Návrhy

  LED

  Sviečka

  2, 3 W (14 W), E14, Plameň, Nestmievateľné 8718696767450 Nájsť podobné výrobky
  • Navrhnuté tak, aby boli vidieť

   8718696767450
   Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

   LED

   Sviečka

   8718696767450 Nájsť podobné výrobky

   Predstavujeme názov radu lámp Philips Vintage LED, kolekciu, ktorá pripomína známe klasické žiarovky. Vyniknú, ak ich použijete ako štýlový doplnok, navodia v interiéri nostalgickú atmosféru. Zobraziť všetky výhody

  Videá

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrázky

  Navrhnuté tak, aby boli vidieť

  Skvelý výzor, či svieti, alebo nie

  • Mimoriadne teplé svetlo

   Mimoriadne teplé svetlo

   Táto žiarovka s farebnou teplotou 2 000 K navodzuje mimoriadne pokojnú a intímnu atmosféru. Ideálne na osvetlenie domácnosti.

  • Žiarovky s dlhou životnosťou – vydržia až 15 rokov

   Žiarovky s dlhou životnosťou – vydržia až 15 rokov

   Vďaka výdrži až do 15 000 hodín už nemusíte tak často vymieňať žiarovky a môžete si užívať toto dokonalé riešenie na osvetlenie aj viac ako 15 rokov.

  • Šetrnejšia voči peňaženke aj voči planéte

   Šetrnejšia voči peňaženke aj voči planéte

   Technológia LED šetrí až 80 % energie v porovnaní so štandardnou žiarovkou. Investícia do jej kúpy sa vám vráti a každý rok vám bude šetriť peniaze. Prispieva tiež k ochrane životného prostredia.

  • Navrhnuté pre pohodlie vašich očí

   Navrhnuté pre pohodlie vašich očí

   Nie je ťažké pochopiť, že nevhodné osvetlenie môže byť pre oči namáhavé. Ak je svetlo príliš jasné, oslňuje. Ak je príliš jemné, vnímate jeho blikanie. Teraz si môžete svoje prostredie jemne osvietiť LED svetelnými zdrojmi navrhnutými tak, aby boli príjemné pre oči. V domácnosti si tak vytvoríte dokonalé prostredie.

  • Klasický štýl, moderná technológia LED

   Žiarovky LED Classic vychádzajú zo štandardnej energeticky úspornej technológie LED. Môžete si tak dopriať žiarovku v štýle retro využívajúcu najmodernejšiu technológiu v kombinácii s dizajnom v štýle vintage.

  • Tvarom aj veľkosťou podobná štandardnej žiarovke

   Vďaka nádhernému dizajnu a štandardnému tvaru je táto energeticky úsporná žiarovka LED dokonalou ekologickou náhradou tradičných žiaroviek.

  • Kábel

   Žiarovky Philips možno použiť v kombinácii s niektorým z káblov Philips na doplnenie interiérového osvetlenia a navodenie industriálneho štýlu do obytného priestoru.

  • Rad Vintage

   Kolekcia Philips Vintage je k dispozícii v celom rade mohutných tvarov, sviečok a iných známych tvarov, ktoré sa dokonale začlenia do vášho priestoru.

  Zobraziť všetky špecifikácie
  • Navrhnuté pre pohodlie vašich očí. Podrobnosti o výrobkoch a informácie o blikaní, stroboskopickom efekte a ďalších kritériách nájdete na adrese www.philips.com/eyecomfort.