Práve sa nachádzate na webovej stránke osvetlenia Philips. K dispozícii máte lokalizovanú verziu stránky.
Návrhy

  Svetlo, ktoré znamená dizajn

  Spoznajte Philips Hue, inteligentné bezdrôtové osvetlenie pre domácnosť

  Light your
  home smarter

   

  Viac než len svetlo, Philips Hue je o tom, čo si dokážete predstaviť. Prebúdzajte sa slnkom každý deň. Povzneste rozprávanie rozprávok na úplne novú úroveň. Dostávajte informácie zo športu pomocou farieb. Nech to vyzerá, že ste doma, aj keď nie ste. Zistite, čo Hue dokáže.

  Pozrite si video
  What mess? light thumbnail

  What mess? light

   

  Predstavte si, že necháte okamžite zmiznúť špinavý riad. Stačí vysloviť čarovné slovo a je hotovo.

  Deep sea light thumbnail

  Deep sea light

   

  Vyrozprávajte tú najkrajšiu rozprávku na dobrú noc. Vlastne ju nielen vyrozprávajte, oživte ju pomocou 16 miliónov farieb.

  Late night light thumbnail

  Late night light

   

  Keď sa zobudíte uprostred noci, nechcete o nič zakopnúť. Určite tiež nechcete na stene hľadať vypínač.

  Our house light thumbnail

  Our house light

   

  Je čas ovládnuť vaše svetlo. Vyberte si vaše obľúbené nastavenie osvetlenia a následne nájdite vlastný spôsob ako ho ovládať.

  Moneyback icon

  Záruka vrátenia peňazí

  Nesplnil náš výrobok vaše očakávania? Zašlite nám ho späť a my vám vrátime peniaze!

   

  Vážený zákazník, ďakujeme vám za zakúpenie Philipe Hue. Pretože si našich zákazníkov veľmi vážime a uvedomujeme si, že nie vždy je možné výrobky pred ich zkúpením vyskúšať, ponúkame vám teraz jedinečnú príležitosť vami zakúpený výrobok Phlips otestovať. Veríme, že budete spokojní. A ak nie, vrátime vám peniaze.

  Vážený zákazníku, děkujeme vám za zakoupení Philips HUE. Protože si všech našich zakázníků velmi vážíme a uvědomujeme si, že ne vždy je možné výrobky před jejich zakoupením vyzkoušet, nabízíme vám nyní jedinečnou příležitost vámi zakoupený výrobek Philips otestovat. Věříme, že budete spokojeni. A kdyby ne, vrátíme vám peníze.
  Vážený zákazníku, děkujeme vám za zakoupení Philips HUE. Protože si všech našich zakázníků velmi vážíme a uvědomujeme si, že ne vždy je možné výrobky před jejich zakoupením vyzkoušet, nabízíme vám nyní jedinečnou příležitost vámi zakoupený výrobek Philips otestovat. Věříme, že budete spokojeni. A kdyby ne, vrátíme vám peníze.

  Philips Hue je veľmi jednoduché nastaviť a ovládať. Všetko čo potrebujete je Starter Kit alebo samostatný Bridge a Philips Hue aplikáciu na svojom smartfóne. Ak ich máte, môžete začať. Poďme na to!

  Portable Led Lights
  Bridge je srdcom Philips Hue systému, ktorý spája vaše chytré zariadenie sa svetlami Philips Hue. Na jeden Bridge môžete pripojiť až 50 Philips Hue svetiel a príslušenstva. Vďaka spojeniu cez Wi-Fi router budete prepojený s celým svetom. To vám umožní ovládať svetla, aj keď ste mimo domova. 
  Portable Led Lights
  Spoznajte novú Philips Hue aplikáciu navrhnutú pre vás, váš domov a každodenný život. Čítajte ďalej a objavte niektoré zo základných zmien, ktoré sme urobili. Tak neváhajte a poďte do toho. Sťahujte a pohrajte sa s ňou. Rozsvieťte svoj život svetlom!

  Urob tieto 4 jednoduché kroky:

  1. Elektrina

  Pokiaľ máte Starter kit, zaskrutkujte žiarovky do svojho lustra alebo lampičky a zapnite svoj klasický vypínač na stene. Iné svetlá Philips Hue, ako napr. Philips Hue LightStrip plus, musíte zapojiť a zapnúť. Jednoduché.

  2. Bridge

  Zapojte bridge do elektriny a spojte ho s Wi-Fi routerom pomocou priloženého kábla. Počkajte, až sa rozsvietia 3 kontrolky a ste pripravený na další krok

  3. Appka

  Stiahnite si Hue appku na App Store alebo Google Play Store a prepojte ju s Bridge. Nájdite v aplikácii svoje svetla. A je to, to je váš systém Hue!

  4. Hraj sa!

  Teraz, keď je váš systém kompletný a funkčný, je čas sa zoznámiť s možnosťami Hue. Preskúmajte funkcie appky Hue a mnohých iných a objav nové cesty, ako sa hrať so svetlom.

  Svetlo je viac, než len osvetlenie. Preto sme vytvorili Philips Hue, váš systém bezdrôtového osvetlenia. Produkt navrhnutý pre vás, váš skutočný život a jeho možnosti. Rozsvieť svoj život svetlom!

  Philips Hue Starter kit

  Starter kit sa skladá z bridge a dvoch alebo troch žiaroviek. Môžete si stiahnuť aplikáciu do mobilu s iOS alebo Androidom. Teraz máš v rukách všetko, čo potrebuješ pre dobrodružstvo s Philips Hue.

  Pozrite si naše videá s návodmi  alebo choďte priamo do FAQ

  bluetooth icon

  Philips Hue Bluetooth

  Vytvorte náladu v jednej miestnosti

   

  Philips Hue Bluetooth predstavuje najjednoduchší spôsob ako začať s inteligentným osvetlením. Nastavte atmosféru v jednej miestnosti pomocou žiarovky a Hue Bluetooth aplikácie, umožňujúcej ovládanie až desiatich svetiel.

  bluetooth

  Philips Hue Fair, Being a Still

   

  Malé množstvo svietidiel typu Philips Hue s názvom “Fair”, “Being” a “Still” nespĺňa kvalitatívne a bezpečnostné kritéria našej spoločnosti. V niektorých prípadoch bolo zistené, že časti svietidla sa uvoľňujú alebo odlamujú. Svietidiel vyrobených po 07.11.2016  a iných svietidiel typu Philips Hue, ako sú vyššie uvedené, sa tieto problémy netýkajú .

   

  Z preventívnych dôvodov ako aj z dôvodov zachovania našich štandardov najvyššej kvality by sme Vás radi kontaktovali a odstránili vyššie opísaný problém. V prípade, ak vlastníte niektorý z výrobkov s typovým číslom uvedeným vyššie, prosím kontaktujte prostredníctvom bezplatnej linky naše telefonické centrum.

   

  Číslo výrobku je uvedené na striebornom štítku na zadnej strane tela svietidla. Podrobné inštrukcie sú dostupné tu.

   

  Telefonické centrum je dostupné na čísle 00800 744 547 75 od pondelka  do piatka od 08:00 do 20:00.

   

  Ospravedlňujeme sa Vám za akékoľvek nepríjemnosti, ktoré sme Vám spôsobili, na kvalite našich výrobkov nám však mimoriadne záleží.

  FAQ - Najčastejšie otázky

  1. Čo je Hue Go?


  Hue Go je produktom spoločnosti Philips, ktorý predstavuje prvé prenosné svetlo svojho druhu na svete. Svetlo Hue Go ponúka vďaka svojim kompaktným rozmerom a praktickému ovládaniu doposiaľ nepoznanú úroveň flexibility. Svetlo Hue Go môžete umiestniť kdekoľvek do domácnosti, na miesta, kde už možno používate naše žiarovky Hue, Bloom alebo Iris. Vzhľadom k vstavanej batérii sa však s týmto svetlom môžete pohrať a experimentovať s osvetľovaním nových miest, napríklad na záhrade alebo v kúpeľni.

   

  Ovládacie prvky sa nachádzajú priamo na svietidle Hue Go a umožňujú priamočiare nastavenie svetelných predvolieb. Pokročilejšie ovládanie je k dispozícii prostredníctvom aplikácie pre inteligentné telefóny.

   

  Svietidlo Hue Go je kombináciou vysoko kvalitného, žiarivo bieleho svetla charakteristického pre žiarovky Philips Hue a bohato saturovaných farieb, ktoré ponúkjú svetlá Bloom alebo Iris.
   

  2. Čo je Hue Phoenix?

   

  Hue Phoenix je prepojeným, nastaviteľným bielym svietidlom, ktorý umožňuje okamžite vytvoriť a prispôsobiť svetelnú atmosféru. Pomôže vám pracovať, čítať si, odpočívať alebo nabudiť sa k náročnému dňu. Na ovládanie svietidla slúži aplikácia Philips Hue, ktorej prostredníctvom máte prístup ku kompletnému spektru prirodzeného svetla, od ostrého, poludňajšieho svitu po upokojujúcu, teplú žiaru ako pri západe slnka. Svietidlo Hue Phoenix rovnako disponuje všetkými modernými možnosťami konektivity typickými pre radu Hue. To znamená, že pomocou ľubovoľného chytrého zariadenia môžete synchronizovať svoje svietidlá s viac ako 200 aplikáciami tretích strán alebo jednoducho vytvoriť "svetelné notifikácie", ktoré vás upozornia na dôležité udalosti.
   

  3. Čo je Philips Hue Lightstrip Plus?

   

  Philips Hue LightStrip Plus je tým najflexibilnějším svetelným pásikom na trhu. Nielen čo sa týka inštalácie, pri ktorej možno skutočne popustiť uzdu fantázie a pásik ohýbať či natáčať ľubovoľným smerom, ale tiež s ohľadom na univerzálne použitie a rozšíriteľnosť. Pásik je možné rozšíriť až na 10 metrov, čo je dĺžka, ktorá dokáže osvetliť celú izbu. Svetelný tok vo výške 1600 lumenov na 2 metre znamená, že tento svetelný pásik je nielen dekoratívny, ale tiež vysoko funkčný. Ide o dokonalú náhradu tradičných svietidiel a žiaroviek, ktorá dokáže vytvoriť nevídanú atmosféru, zvýrazniť určité prvky v miestnosti alebo obohatiť vzhľad nábytku.
   

  4. Aké mobilné zariadenia sú kompatibilné?

   

  Aplikácia Hue je k dispozícii pre všetky zariadenia s iOS alebo Androidom. Minimálnu požadovanú verziu operačného systému iOS alebo Android nájdete po vyhľadaní aplikácie na Apple App Store alebo Obchodu Google Play.
   

  5. Čím sa Hue Phoenix líši od štandardnej Hue White?

   

  Hue White je klasická žiarovka, nie svietidlo. Vyžaruje tlmitelné biele svetlo s konštantnou teplotou (2700 K). Hue Phoenix, na druhú stranu, predstavuje samostatné svietidlo, ktoré pokrýva celé farebné spektrum prirodzeného svetla (2100-6500 K).
   

  6. Môže užívateľ prispôsobovať farebný efekt svietidiel, ktorý je riadený televízorom s technológiou Ambilight?

   

  Áno. K dispozícii je výber medzi statickým a dynamickým režimom. Aplikácia automaticky nastaví svietidlá Hue, ktoré sa nachádzajú vo väčšej vzdialenosti od TV, na pokojnejšie, statické nastavenie. Vďaka tomu sa používateľ nestretne s nepríjemným preblikávaním zo zadnej alebo bočnej strany. Jednotlivé svietidlá však možno nastaviť aj do režimu, ktorý bude presne nasledovať efekty Ambilight. Nastavenie sa vykonáva pomocou intuitívneho posuvníka, takže je možné zvoliť aj ľubovoľnú medzi-hodnotu.
   

  7. Čo sa stane, ak sa sklo alebo iná časť rozbije či poškodí?

   

  Spoločnosť Philips dodáva náhradné diely, ktoré možno objednať u špecializovaného predajcu alebo pomocou zákazníckeho centra.
   

  8. Poskytuje svietidlo Hue Phoenix farebné svetlo?

   

  Nie, svietidlo Hue Phoenix farebné svetlo neumožňuje. Jedná sa o prvý model z novej rady prepojených svietidiel, ktoré ponúka plne nastaviteľné, prirodzené svetlo v celom jeho farebnom spektre.
   

  9. Aký je rozdiel medzi novým Hue LightStrip Plus a originálnym modelom Hue LightStrip?


  Hue LightStrip Plus je úplne novou generáciou svietidlá, ktorá kombinuje prednosti žiaroviek Hue a samostatných svietidiel.

  • Nový Philips Hue LightStrip Plus je rozšíriteľný až na dĺžku 10 metrov pomocou 1-metrových doplnkových nástavcov. Pôvodný svetelný pásik Hue LightStrip má pevnú dĺžku 2 metre, ktorú nemožno rozšíriť.

  • Philips Hue LightStrip Plus poskytuje okrem farebného svetla i vysoko funkčné, prirodzené biele svetlo, ktorého teplotu možno nastaviť od ostrého, poludňajšieho svitu po upokojujúcu, teplú žiaru - ako pri západe slnka. Pôvodný Hue LightStrip slúži výhradne pre atmosférické, farebné osvetlenie.

  • Philips Hue LightStrip Plus ponúka svetelný tok 1600 lumenov na 2 metre. Originálny svetelný pásik LightStrip disponuje iba 120 lumenmi svetelného toku.

  Pôvodný Hue LightStrip sa tak skvele hodí na zvýraznenie menších povrchov, atmosférické nasvietenie nábytku alebo ako zábavný doplnok synchronizovaný s aplikáciami tretích strán.
   

  Philips Hue lightstrip plus is a complete new generation of luminaire, combining the strength of Hue bulbs and Hue luminaires. 
  • The new Philips Hue lightstrip plus is extendable up until 10 meters via 1 meter extensions. The old Hue LightStrip delivers a fixed 2 meter, without possibility to extend.
  • Philips Hue lightstrip plus delivers colors and also functional white light (2000-6500K), it can be tuned from warm white to cold white light. The old Hue Lightstrip brings colored lighting for ambient setting.
  • Philips Hue lightstrip plus has an output of 1600 lumen on 2 meter. The old Lightstrip has 120 lumen.

  The old Hue LightStrips is perfect for small surfaces, highlighting architectural pieces or accentuating furniture and providing entertainment light when syncing via third party apps.

  Philips Hue lightstrip plus is a complete new generation of luminaire, combining the strength of Hue bulbs and Hue luminaires. 
  • The new Philips Hue lightstrip plus is extendable up until 10 meters via 1 meter extensions. The old Hue LightStrip delivers a fixed 2 meter, without possibility to extend.
  • Philips Hue lightstrip plus delivers colors and also functional white light (2000-6500K), it can be tuned from warm white to cold white light. The old Hue Lightstrip brings colored lighting for ambient setting.
  • Philips Hue lightstrip plus has an output of 1600 lumen on 2 meter. The old Lightstrip has 120 lumen.

  The old Hue LightStrips is perfect for small surfaces, highlighting architectural pieces or accentuating furniture and providing entertainment light when syncing via third party apps.

  Philips Hue lightstrip plus is a complete new generation of luminaire, combining the strength of Hue bulbs and Hue luminaires. 
  • The new Philips Hue lightstrip plus is extendable up until 10 meters via 1 meter extensions. The old Hue LightStrip delivers a fixed 2 meter, without possibility to extend.
  • Philips Hue lightstrip plus delivers colors and also functional white light (2000-6500K), it can be tuned from warm white to cold white light. The old Hue Lightstrip brings colored lighting for ambient setting.
  • Philips Hue lightstrip plus has an output of 1600 lumen on 2 meter. The old Lightstrip has 120 lumen.

  The old Hue LightStrips is perfect for small surfaces, highlighting architectural pieces or accentuating furniture and providing entertainment light when syncing via third party apps.

  10. Aký je rozdiel medzi svietidlami Hue Go, Hue Bloom a Hue Iris?


  Hue Go je zástupcom úplne novej generácie svietidiel, ktorá v sebe kombinuje výhody žiaroviek Hue a samostatných svietidiel Hue Bloom a Iris:

  • Je prenosné, takže ho možno zavesiť na stenu a zapojiť do zásuvky (podobne ako v prípade svietidiel Hue Iris a Bloom), ale tiež používať bezdrôtovo a umiestniť na úplne ľubovoľný povrch.

  • Obsahuje tlačidlo, ktorým možno nastaviť až 7 rôznych svetelných efektov priamo na svietidle.

  • Poskytuje bohaté, saturované farby ako svietidlá Hue Bloom a Iris a vysoko kvalitné, prirodzené biele svetlo známe z žiaroviek Hue v jednom produkte.

  •Svetelný tok je oproti svietidlám Hue Bloom a Iris znateľne vyšší - 300 lumenov. Pre porovnanie, Hue Bloom poskytuje 120 lumenov a Iris 210.

  • Svietidlá Hue Go majú tiež mierne odlišný farebný prejav vďaka kombinácii farebných a bielych diód LED.
   

  11. Sú svetla Hue Phoenix energeticky efektívne?

   

  Áno. Diódy LED umožňujú značne znížiť spotrebu elektrickej energie. Každá žiarovka vybavená takýmito diódami má až o 80% nižšiu spotrebu elektrickej energie ako bežná žiarovka. Prípadným stlmením svitu alebo striedavým používaním jednotlivých farieb možno spotrebu ďalej znížiť.
   

  12. V akej farbe je dodávaný napájací adaptér, centrálna jednotka (RF) a káble?

   

  Nabíjačka, centrálna jednotka aj káble sú biele.
   

  13. Sú Hue LightStrip Plus energeticky efektívne?

   

  Áno. Diódy LED umožňujú značne znížiť spotrebu elektrickej energie. Každá žiarovka vybavené takýmito diódami má až o 80% nižšiu spotrebu elektrickej energie ako bežná žiarovka. Prípadným stlmením svitu alebo striedavým používaním jednotlivých farieb možno spotrebu ďalej znížiť.
   

  14. Koľko farieb môžu svietidlá Hue vytvoriť?

   

  Svietidlo Hue možné nastaviť na akúkoľvek farbu z farebného spektra. Podanie farieb ako šedá, čierna alebo hnedá však nie je príliš kvalitné. Koniec koncov, ide o svetlo, takže dobre budú vyzerať farby tvorené svetlom. Ak svietidlo Hue nebude schopné reprodukovať nastavenú farbu presne, rozžiari sa farbou, ktorá sa vo farebnom spektre nachádza čo najbližšie vami zadanej. Nezabúdajte tiež na to, aký obrovský potenciál skrýva samotné biele svetlo - od teplých, nažltlých odtieňov po žiarivo modrasté. A samozrejme všetky odtiene medzi nimi.
   

  15. Omylom došlo k poškodeniu alebo upusteniu žiarovky. Možno ju vymeniť?

   

  Rozumieme tomu, že nehody sa stávajú. Žiarovku však vymeniť nemôžeme. Bude potrebné zakúpiť novú.
   

  16. Pomocou akých zariadení možno vytvárať tzv. Geofencing?

   

  Vytváranie geografických zón podporujú všetky mobilné zariadenia s pripojením k internetu a nainštalovanou najnovšou verziou aplikácie.
   

  17. Aká záruka sa vzťahuje na svietidlá?

   

  Všetky produkty z radu Philips Hue sú kryté štandardnou zárukou platnou 2 roky po nákupe.
   

  Rozšírte možnosti svojho systému Philips Hue


  Vždy môžeš rozširovať svoju Philips Hue rodinu. Ako raz nastavíš systém Philips Hue, môžeš pokračovať a pridať až 50 Philips Hue žiaroviek, svietidiel a ďalších. Len je zapoj do prúdu a pridaj ich do systému cez aplikáciu Philips Hue. Po tom, čo tvoja aplikácia nájde nový produkt, ich môžeš pomenovať alebo pridať do existujúcej scény.

  Priatelia Hue


  Vo Philips veríme, že inteligentný domov vyzerá lepšie, keď svetlá svietia. Chceme osvietiť váš domov s využitím praktických skúseností. Spolupracujeme so značkami, ktoré sú tak unikátne a inovatívne, ako my.

  Pracuje s Apple Homekit

  Použite hlasové ovládanie pomocou Siri alebo prepojte Hue s ďaľšími HomeKit  zariadeniamy a prevezmite kontrolu nad svojím domom. 

  Pracuje s Logitech Harmony

  S diaľkovým ovládaním Logitech Harmony a Philips Hue, môžete vytvoriť pôsobivý zábavný systém.

  Pracuje s Nest

  Spojte svoje svetla Philips Hue s Nest Cam, Nest Learning Thermostat alebo Nest Protect. Keď Nest rozpozná, že odchádzate, vaše svetla Philips Hue sa automaticky vypnú. 

  Zoznámte sa s príslušenstvom Philips Hue