Návrhy

  LED

  Dvojité bodové svietidlo Rivano

  Jemné LED svetlo, šetrné k vašim očiam, Materiály vysokej kvality, LED, biela 5061231P0 Nájsť podobné výrobky
  • Pohodlné LED osvetlenie, ktoré je šetrné k vašim očiam

   50612/31/P0

   LED

   Dvojité bodové svietidlo Rivano

   50612/31/P0 Nájsť podobné výrobky

   Bodové svetlo Philips LED Rivano je navrhnuté tak, aby tvorilo pôvabný doplnok vašej domácnosti. To ale nie je všetko. Rozžiari váš priestor svetlom vstavaného LED svetelného zdroja, ktoré je príjemné pre oči. Predstavuje skutočne príjemný zážitok pre vaše oči. Zobraziť všetky výhody

  Videá

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrázky

  Pohodlné LED osvetlenie, ktoré je šetrné k vašim očiam

  • Navrhnuté pre pohodlie vašich očí

   Navrhnuté pre pohodlie vašich očí

   Nie je ťažké pochopiť, že nevhodné osvetlenie môže byť pre oči namáhavé. Ak je svetlo príliš jasné, oslňuje. Ak je príliš jemné, vnímate jeho blikanie. Teraz si môžete svoje prostredie jemne osvietiť LED svetelnými zdrojmi navrhnutými tak, aby boli príjemné pre oči. V domácnosti si tak vytvoríte dokonalé prostredie.

  • Integrované LED svietidlo

   Toto bodové svietidlo sa vyznačuje vysoko kvalitným svetlom z integrovaných LED svetelných zdrojov s optimálnym svetelným výkonom.

  • Vysoký svetelný výkon – 860 lúmenov

   Rozžiarte svoju domácnosť kvalitným svetlom

  • 5-ročná záruka pre pocit istoty

   Všetky naše bodové svetlá sú vytvorené s dôrazom na trvácnosť. Poskytujeme plnú 5-ročnú záruku na kompletný výrobok, čím máte zaistené, že si užijete kvalitné osvetlenie každý deň po dlhú dobu.

  • Kvalitný materiál s dlhou životnosťou

   Toto bodové svietidlo je zhotovené z kvalitných materiálov s dlhou životnosťou a vynikajúcou povrchovou úpravou. To je zárukou kvalitného a odolného produktu, ktorý skrášli a rozžiari vašu domácnosť skrášľovať počas mnohých rokov.

  • Teplé biele svetlo pomáha vytvoriť príjemnú atmosféru

   Svetlo môže mať rôznu farebnú teplotu, ktorá sa označuje v Kelvinoch (K). Žiarovky s nižšou hodnotou Kelvinov vyžarujú teplé a príjemné svetlo, zatiaľ čo tie s vysokou hodnotou vytvárajú chladnejšie a povzbudzujúcejšie svetlo.

  • Získajte kvalitný LED svetelný zdroj a zároveň šetrite energiu

   LED svetelné zdroje ušetria až 80 % energie oproti tradičnému osvetleniu pri rovnakom svetelnom výkone. Ak si kúpite svietidlo Philips LED, začnete šetriť peniaze ihneď. Každý svetelný zdroj, ktorý nahradíte LED svetelným zdrojom, znamená okamžité zníženie účtu za elektrinu.

  • Životnosť svietidla až 20 rokov používania

   LED svietidlá vydržia dlhšie, vďaka čomu sa vyhnete problémom s častými výmenami svetelných zdrojov. To výrazne znižuje množstvo odpadu a súčasne v dlhodobom horizonte šetrí peniaze.

  • Žiarivé svetlo okamžite po zapnutí

   V prípade bodových svietidiel Philips LED nemusíte čakať. Ihneď po zapnutí svietia naplno. Ich teplé biele svetlo verne napodobňuje žiarovku a okamžite vytvorí príjemnú atmosféru.

  • Dokonalý lúč svetla pre zvýrazňujúce osvetlenie

   Vďaka tradičnému širokému (40°) uhlu svetelného výstupu je toto bodové svietidlo LED vhodné na zvýrazňujúce aj všeobecné osvetlenie. Je ideálne na použitie v kuchyniach, obývačkách a jedálňach.

  • Nastaviteľná bodová hlavica na zaistenie maximálnej flexibility

   Nastaviteľná bodová hlavica je určená na nasmerovanie svetla tam, kde ho najviac potrebujete.

  Zobraziť všetky špecifikácie
  • Navrhnuté pre pohodlie vašich očí. Podrobnosti o výrobkoch a informácie o blikaní, stroboskopickom efekte a ďalších kritériách nájdete na adrese www.philips.com/eyecomfort.