plynulým stmievaním až na úroveň 10 % plného osvetlenia. Uistite sa pomocou tabuľky kompatibility stlmiteľnosti, či sa váš stmievač môže používať s touto žiarovkou.

  • Tvarom aj veľkosťou podobná štandardnej žiarovke

   Vďaka nádhernému dizajnu a štandardnému tvaru je táto energeticky úsporná žiarovka LED dokonalou ekologickou náhradou tradičných žiaroviek.

  • Klasický štýl, moderná technológia LED

   Žiarovky LED Classic vychádzajú zo štandardnej energeticky úspornej technológie LED. Môžete si tak dopriať žiarovku v štýle retro využívajúcu najmodernejšiu technológiu v kombinácii s dizajnom v štýle vintage.

  Zobraziť všetky špecifikácie