Návrhy

  Funkčné osvetlenie

  Stropné svietidlo

  Cinnabar, Biela 8718696125786 Nájsť podobné výrobky
  • Príjemné LED svetlo, ktoré je šetrné k vašim očiam

   8718696125786

   Funkčné osvetlenie

   Stropné svietidlo

   8718696125786 Nájsť podobné výrobky

   Svietidlá Philips LED poskytujú svetlo, ktoré je určené pre pohodlie vašich očí. Zobraziť všetky výhody

  Videá

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrázky

  Príjemné LED svetlo, ktoré je šetrné k vašim očiam

  S funkciou EyeComfort, ktorá poskytuje pohodlie pre vaše oči

  • EyeComfort – svetlo príjemné na oči

   Nekvalitné osvetlenie môže spôsobiť namáhanie očí. Mnohí z nás trávia veľa času v interiéri, a preto je dôležitejšie než kedykoľvek predtým, aby bola vaša domácnosť správne osvetlená. Naše produkty pri testovaní vyhovujú prísnym kritériám týkajúcim sa napríklad blikania, stroboskopického efektu, oslnenia, podania farieb a stmievacích efektov, vďaka ktorým spĺňajú požiadavky koncepcie EyeComfort. LED svetelné zdroje od spoločnosti Philips poskytujú príjemné svetlo, a to počas celej svojej životnosti, vďaka čomu už viac ako desaťročie poskytujú trvalý svetelný výkon, ako aj kvalitu a farbu svetla. Prejdite na osvetlenie, ktoré poskytuje pohodlie pre oči. Vaše oči vám poďakujú.

  • Dlhá životnosť až 15 000 hodín

   LED technológia Philips predĺži životnosť vášho výrobku až na 15 000 hodín.

  • Jednoduché čistenie

   Vďaka hladkým, ľahkočistiacim materiálom bude váš domov vždy vyzerať atraktívne od podlahy až k stropu.

  • Jednoduchá inštalácia

   Žiadne ďalšie problémy s inštaláciou. Stačí bezpečne zavesiť na stenu alebo strop a pripojiť. Toto svietidlo je pripravené na osvetľovanie.

  • Toto stropné svietidlo je vybavené technológiou Interlaced Optics, ktorá inteligentne rozdeľuje svetlo, a tým zlepšuje celkový zážitok z osvetlenia. Optika tohto svietidla sa vyznačuje pyramídovou mikroštruktúrou, ktorá svetlo rozptyľuje a rovnomerne rozdeľuje, čím menej namáha oči.

   Toto stropné svietidlo je vybavené technológiou Interlaced Optics, ktorá inteligentne rozdeľuje svetlo, a tým zlepšuje celkový zážitok z osvetlenia. Optika tohto svietidla sa vyznačuje pyramídovou mikroštruktúrou, ktorá svetlo rozptyľuje a rovnomerne rozdeľuje, čím menej namáha oči.

  Zobraziť všetky špecifikácie